Rov. Guinea – Kongo 1:1 (kon.) | Burkina Faso – Gabon 0:2 (kon.)
1:1 (1:0)
Republika Kongo
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Estadio de Bata, Bata • Africký pohár národů

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám hezký zbytek dne. (18:59:45)

Je dobojováno, v prvním utkání Afrického poháru 2015 nezvítězil ani jeden celek. Domácí Guinea remizovala s Kongem 1:1. V 16. minutě poslal domácí do vedení Nsue. Ke konci zápasu se zdál být vítěz jasný, ovšem 3 minuty před koncem vyrovnal Bifouma a drama tak bylo dokonáno. Po jeho brance se už nic většího nestalo a oba celky si tak odnáší stejný počet bodů.

90+3

90+3
    Hra se již spíše odehrává u půlící čáry, oba celky jsou, zdá se, smířeny s remízou.

90+2
    Střídání v týmu Rovníková Guinea: ze hřiště odchází Salvador, přichází Bolado.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minutky.

90
    Oba týmy již dohrávají závěr zápasu v klidu.

89
    Za své nevhodné počínání vidí Balboa žlutou kartu.
    Thievy BIFOUMA - 1:1

87
    Republika Kongo právě vstřelila branku!
    Tak jsem to zakřikl. Malonga našel skvělou přihrávkou volného THIEVY BIFOUMA, který jesličkami vyrovnává skóre dnešního klání.

86
    Ke střele se dostal důrazný bek N'Ganga, ani jeho pokus však nedoletěl do sítě. Guinea závěr zápasu brání skvěle.

84
    Střelecký pokus Moubhia se vznesl až na brankovou síť.

83
    Volný přímý kop se vznesl až do vápna Guinee, kde se strhly velké zmatky. Nicméně domácí obrana nakonec vše zvládla ukočírovat.

81
    V ofsajdu ale nepříjemně Bifoumiho fauloval Ovono a za svoje počínání tak domácí brankář vidí žlutou kartu.