Omsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.) | Barys – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Záhřeb 0:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:3 (kon.) | Jokerit – Kazaň 2:1 (kon.)

Slovan právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, celek ze slovenské metropole zvítězí pošesté v řadě! Kašparovo vyhození z vlastní třetiny tečoval na modré čáře MICHEL MIKLÍK a šikovně usměrnil puk do odkryté domácí svatyně! Asistence: Lukáš Kašpar,

58:20
    Jugra si vybrala oddechový čas a Gelašvili zůstal na střídačce – domácí to zkouší v šesti!

49:41
    Belasí teď mohou líbat brusle Michaelu Garnettovi, který nepustil za svá záda ani jeden z nebezpečných pokusů Jugry z bezprostřední blízkosti!
    Dávid SKOKAN - 1:2

49:04
    Slovan si bere zpět ztracené vedení! Hosté vyrazili do přečíslení dvou proti jednomu, které Lušňák a DÁVID SKOKAN vyřešili parádně – druhý jmenovaný vypálil nechytatelně pod břevno! Asistence: Patrik Lušňák.

44:57
    Po přihrávce Kašpara měl na hokejce gól Marek Viedenský, ale Gelašvili vytáhl další parádní zákrok!

41:35
    Francis Paré měl na hokejce vedoucí gól! Kanadský forvard Slovanu si nabruslil až před Gelašviliho, ale z bezprostřední blízkosti ho nedokázal překonat!

41:07
    Ou! Ladislav Nagy nechtěně řízl bruslí do krku Sitnikovovi, to nevidíme vůbec rádi!
    Konstantin PANOV - 1:1

39:08
    Jugra právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno, Chanty-Mansijsk dává gól do šatny! Domácí se vydali do rychlého přečíslení dvou proti jednomu, na jehož konci stál KONSTANTIN PANOV, který už jen dorážel odražený kotouč po střele Lapenkova do prázdné svatyně Slovanu! Asisstence: Jevgenij Lapenkov.

37:31
    No a pozor! Andrej Ivanov (JUG) vyfasoval desetiminutový osobní trest za řeči směrem k rozhodčímu a protože domácí kapitán v protestech pokračoval, sudí ho poslal rovnou do kabin!

35:45
    Dnes podruhé si jde na trestnou lavici vyfrknout Michal Sersen (SBA), jenž vyfasoval dvě minuty za hákování.

33:51
    Cam Barker našel náramným pasem na vrcholu levého kruhu Ivana Švarného, jehož tvrdý projektil proletěl těsně nad břevnem domácí svatyně! Jugra hraje v plném počtu.

31:47
    Přesilovka je tytam. Skvělou práci odvedl Lukáš Kašpar, jenž si proklestil cestu až před Gelašviliho a byl faulován. Na dvě minuty za hákování si půjde odpočinout za katr Kalašnikov (JUG).

30:49
    Jugra si zahraje další přesilovku, Cam Barker (SBA) jde pykat na dvě minuty za vysokou hůl.

27:45
    Pozor na to! Jevgenij Lapenkov se řítil sám na Garnetta, ale strážce hostující svatyně mu nedovolil skórovat!
    Ladislav NAGY - 0:1

27:06
    Domácím se však poté nepodařilo vyhodit a tlak Slovanu pokračoval. Z pravého kruhu tvrdě vypálil LADISLAV NAGY, jehož dokonale trefená rána vymetla pavučinky v levé šibenici Gelašviliho svatyně! Asistence:

25:56
    Ladislav Nagy byl zahákován Beljajevem (JUG), Slovan si tak zahraje svou druhou přesilovou hru.

21:15
    Kanadský zadák Slovanu Cam Barker měl na holi úvodní gól svého týmu, ale z ideální palebné pozice trefil břevno!

17:47
    David Skokan (SBA) nesmyslně zahákoval soupeře v útočném pásmu, Chanty-Mansijští si zahrají opět v početní převaze.

16:14
    Garnett v problémech! Kanadský gólman vůbec nevěděl, kde má puk, ale na poslední chvíli se zorientoval a schoval ho ve své lapačce před dotírajícími Chvostovem a Varfolomejevem!

14:24
    Michal Sersen (SBA) vyfasoval dvě minuty za držení.

09:58
    Paradoxně až po vypršení dvouminutové přesilovky se Slovan dostal do obrovské šance, ale Marek Viedenský z bezprostřední blízkosti nedokázal přizvednout kotouč nad Gelašviliho betony!

08:38
    Ivan Švarný uvolnil na levém kruhu Francise Parého, který pálil po "ovečkinovsku" bez přípravy a Gelašvili jeho ránu konečky betonu vykopl!

07:37
    Žiga Jeglič byl zahákován Sitnikovem (JUG), jenž si jde odsedět dvě minuty za hákování.

01:04
    Gelašvili se ve svém brankovišti natáhl jak dlouhý, tak široký, aby zlikvidoval Jegličovu dorážku z bezprostřední blízkosti! Svěřenci Miloše Říhy jsou v úvodu jednoznačně lepší.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 40. Panov (Lapenkov) – 28. Nagy, 50. Skokan (Lušňák), 59. Miklík (Kašpar)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Kalašnikov, Želdakov, Antonov, Mamkin, Vasilčenko, Pogoryšnyj, Ugolnikov, Chvostov – Panov, Sitnikov, Bortnikov – Varfolomejev, Ivanov, Lapenkov – Buljanskij, Taratuchin, Medveděv – Ševčenko, Ankudinov, Beljajev.
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Višňovský, Sersen, Barker, Švarný, Valach, Mihalik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový, Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan.

Rozhodčí: Dejev, Safjulov – Golovljov, Šišlo