Lens – Lyon 0:2 (kon.) | Caen – Remeš 4:1 (kon.) | Lorient – Lille 1:0 (kon.)
Méty – Montpellier 2:3 (kon.) | Monaco – Nantes 1:0 (kon.) | Toulouse – Bastia 1:1 (kon.)
AS Monaco
1:0 (0:0)
FC Nantes
Sobota 17.01.2015, 20:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    AS Monako přežilo závěrečný tlak Nantes a zásluhou Bernarda Silvy zvítězilo těsně 1:0. AS opět udrželo čisté konto a během 611 minut neinkasovalo gól!

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:53:02)

Je konec! Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jedna branku. Tu vstřelil dvacet minutek před koncem Silva a Monaco tak porazilo Nantes 1:0. Domácí vybojovali další tři body a navíc neinkasovali už 611 minut, což je skvělá vizitka.

90+4
    Johan Audel usměrnil nepřesnou střelu svého spoluhráče na bránu, míč z jeho kopačky ale skončil na břevnu.

90+4
    Málem bylo vyrovnáno, ale po střele orazítkoval kulatý nesmysl břevno domácí branky!

90+4
    Tak ještě úplně poslední roh pro hosty.

90+3
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a víc se dnes už nestane. Monaco vybojuje další tři body.
    Andrea Raggi srazil střelu Johana Audela těsně nad břevno.

90+2
    Nantes bylo blízko vyrovnání, následný lob Johana Audela ale skončil těsně nad bránou! Následovat bude rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Závěrečný tlak Nantes se stále nekoná a vypadá to, že všechny body získá Monaco.

87
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Alejandro Bedoya, přichází Ismaël Bangoura.

85
    Po centru z levé strany byl u míče jako první Deaux, který odhlavičkoval kulatý nesmysl do bezpečí.
    Bernardo Silva se raduje z úvodního gólu zápasu, kterým nasměroval AS Monako za třemi body.

83
    Monaco zatím kontroluje konec zápasu. Hosté se v posledních minutách vůbec nedostávají k míči a pouze se brání.

81
    Je před námi posledních deset minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé, protože stále je o co hrát.

79
    Hosté vybojovali další roh, ale tentokrát si Subašič pro míč došel a stav zápasu se tedy ani nyní nemění.