Skellefteå – Liberec 5:2 (kon.) | Sparta – Ženeva 5:2 (kon.) | Třinec – Kuopio 6:0 (kon.)
Kärpät – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Mannheim – Vítkovice 2:1 (3:1 po s.n.) | Salzburg – HV71 1:3 (kon.)
Bern – Linköping 1:7 (kon.) | Davos – Pardubice 5:3 (kon.) | Sheffield – Frölunda 1:4 (kon.)
Braehead – Ingolstadt 6:4 (kon.)
HC Sparta Praha
5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Genève-Servette HC
Sobota 05.09.2015, 15:30 • O2 arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 13

54:01
    Michal Čajkovský (SPA) dostává dvě minuty za hrubost.

51:26
    Za šarvátku po faulu na Réwaye odcházejí na dvě minuty za hrubost na trestnou lavici Eliot Antonietti (GEN) a Juraj Mikuš (SPA).

46:02
    Vyloučení na straně Sparty. Dvě plus deset minut dostává Michal Dragoun za zásah do oblasti hlavy a krku.

36:58
    Další vyloučení pro domácí může Spartu hodně mrzet. Tomáš Netík (SPA) odchází pykat za vysokou hůl.

31:27
    Další přesilovka pro domácí. Johan Fransson (GEN) odchází na trestnou lavici za krosček.

26:12
    Spartu oslabuje Michal Barinka (SPA), který vyhodil kotouč omylem ven z ledové plochy. První přesilová hra pro Servette!

22:40
    Další přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici odchází střelec třetího gólu Arnaud Jacquemet za hrubost. Po jeho ataku skončil bez helmy Lukáš Pech.

16:35
    První vylučení v dnešním zápase! Jonathan Mercier (GEN) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, takže Sparta si zahraje přesilovku.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 4. Réway (Hlinka), 16. Přibyl, 34. Buchtele (Přibyl), 52. Réway, 58. Sabolič (Forman) – 21. Jacquemet (Riat, Fransson), 33. Kast

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Polášek, Mikuš, Barinka, Čajkovský, Hrbas, Glenn – Réway, Hlinka (C), Kumstát – Buchtele, Netík, Přibyl – Cingel, Sabolič, Forman – Pech, Dragoun, Kudrna – Černoch, Procházka. Trenér: Josef Jandač.
    Genève-Servette HC: Mayer (Descloux) – Fransson, Antonietti, Bezina (C), Loeffel, Mercier, Vukovic, Chuard – Lombardi, D´Agostini, Jacquemet – Pedretti, Rubin, Romy – Gerber, Wick, Kast – Pyatt, Douay, Rod – Riat. Trenér: Chris McSorley.

Rozhodčí: Fraňo, Holm – Lhotský, Zavřel