Aston Villa – Liverpool 0:2 (kon.) | Burnley – Crystal Palace 2:3 (kon.) | Leicester – Stoke 0:1 (kon.)
Queens Park – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Swansea – Chelsea 0:5 (kon.) | Tottenham – Sunderland 2:1 (kon.)
Newcastle – Southampton 1:2 (kon.)
Newcastle United
1:2 (1:1)
Southampton FC
Sobota 17.01.2015, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

Při Svatých dnes stáli všichni svatí. Southampton se sice zásluhou lednové posily z Werderu Brémy Eljera Elii dostal ve 14. a 62. minutě dvakrát do vedení, jenže rozhodčí Robert Madley aktuálně třetí tým tabulky v závěru podržel, když neodpískal jasnou penaltu ve prospěch Newcastlu po evidentní ruce Josého Fonteho.

Dočasnému kouči Magpies Johnu Carverovi se tak nadále lepí smůla na paty. Naopak Saints už v šesti ligových kolech v řadě nepoznali přemožitele. S konstatováním, že si ze St. James' Parku znovu odvážejí vítězství 2:1, se loučí Radek Šamša. Hezký zbytek večera i víkendu. (20:26:33)

90+5

90+4
    Střídající Long si faulem na útočné polovině vykoledoval žlutou kartu.
    Na obrázku můžete vidět, jak Fonte zahrál ve vápně rukou.

90+3
    Fonte evidentně zahrál po Riviérově střele ve vlastním pokutovém území rukou, rozhodčí Madley však nepochopitelně rozpažil!

90+2
    Cabella se uvnitř šestnáctky dostal po Ameobiho centru k balonu, ale nedokázal jej ideálně trefit.

90+1
    V St. James' Parku se budou hrát ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Haidara zezadu zválcoval Longa, ani tentokrát se nepískalo. Hra je ovšem přerušena, jelikož útočník Saints zůstává ležet na trávníku.

89
    Tentokrát však pro změnu zadul do své píšťalky poté, co se faulem provinil Cabella.
    Newcastle zkompletoval ve druhém poločase pouze jednu přihrávku uvnitř pokutového území svého soupeře.

88
    Gardos si u postranní čáry pomáhal v duelu se Sissokem nedovolenými prostředky, sudí Madley přesto drží nastolený trend a nechává pokračovat ve hře.

86
    Svatí v závěrečných minutách úplně vypadli ze hry. Domácí stupňují svůj tlak na útočné půlce.

84
    Newcastle rozehrál rohový kop nakrátko, Cabella však ve skluzu pálil zpoza šestnáctky nepřesně.