Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Čerepovec 0:2 (kon.)
Kazaň – CSKA Moskva 6:3 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:0 (kon.)
Soči – N.Novgorod 0:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
Amur Chabarovsk
Pátek 18.09.2015, 18:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek pátečního večera. (20:25:11)

Na tribunách panuje ohromná radost. Nižněkamsk dokázal otočit skóre z 0:2 na 3:2 a získává další tři body. Chabarovsk si naopak bude ztrátu dnešního vyčítat.

59:06
    Chabarovsk zkouší hru bez brankáře!
    57:24. Alexander KITAROV - 3:2

57:24
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Nižněkamsk otáčí vývoj utkání! Střelcem třetí branky domácího celku je ALEXANDER KITAROV. Asistence: Pavel Kulikov, Pavel Zdunov.

57:15
    Domácí mají obrovský tlak a snaží se rozhodnout dnešní duel ještě před prodloužením. Podaří se jim to?

55:00
    Střely na branku: 29 – 17.
    52:12. Maxim RYBIN - 2:2

52:12
    Máme vyrovnáno. Jako správný kapitán se ukázal MAXIM RYBIN, který vzal v přesilové hře zodpovědnost na sebe a překonal Metsolu. Asistence: Michajl Žukov, Alexander Jevsejenkov.

51:35
    Chabarovsk bude hrát ve čtyřech. Za krosček putuje na trestnou lavici Verjovkin.

50:30
    Třetí třetina se přelila do své druhé poloviny. Dočkáme se ze strany domácího celku vyrovnání?

49:42

49:15
    Sudnicin předvedl v oslabení svého týmu důležitý zákrok a drží naděje svého celku na vyrovnání.

48:30
    Střely na branku: 24 – 15.

47:42
    S vyloučeními se roztrhl pytel. Nižněkamsk špatně střídal, hrál v šesti a nyní za to bude pykat. Trest odsedí Lapenkov.

47:24

45:24
    Amur bude hrát chvíli ve třech. Za sekání je vyloučen Wandell.

45:00
    Domácí se sice drží v útočném pásmu, nedaří se jim však zakončovat.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 19. Zdunov (Berezin, Kitarov), 53. Rybin (Žukov, Jevsejenkov), 58. Kitarov (Kulikov, Zdunov) – 11. Zub (Tarasov, Zohorna), 18. Fajzullin (Wandell)

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Fedotov) – Bryncev, Jevsejenkov, Berezin, Ogurcov, Ljamin, Rjasenskij, Sergejev – Lapenkov, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Stas, Rybin – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Kitarov, Kulikov, Chajrullin – Zdunov
    Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář, Čerepanov, Atjušov, Verjovkin, Tjuljapkin – Tarasov, Zohorna, Litovčenko – Baškirov, Wandell, Fajzullin – Li, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Achmetov, Gračjov, Sokolov.

Rozhodčí: Vasiljev, Ibatulin – Šalagin, Šislo