Třebíč – Benátky n/J 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:2 (2:0 po s.n.)
Šumperk – Havířov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Most – Kladno 0:3 (kon.)

62:18
    Špaček(PRO) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.

59:32
    Charousek(KAD) obdržel menší trest za nedovolené bránění.

54:29
    Čárový rozhodčí stál blízko souboje Kadlece s Markem Drtinou a upozornil rozhodčího na nedovolený zákrok. Obránce hostí si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

50:21
    Za hrubost si menší trest odsedí Špaček(PRO).

38:14
    Mrázek(KAD) si odsedí dvě minuty za podražení.

25:43
    Dragoun(PRO) si odsedí dvě minuty za sekání.

19:48
    Přesilová hra hostí netrvala dlouho. Moskal si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.

19:25
    Protiútok Prostějova hasil nedovoleným zákrokem Trefný a odsedí si dvě minuty za hákování.

11:51
    Prostějov jde do tří! Novák obdržel menší trest za podražení.

10:11
    Za držení si dvě minuty odsedí Marek Drtina(PRO).

02:50
    První vyloučení dnešního zápasu. Za hákování si dvě minuty odsedí Mojžíš(PRO).

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 29. Hlava (Hejcman), 56. Hlava (Hejcman, Szathmáry), rozh. náj. Kadlec – 7. Krejčík (Husák, Šlahař), 49. Venkrbec (Cetkovský, Dragoun)

2:0   Kaše (KAD)

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dlouhý) – Drtina J, Charousek, Szathmáry, Trefný, Mrázek, Tejnor, Rohan, Rýgl – Sloboda, Kaše, Račuk – Hlava, Hejcman, Kadlec – Chrpa, Kverka, Veselý – Müller, Šťovíček
    LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina M, Vokurka, Mojžíš, Sova, Husák, Špaček – Cetkovský, Dragoun, Venkrbec – Novák, Moskal, Luňák – Šlahař, Zadražil, Krejčík – Kajaba, Illéš, Augustin

Rozhodčí: Grech – Kokrment, Malý