Okanagan Hockey Club – Znojmo 1:4 (kon.)
Okanagan Hockey Club Europe
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 12.09.2015, 19:55 • St. Pölten • Erste Bank Young Stars League • 3. kolo

Poslední dvacetiminutovka přinesla jedinou branku, a to ze strany hostujícího celku. Domácí neměli proti rozjetým Orlům příliš velké šance a obdrželi porážku 1:4. Tři body tedy zaslouženě poputují na konto znojemského celku.
    Děkuji za pozornost a přeji příjmený zbytek večera. (22:38:03)

59:54
    Vyloučen Toman (ZNO) – 2 minuty za krosček.

59:42
    Orli právě vstřelili branku!
    MICHAL KRUCKOVIČ využívá posledních pár vteřin hry, aby znovu rozvlnil síť soupeřovy svatyně. Kotouč poslal za brankovou čáru přesnou střelou pod horní tyčku.
    Asistence: Jiří Lander.

59:37
    Další domácí hráč odjíždí na trestnou lavici. Steyaert (OHC) obdržel dvě minuty za napadení.

58:56
    Tröthan (OHC) si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

57:07
    Orli jsou opět kompletní.

55:07
    I domácí si nyní zahrají přesilovou hru. Porzer (ZNO) odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

54:03
    Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

52:03
    Znojemští hokejisté si zahrají další přesilovou hru. Eyre (OHC) si odpyká menší trest za podražení.

51:49
    Orlí pokus o překonání domácího gólmana končí posunutou bránou.

51:04
    Znojmo je opět v pěti.

50:13
    Hra se nese v poměrně klidném duchu. Orli tráví většinu času v útočném pásmu domácích, ke střele se ale ještě nedostali.

49:04
    Vyloučen Pozer (ZNO) – 2 minuty za hákování.

40:01

Ve druhém dějství Orli svůj náskok ještě navýšili a do závěrečné třetiny budou vstupovat s pohodlným dvoubrankovým náskokem. Domácí si sice vytvářeli situace, kterými pořádně prověřili Paclovu pozornost, druhý kotouč do hostující sítě se jim ale protlačit nepodařilo.

40:00

39:06

37:06
    Vyloučen Kuchynski (OHC) – 2 minuty za nedovolené bránění.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 16. Galaguzov (Steffler) – 14. Musil (Hačecký, Švatuška), 18. Lander (Pucher, Jeřábek), 25. Musil (Porzer, Svatuška), 60. Kruckovič (Lander)

Okanagan Hockey Club Europe: Wehrhan (Krasny) – Zeldich, Steffler, Gleß, Singer, Wrumnig, Eyre, Andryuschenko – Galaguzov, Koudelka, Scherz, Rosenberger, Atamanchuk, Kuchynski, Kamyshev, Zumstein, Steyaert, Iskornev, Bretschneider, Tröthan
    HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Svoboda) – Pucher, Švanda, Salát, Kruckovič, Porzer, Mandát – Lander, Svatuška, Tondl, Hačecký, Musil, Jeřábek, Fruhwirt, Toman, Koňařík