Rov. Guinea – Kongo | 1:1 (kon.) | | | Burkina Faso – Gabon | 0:2 (kon.) |
Austrálie – Jižní Korea | 0:1 (kon.) | | | Omán – Kuvajt | 1:0 (kon.) |
Aston Villa – Liverpool | 0:2 (kon.) | | | Burnley – Crystal Palace | 2:3 (kon.) | | | Leicester – Stoke | 0:1 (kon.) |
Queens Park – Manchester Utd. | 0:2 (kon.) | | | Swansea – Chelsea | 0:5 (kon.) | | | Tottenham – Sunderland | 2:1 (kon.) |
Newcastle – Southampton | 1:2 (kon.) |
Chelsea – Bradford City | 0:0 (16:00) |
Real Sociedad – Rayo Vallecano | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Almería | 3:2 (kon.) | | | Villarreal – Ath. Bilbao | 2:0 (kon.) |
Espanyol – Celta Vigo | 1:0 (kon.) |
Empoli – Inter | 0:0 (kon.) | | | Palermo – AS Řím | 1:1 (kon.) |
Lens – Lyon | 0:2 (kon.) | | | Caen – Remeš | 4:1 (kon.) | | | Lorient – Lille | 1:0 (kon.) |
Méty – Montpellier | 2:3 (kon.) | | | Monaco – Nantes | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Bastia | 1:1 (kon.) |
Zwolle – Breda | 4:1 (kon.) | | | Alkmaar – Dordrecht | 2:0 (kon.) | | | Den Haag – Cambuur | 2:2 (kon.) |
Arnhem – Eindhoven | 0:1 (kon.) |
Mouscron – Gent | 1:3 (kon.) | | | Oostende – Kortrijk | 1:7 (kon.) | | | Charleroi – Cercle Bruggy | 0:2 (kon.) |
Waasland-Beveren – Waregem | 1:3 (kon.) |
Guimarães – Coimbra | 4:0 (kon.) | | | Penafiel – Porto | 1:3 (kon.) |
Brno – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Táborsko | 2:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Varnsdorf | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Brno | 3:2 (kon.) | | | Žižkov – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:2 (kon.) |
Teplice – Brozany | 3:2 (kon.) | | | B. Bystrica – MFK Zvolen | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – Olomouc | 2:2 (kon.) |
Myjava – Skalica | 2:3 (kon.) | | | Šaľa – Dunajská Streda | 1:1 (kon.) | | | Senica – Gabčíkovo | 8:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Liberec jun. | 3:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Žilina | 5:1 (kon.) | | | Písek – Příbram | 1:5 (kon.) |
Jihlava – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Liberec – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Karviná – Ružomberok | 3:1 (kon.) |
Sokolov – Mar. Lázně | 13:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senec | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Uničov | 1:0 (kon.) |
Teplice – Weisenfelz | 4:0 (kon.) | | | Senica – Hlučín | 3:0 (kon.) | | | Podbrezová – Pohronie | 0:1 (kon.) |
konec
Real Sociedad San Sebastian
0:1
(0:0)
Rayo Vallecano
Petr Kašpárek
Branky:
81. Manucho (Trashorras)
Rozhodčí: López – Serrato, García
Diváci: 21 542
Karty: 65. Manucho (VLL), 74. Trashorras (VLL), 77. Quini (VLL), 86. Ba (VLL)
Neproměněná penalta:
Real Sociedad San Sebastian:
Rulli – Elustondo (78. Castro), Ansotegi, I. Martínez, de la Bella – Bergara (53. Pardo), Granero (84. Finnbogason) – Vela, Prieto (C), Canales – Agirretxe.
Náhradníci: Zubikarai – M. González, Elustondo, Finnbogason, Pardo, Castro, Yuri.
Trenér:
Rayo Vallecano: Toño – Tito (46. Quini), Zé Castro, Ba, Insúa – Baena, Trashorras (C) – Aquino (60. Moreno), Bueno (78. Jozabed), G. Kakuta – Manucho.
Náhradníci: Álvarez – Amaya, Quini, Jozabed, Licá, Pozuelo, Moreno.
Trenér:
Náhradníci: Zubikarai – M. González, Elustondo, Finnbogason, Pardo, Castro, Yuri.
Trenér:
Rayo Vallecano: Toño – Tito (46. Quini), Zé Castro, Ba, Insúa – Baena, Trashorras (C) – Aquino (60. Moreno), Bueno (78. Jozabed), G. Kakuta – Manucho.
Náhradníci: Álvarez – Amaya, Quini, Jozabed, Licá, Pozuelo, Moreno.
Trenér:
Rozhodčí: López – Serrato, García
Diváci: 21 542
Střely celkem: 12 – 12
Střely na branku: 7 – 8
Držení míče: 48% – 52%
Rohové kopy: 8 – 4
Ofsajdy: 2 – 5
Fauly: 12 – 20
Žluté karty: 0 – 4.
Střely celkem: 4 – 7
Střely na branku: 3 – 4
Držení míče: 43% – 57%
Rohové kopy: 1 – 2
Ofsajdy: 1 – 1
Fauly: 10 – 9
Žluté karty: 0 – 0.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Elustondo, Ansotegi, I. Martínez, de la Bella – Bergara, Granero – Vela, Prieto (C), Canales – Agirretxe.
Náhradníci: Zubikarai – M. González, Elustondo, Finnbogason, Pardo, Castro, Yuri.
Rayo Vallecano: Toño – Tito, Zé Castro, Ba, Insúa – Baena, Trashorras (C) – Aquino, Bueno, G. Kakuta – Manucho.
Náhradníci: Álvarez – Amaya, Quini, Jozabed, Licá, Pozuelo, Moreno.
Rozhodčí: López – Serrato, García.
10.03.2014 Real Sociedad – Vallecano 2:3
05.10.2013 Vallecano – Real Sociedad 1:0
14.04.2013 Vallecano – Real Sociedad 0:2
19.11.2012 Real Sociedad – Vallecano 4:0
01.04.2012 Real Sociedad – Vallecano 4:0.
Rayo z posledních pěti ligových zápasů zvítězilo pouze v jednom případě, i tak se ale stále drží na solidním jedenáctém místě. Druhá polovina tabulka je však našlapaná, a tak náskok na sestupové příčky činní pouze čtyři body. Na devatenácti gólech Vallecana se doposud podílelo jen šest hráčů, tím nejproduktivnějším je sedmigólový Brazilec Léo Baptistão, na kterého s šesti trefami dotírá Alberto Bueno.
Klub z Baskicka se po desátém kole propadl v tabulce až na předposlední devatenácté místo, nyní se ovšem postupně zvedá a po osmnácti zápasech sídlí na dvanácté pozici. Svěřenci Davida Moyese v tomto ligovém ročníku zvítězili pouze čtyřikrát, ale za zmínku stojí fakt, že na San Sebastian nenašly recept takové týmy jako Real Madrid, Atilético Madrid nebo Barcelona. Suverénně nejlepším střelcem týmu je mexický reprezentant Carlos Vela, jenž rozvlnil síť soupeřových branek už sedmkrát. Kromě něj už žádný jiný hráč nezaznamenal více než dvě branky.