Poprad – Žilina 3:2 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 2:1 (1:0 po s.n.) | Piešťany – Nitra 1:4 (kon.)
Trenčín – Skalica 7:2 (kon.) | Zvolen – Košice 4:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
HK Nitra
sk Pátek 18.09.2015, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR) • 3. kolo

Hlasy trénerov:
    Andrej Kmeč (Nitra): Mali sme zápas pod kontrolou, v zakončení sme ale mohli hrať jednoduchšie. Súper nám sem tam ušiel, hlavne na konci druhej tretiny, ale chlapcov musím pochváliť, vyhrali sme zaslúžene.

Leo Gudas (Piešťany): Kolega to zhodnotil výstižne, prvú tretinu sme prespali, potom sme sa zdvihli, ale s jedným gólom nemôžeme vyhrať.

Ďakujem za pozornosť, pekný zvyšok večera a z Piešťan zase nabudúce. (20:17:56)

Zápas skončil, tri body idú do Nitry, zaslúžene. O chvíľu ešte hlasy z tlačovky.

Najlepší: (1) Macík (2) Stumpel (3) Konig

59:30
    Už len polminutku treba odkorčuľovať, dohráva sa.

58:42
    Kutálek pri pokuse o strelu z prvej zluftoval a spadol. Ale asi mu to nevadí.

58:04
    Kutálek v ofsajde.

57:44
    Ordzovenský ide na striedačku len s pomocou spoluhráčov na jednej nohe, azda bude v poriadku,

57:31
    Buček korčuľoval po ľavom krídle popri Gachulincovi, jeho nahodenie pred bránku neviedlo k ohrozeniu.

56:56
    Buly pred Valentom, o víťazovi je na 99,9 percenta rozhodnuté.

56:27
    Bene vyskúšal vyrážačku brankára.

55:27
    Nitra v plnom počte.

55:00
    Kombinácia Havranov so strelou Kotašku nad.

54:19
    Nahodený puk na lapačku, Valent puk podržal a nasleduje ďalšie buly.

53:44
    Valent teraz vyriešil aj závar na bránkovisku. Buly.

53:30
    Dobrá delovka Baleja krátko po buly. Valent si dal pozor, teplomer nepustil.

53:27
    2 min. Slovák (NIT), držanie hokejky.