Saint-Étienne – Bordeaux 1:1 (kon.) | Angers – Nantes 0:0 (kon.) | Guingamp – Lyon 0:1 (kon.)
Troyes – Nice 3:3 (kon.) | Caen – Toulouse 1:0 (kon.) | Rennes – Montpellier 1:0 (kon.)
Angers SCO
0:0 (0:0)
FC Nantes
Sobota 15.08.2015, 20:00 • Jean-Bouin, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:26)

Sudí Delerue ani nedodržel nastavený čas, místo tří minut ukončil tento "boj" o minutu dříve. A možná tím lépe pro všechny, kdo dnešní zápas sledovali. Bylo to více, jak devadesát minut, velké fotbalové trápení, velká fotbalová nuda, svou úrovní neodpovídající nejvyšší francouzské soutěži. Oba týmy se trápily hlavně sami se sebou, lze to přičíst úvodu sezóny, ale i tak dnes fotbal doslova plakal.

90+2

90+1
    Sudí nastavil tři minuty, odkop od branky Nantes.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, v závěru zápasu se domácí konečně dostávají na dostřel branky Nantes, dočkáme se rozhodujícího gólu?

89
    Ofsajdem končí útočné snažení hostů.

87
    Další roh Angers, míč směřuje na bližší tyč, kde však obrana Nantes odvrací.

86
    Závar ve vápně, jako poslední do míče kopl obránce Nantes, který poslal míč daleko od své vlastní šestnáctky.

85
    Před pronikajícím Traorém musel bránící Djidji odehrát na roh, domácí rozehrají z levé strany.

84
    Volný kop Angers snad ani nemohl skončit jinak, než nepřesným centrem do vápna Nantes.

81
    Diváci bouří, Camara s míčem na pravém křídle, před ním jediný bránící hráč, útočník zkouší centr, ale trefuje právě do bránícího hráče.

79
    Míč se vrací k brankáři Riouvi, který vykopl tak "ideálně", že míč skončil v autu.

78
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Férébory Dore.

76
    Co vymyslí na pravé straně domácí Camara? Nic, míč si ukopl a skluzem ho odehrál vracející se obránce Nantes.

74
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Oswaldo Vizcarrondo.

73
    Domácí kombinují na své polovině.

72
    Statistika držení míče: 48% : 52%.

69
    Není z toho žádné nebezpečí pro branku Angers, naopak domácí jdou do protiútoku.

68
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Billy Ketkeophomphone, přichází Jean-Pierre N'Samé.