New Jersey – Carolina 3:2 (kon.) | Columbus – Dallas 6:3 (kon.) | Boston – Ottawa 7:3 (kon.)
Toronto – NY Islanders 3:6 (kon.) | Florida – Montreal 3:1 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:3 (po pr.)
Winnipeg – Detroit 4:1 (kon.) | Calgary – Anaheim 0:1 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:5 (kon.)
Arizona – Chicago 5:7 (kon.)
Florida Panthers
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Montreal Canadiens
Středa 30.12.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL
    Staňte se fanoušky stránky NHL.cz.

Máte rádi NHL? Jestli vaše odpověď zněla "ANO", tak se staňte fanoušky stránky NHL.cz. (y) :-)

Zveřejnil(a) Hokej dne 29. prosinec 2015

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Těším se u sledování další přenosů. Pěkný den. (04:19:39)

Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 19 822 diváků!

3. Roberto Luongo (FLA) 27 zákroků, 1 gól, 96,4%

Je dobojováno! Florida Panthers po skvělém výkonu poráží Montreal Canadiens 3:1 a prodlužuje vítěznou sérii! Skóre utkání sice po třinácti minutách hry otevřel přesilovkovým gólem Pacioretty, jenže ještě v první třetině dokázal rovněž v početní převaze vyrovnat Barkov! O svém vítězství rozhodla Florida na začátku druhé třetiny, kdy se po krásné akci prvního útoku prosadil Jágr! V obou brankovištích poté kralovali brankáři. Montreal zahájil třetí třetinu mírným tlakem, který však nepřetavil ve vyrovnávací branku, a proto přišel trest. Deset minut před koncem se před Scrivensem zjevil Barkov a svou druhou brankou v utkání pečetil výhru Floridy!

59:51
    Domácí už drží puk za brankou Roberta Luonga a užívají si ovace zaplněné arény. Je jasné, že Florida už náskok udrží!

59:15
    Mitchell čekal na přihrávku u modré čáry. Kotouč sice dostal, jenže dvojice obránců Floridy jej do útočného pásma nepustila.

58:47
    Jokinen už mířil s kotoučem na prázdnou branku, ale Subban jej poslal k zemi. Nemůže následovat nic jiného než dvě minuty.

58:00
    Domácí se vymanili z tlaku Montrealu a Barkov sprintuje přes celé kluziště za vyhozeným kotoučem. Na hattrick si však musí počkat.

57:36
    Plekanec se snažil dorážet před brankou Floridy. Ke kotouči se sice dostal, ale v tísni jej už nenasměroval za záda Roberta Luonga.

57:14
    A pozor! Hosté se ještě nevzdávají! Scrivens zůstává na střídačce, Montreal hraje se šesti hráči v poli!

57:14
    Plekanec přispěchal se střelou z ostrého úhlu. Český útočník navíc musel pálit kolem nohou obránce a z těžké pozice Luonga neohrozil.

56:35
    Ekblad to nyní pořádně schytal za brankou a dlouho se sbíral z ledu na nohy. Obránce Floridy nakonec míří do kabiny a dnešní utkání pro něj pravděpodobně skončilo.

56:17
    Ekblad nevyhodil puk do bezpečí. Galchenyuk se okamžitě odhodlal ke střele, jenže ani jeho projektil netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

55:53
    Jaromír Jágr dnes hraje skvostný zápas. Jágr nyní již poněkolikáté skvěle vypomohl v defenzivě a dostal kotouč do středního pásma.

55:06
    Brankář Montrealu se musí rychle ohánět. Na branku Canadiens lítá jedna střela za druhou. Campbellův pokus prolétl těsně vedle pravé tyče.

54:17
    Jokinen si parádně obhodil Petryho, nabil Trocheckovi, ale tomu dnes není přáno. Kotouč se zastavil na betonu Scrivense.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 17. Barkov (Kulikov, Ekblad), 22. Jágr (Huberdeau, Barkov), 49. Barkov (Gudbranson, Huberdeau) – 13. Pacioretty (Subban, Galchenyuk)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Gudbranson, Campbell, Ekblad, Kulikov, Petrovic, Mitchell "C" – Jágr, Barkov, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen – Shaw, MacKenzie, Pirri – Thornton, Knight, Howden
    Montreal Canadiens: Scrivens (Condon) – Subban, Beaulieu, Petry, Markov, Pateryn, Barberio – Weise, Desharnais, Pacioretty "C" – Carr, Galchenyuk, Eller – Andrighetto, Plekanec, Fleischmann – Byron, Mitchell, Flynn

Rozhodčí: Chmielewski, Meier – Gibbs, Amell

Diváci: 19 822