New Jersey – Carolina 3:2 (kon.) | Columbus – Dallas 6:3 (kon.) | Boston – Ottawa 7:3 (kon.)
Toronto – NY Islanders 3:6 (kon.) | Florida – Montreal 3:1 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:3 (po pr.)
Winnipeg – Detroit 4:1 (kon.) | Calgary – Anaheim 0:1 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:5 (kon.)
Arizona – Chicago 5:7 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
Nashville Predators
Středa 30.12.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
    Staňte se fanoušky stránky NHL.cz.

Máte rádi NHL? Jestli vaše odpověď zněla "ANO", tak se staňte fanoušky stránky NHL.cz. (y) :-)

Zveřejnil(a) Hokej dne 29. prosinec 2015

Pro tuto chvíli je to z mé strany úplně vše! Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Přeji hezký předposlední den roku 2015! (05:08:43)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Dmitrij Jaškin (STL) 1+1, 2 střely, čas na ledě 10:41.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Alexander Steen (STL) 1+0
    2. Dmitrij Jaškin (STL) 1+1
    3. Shea Weber (NSH) 1+0

Právě skončilo utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém St. Louis Blues dokázali porazit Nashville Predators 4:3 v prodloužení. Po kolapsu domácího týmu v posledních minutách třetí třetiny následoval pětiminutový extra time. V něm jasně dominovali hráči Blues. Ti jednoznačně přehrávali hostující hráče, kterým hra tří proti třem dělala očividné problémy. Po několika famózních zákrocích Huttona, který dával svému týmu naději na samostatné nájezdy, přišel samostatný únik Alexandera Steena, jemuž se podařilo odčarovat Huttonovo kouzlo, kterým začaroval svou bránu v nastavení. Švédský útočník tak rozhodl o tom, že si jeho tým připíše do tabulky další dva body.

64:01 Alexander STEEN - 4:3

64:01
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je zde čtvrtý gól Blues, který přinesl rozuzlení zápasu! Hra tří proti třem vůbec nesvědčila hostujícímu týmu. Toho využil Paul Stastny, jenž svou přihrávkou vybídl k samostatnému úniku ALEXANDERA STEENA, který potvrzuje pověst kanonýra a svou střelou překonává Huttona a rozhoduje tak o vítězství svého týmu. Asistence: Paul Stastny, Alex Pietrangelo.

62:50
    Neuvěřitelný kolotoč předvádějí Bluesmani v nastavení! Své stoprocentní příležitosti nevyužil Vladimir Tarasenko a Hutton drží svůj tým nad vodou.

61:49
    Veliká tutovka Alexandera Steena, který nikým nehlídán pálil příklepem z mezikruží. Avšak trefil pouze připraveného brankáře Nashvillu.

60:30
    Domácí se ihned v začátku prodloužení natlačili před Huttona a chtějí utkání rozhodnout před samostatnými nájezdy.

60:01

Třetí část přinesla hned tři branky. Ve 42. minutě zvyšoval náskok svého týmu Kevin Shattenkirk. Vše nasvědčovalo tomu, že si domácí celek připíše vítězství po šedesáti minutách, ale vše bylo jinak. V 57. minutě snížil Shea Weber a v 59. minutě vyrovnal Colin Wilson a poslal tak utkání do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a zápas směřuje do prodloužení.
    58:28 Colin WILSON - 3:3

58:28
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři srovnávají krok se svým soupeřem! Střelu Ryana Ellise od modré čáry Allen vyrazil jen před sebe, kde se puk dostal ke COLINU WILSONOVI , který už neměl problém trefit odkrytou svatyni St. Louis. Asistence: Ryan Ellise, Mattias Ekholm.

58:20
    Hutton na střídačce. Predators to zkoušejí v šesti mužích v poli.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. Jaškin (Bouwmeester, Pietrangelo), 33. Fabbri (Lehterä, Jaškin), 42. Shattenkirk (Lehterä, Parayko), 65. Steen (Stastny, Pietrangelo) – 14. Ekholm (Fisher), 57. Weber (Josi, Hutton), 59. Wilson (Ellis, Ekholm)

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Pietrangelo (A), Bouwmeester, Shattenkirk, Parayko, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko, Stastny, Pääjärvi – Brouwer, Backes (C), Steen (A) – Jaškin, Lehterä, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall – Caron
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jones, Jackman – Neal (A), Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher (A), Wilson – Smith, Järnkrok, Watson – Salomäki, Gaustad, Nystrom

Rozhodčí: Leggo, Watson – Gibbons, Mach