Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Čerepovec 0:2 (kon.)
Kazaň – CSKA Moskva 6:3 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:0 (kon.)

Miroslav Blaťák (ČER) – 0+0, čas na ledě 19:42
    Ondřej Němec (ČER) – 0+0, čas na ledě 18:37 (19:20:39)

Závěrečná třetina skončila 1:0 ve prospěch hostů, i když ve třetí třetině byli domácí jasně lepším týmem. Čerepovec si tak vedení z druhé třetiny zkušeně udržel, ubránil a využil jedné akce v poslední minutě ke zvýšení na 2:0. Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou!

TRUNJOV - 0:2

58:56
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují svůj náskok na 2:0 těsně před koncem zápasu! MAXIM TRUNJOV se dostal k puku po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů, a sám vyvezl puk do útočného pásma až před Kasutina, kde se rozhodl, že sám zakončí a svoji tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře!

58:27
    Hosté mají puk ve své moci a kombinují za svoji brankou.

58:19
    Domácí si berou oddechový čas.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny. Domácím tak moc časů na vyrovnání nezbývá.

57:27
    Týmy bojují o puk v rohu kluziště.

56:56
    Další zakázané uvolnění Čerepovce.

56:17
    V závěru třetiny domácí hostující celek opravdu tlačí. Uvidíme jestli svého tlaku Lada využije.

55:37
    Ofsajd domácích.

54:51
    Domácí se dostali do útočné třetiny díky rychlému průchodu Bělova, ten však puk ihned za modrou čárou ztratil. Puk mají v moci hosté.

54:27
    Zakázané uvolnění hostů.

53:36
    Hosté kombinují s pukem za svoji brankou a nikam se dvakrát neženou, vypadá to, že se už jen pokusí udržet tento výsledek.

52:58
    Icing Lady.

52:21
    Po dlouhé době se hráči Čerepovce dostali k puku a hned z toho byla malá šance, na jejímž konci byl Černov, ten však svoji střelu nedokázal usměrnit mezi tři tyče, Kasutin tak mohl být v klidu.

51:39
    Lada operuje s pukem v útočném pásmu, hra v posledních vteřinách připomíná spíše přesilovou hru pro domácí. Hosté se z tohoto tlaku nemůžou vymanit.

Branky a nahrávky: 26. Bučněvič, 59. Trunjov

Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Flood, Malenkich, Bolšakov, Volgin, Bělov, Romanov – Šenfeld, Magogin, Zaťovič – Bumagin, Nikulin, Stěpanov – Strelcov A. , Strelcov V., Gurjanov – Mastrjukov, Bočarov, Mokšancev – Valujskij
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Blaťák, Němec, Šefer, Chochlov, Karlsson, Koněv, Kudako – Kagarlickij, Trubačjov, Bučněvič – Skorochodov, Černov, Monachov – Nikoncev, Kovyršin, Trunjov – Kupcov, Berdnikov, Mons – Vicharev

Rozhodčí: Rogachyov, Safiullov – Nazarov, Novikov