Okanagan Hockey Club – Znojmo 8:5 (kon.)
konec
Okanagan Hockey Club Europe
8:5 (2:3, 4:0, 2:2)
Orli Znojmo
Neděle 22.11.2015, 17:10 • St. Pölten • Erste Bank Young Stars League • 21. kolo
Partner:
   
  Přestože Orli přestříleli svého soupeře v poměru střel 21:40, na vítězství to nestačilo. Štestí se přiklonilo spíše na stranu domácího týmu, který dokázal protlačit za Slezákova záda hned osm branek. Znojmo tak přichází o velmi cenné tři body, které by v případě vítězství znamenaly postup tabulkou na první místo.

  Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:55:19)
   
  Konec zápasu.
   
  59:32
  Vyloučen Bretschneider (OHC) – 5 + do konce utkání za hrubost. Rozhodční s rozdáváním trestů ale rozhodně nešetří. Na trestnou lavici dále odjíždí Tröthan (OHC) – 10 min. OT, Beran (ZNO), Mandát (ZNO) a Račický (ZNO), obdrželi tresty do konce utkání.
   
  57:28
  Okanagan Hockey Club vstřelil branku! Vypadá to, že už je tedy definitivně rozhodnuto. PAUL KOUDELKA vsítil osmou branku dnešního utkání. Tři minuty, které zbývají znojemských hokejisům na vyrovnaní, budou nejspíš málo.
  Asistence: David Zumstein, Adrian Rosenberger.
   
  57:10
  Vyloučen Nahodil (ZNO) – 2 minuty za podražení.
   
  48:25
  Orli právě vstřelili branku!
  Už druhá branka v podání JANA BULÍNA, který dává svému týmu ještě nějakou naději na vyrovnání.
  Asistence: Tomáš Hačecký.
   
  47:39
  Orli právě vstřelili branku!
  JAN BULÍN snižuje náskok, který si domácí vytvořili.
  Bez asistence.
   
  44:32
  Okanagan Hockey Club vstřelil branku! Domácí zvyšují svůj náskok už na čtyři branky. DAVID ZUMSTEIN využil nepozornosti hostujícího brankáře a posílá do znojemské sítě už sedmý kotouč.
  Asistence: Paul Koudelka, Adrian Rosenberger.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Druhé dějství se Orlům nevyvedlo. Nejen že přišli o svůj jednobrankový náskok, ale dovolili domácím vytvořit si svůj vlastní. Na Okanagan nyní ztrácí tři góly. Co přinese poslední dvacetiminutovka se dozvíme již za chvíli.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:36
  Okanagan Hockey Club vstřelil branku! Necelou půl minutu před koncem druhé části hry hosté znovu loví kotouč ze své svatyně. INIAZ STEYAERT našel již šestý způsob jak protlačit kotouč za brankovou čáru.
  Asistence: Dimitry Iskornev.
   
  37:50
  Okanagan Hockey Club vstřelil branku! Tak to je nepříjemné, Slezák inkasuje. Autorem již páté brány Okanaganu je PAUL KOUDELKA.
  Asistence: Benjamin Eyre.
   
  34:51
  Okanagan Hockey Club vstřelil branku! Domácí otáčejí utkání ve svůj prospěch. KELE STEFFLER pohotovou střelou překvapil hostujícího Slezáka a Orli tak mají co dohánět.
  Asistence: Niklas Bretschneider, René Tröthan.
   
  34:20
  Na trestnou lavici odjíždí Rosenberger (OHC) , který si odpyká dvě minuty za hrubost. Současně s ním jsou vyloučeni i Jiří Lander (ZNO) – 2+2 minuty taktéž za hrubost a Michal Mandát (ZNO) – 2 minuty za hrubost.
   
  30:33
  Okanagan Hockey Club vstřelil branku! NIKLAS BRETSCHNEIDER přesnou střelou srovnal stav utkání.
  Bez asistence.
   
  22:17
  Domácí jsou opět kompletní.
   
  21:17
  Tröthan (OHC) – 2 minuty za faul kolenem.

  Marcela Procházková

  Branky a nahrávky: 3. Rosenberger (Koudelka), 14. Stupak (Tröthan, Bretschneider), 31. Bretschneider, 35. Steffler (Bretschneider, Tröthan), 38. Koudelka (Eyre), 40. Steyaert (Iskornev), 45. Zumstein (Koudelka, Rosenberger), 58. Koudelka (Zumstein, Rosenberger) – 10. Lander (Jeřábek, Švanda), 10. Niederhafner (Jambor), 12. Švanda (Hačecký, Lander), 48. Bulín J., 49. Bulín J. (Hačecký)


  Okanagan Hockey Club Europe: Wehrhan (Krasny) – Steffler, Eyre, Singer, Bartashevich, Gleß, Villas, Andryuschenko – Zumstein, Koudelka, Rosenberger – Tröthan, Stupak, Bretschneider – Galaguzov, Atamanchuk, Iskornev – Steyaert, Scherz, Kamyshev.
  Orli Znojmo: Slezák (Vávra) – Švanda, Mandát, Kruckovyč, Porzer, Kiss, Nahodil, Salát, Štuk – Hačecký, Lander, Jeřábek – Beran, Bulín J., Račický – Fruhwirt, Musil Svatuška – Niederhafner, Šlégl, Jambor.

  Rozhodčí: Hofer – Legat, Durchner

  Diváci: 50