Mouscron – Standard 1:1 (kon.) | Lokeren – Mechelen 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:1 (kon.)
Genk – Westerlo 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren
2:1 (1:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 15.08.2015, 20:00 • Freethiel-Stadion, Beveren • Belgická Jupiler Pro League • 4. kolo

Ode mne je to dnes vše. Budu se s vámi těšit na shledanou u dalších komentovaných přenosů. Hezký zbytek večera! (21:58:16)

Je tu konec. Z dnešního zápasu si 3 body zaslouženě odnáší domácí celek rudých hvězd z Waaslandu, který i přes nevýrazný start nakonec dokázal rozhodnout 2 brankami zápas ve svůj prospěch. Do vedení poslal poprvé domácí Olivier Myny ve 38.minutě, hosté sice dokázali brankou Leyeho ze šatny srovnat, ale domácí se nevzdali a v 81.minutě udeřili jako poslední, když se prosadil Zinho Gano. K vidění dnes byl svižný a vyrovnaný fotbal, ve kterém měl přece jen trochu více štěstí domácí celek.

90+4

90+3
    Hra je opět přerušena, domácí již s rozehrávkou nikam nepospíchají.

90+2
    Emondovi se dnes zkrátka nedaří, jeho střelu zpoza vápna teď dokázal pohotově zastavit Diallo.

90+1
    M'Sila se po svém příchodu ihned dokázal uvolnit s balónem, jeho přihrávka do vápna ale nedokázala proletět skrz zahuštěnou obranu.

90
    Po nepřesné kombinaci pošle Henkinet míč zpět výkopem od brány.

89
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Myny, přichází M'Sila.

87
    Domácí se stále tlačí do útoku. Další branka by zřejmě zpečetila celé dnešní utkání.

86
    Emond to zkoušel opět v úniku, ale nepodařilo se mu obejít Samiho.

84
    I tentokrát neúspěšně. Domácí se hnali do rychlého brejku, obejít dvojici stoperů se jim však nepodařilo.

83
    Waregem si znovu vyzkouší rozehru rohových kopů.

82
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Gano, přichází Vanzo.
    81. GANO - 2:1

81
    Waasland právě vstřelil branku!
    A je to opět zamotané! V 81.minutě po přesně mířeném centru posílá hlavičkou domácí tým do vedení ZINHO GANO!