Saint-Étienne – Bordeaux 1:1 (kon.) | Angers – Nantes 0:0 (kon.) | Guingamp – Lyon 0:1 (kon.)
Troyes – Nice 3:3 (kon.) | Caen – Toulouse 1:0 (kon.) | Rennes – Montpellier 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 15.08.2015, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

To už je z tohoto utkání vše. Nashledanou! (18:56:41)

Utkání mezi Saint-Étienne a Bordeaux končí remízou 1:1. Sledovali jsme zajímavý zápas, ve kterém to dlouho vypadalo na vítězství domácích. V 58. minutě totiž otevřel skóre Hamouma a hráči Saint-Étienne drželi těsné vedení ještě v 90. minutě. Pak však střídající Corgnet fauloval Contenta a z nařízeného trestného kopu vyrovnal Saivet. Oba týmy tak získaly svůj první bod v nové sezóně.

90+4

90+2
    Doplňme informaci, že rozhodčí nastaví tři minuty.
    90+1. Henri SAIVET - 1:1

90+1
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Domácí zeď se rozestoupila a toho využil HENRI SAIVET, který trefil otvor v domácí hradbě těl! Ruffier míč neviděl a nemohl tak reagovat. Fotbalisté Bordeaux vyrovnávají stav v samém závěru.
    Choreo domácích fanoušků.

90
    Contento byl faulován na půlkruhu před šestnáctkou domácích. Tohle je výborná pozice pro Bordeaux!

89
    Všichni hráči hostí už jsou nastěhováni na útočné polovině. Blíží se závěr.

88
    Čerstvý Touré sváděl souboj s domácími obránci. Bude se ale jen kopat od brány.

87
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Benjamin Corgnet.

86
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Cheick Diabaté, přichází Abdou Traoré.

86
    Míč se ve vápně odrazil k Pogbovi, který se však své šance zřejmě lekl a poslal míč úplně jinám, než kde je brána.

85
    Diego Contento fauloval a daroval domácím standardní situaci.

84
    Opět pohotový Ruffier, který lapil míč před dotírajícím Diabatém.

83
    Domácí se již soustředí především na defenzivu a zatáhli se k vlastní šestnáctce.

81
    Už jen deset minut do konce normální hrací doby, Saint-Étienne drží těsné vedení.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Vincent Pajot.