Martin – Piešťany 4:3 (kon.) | Poprad – Košice 2:3 (po pr.) | Zvolen – Žilina 3:4 (0:1 po s.n.)
Skalica – Banská Bystrica 2:7 (kon.) | Trenčín – Nitra 3:6 (kon.)
HK Poprad
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Košice
sk Středa 30.12.2015, 17:35 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 34. kolo

Dva body teda získavajú košickí hokejisti. O ich víťazstve v predĺžení rozhodol Bartoš. Poprad odchádza z tohto zápasu s jedným bodom.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:58:22)

BARTOŠ - 2:3

64:28
    Košice dali gól!
    Z výhry sa napokon radujú košickí hokejisti! V strednom pásme prihral Bicek puk PETROVI BARTOŠOVI, ktorý prekorčuľoval do útočného pásma a odtiaľ skvelo trafil pod hornú žŕdku!
    Asistencia: Jiří Bicek.

63:51
    Štrauch sa dostal k strele z pravého kruh. Jeho pokus minul Melicherčíkovu svätyňu.

63:13
    Bartečko našiel v útočnom pásme Fabiana, jemu sa však už nepodarilo vystreliť.

62:38
    Bartoš strieľal od modrej čiary. Kostúr vyrazil strelou špičkou svojej hokejky.

61:43
    Gáborčík sa s rozohrávkou neponáhľa. Oba tímy striedajú a až tak začnú spoza Kostúra domáci hokejisti.

60:19
    Bartečko sa púšťal do samostatného zakončenia. Šiel okolo mantinelu a tam ho tvrdo zrámoval Deyl.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine teda nakoniec gól nepadol. Po krátkej pauze bude stretnutie pokračovať v 5-minútovom predĺžení.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:13
    Češík sa obtočil okolo brány a pri opačnej žrdi našiel Petra Bartoša. Ten mohol zakončovať do odkrytej bránky, no gól nakoniec nedal!

58:40
    O záverečný nápor sa pokúšajú oceliari. Poprad sa však zodpovedne bráni a nedá zadarmo ani centimeter ľadu.

57:30
    Paločko hľadal niekoho zo svojich spoluhráčovp red bránou. Nakoniec sa košickí obrancovia dokázali správne postaviť.

57:01
    Suja potiahol útočnú akciu po ľavom krídle. Z kruhu nakoniec nevyslal príliš razantnú strelu. Kostúr ju v pokoji prikryl lapačkou.

56:42
    Niečo sa stalo Bartošovi, ktorý utrpel náraz pri mantineli. Vylučovať sa však nebude.

55:46
    Chovan už naskočil na ľad. Domáci hokejisti nedokázali využiť túto presilovú hru.

55:17
    Kasík strieľanou prihrávkou pred bránkovisko našiel Richarda Rapáča, ktorý si stiahol Melicherčíka, no puk mu nakoniec ušiel z hokejky!

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 22. Paločko (Gáborčík, Kroták), 38. R. Rapáč (Malina, Fabian) – 15. Češík (Jenčík), 28. Boltun (Hričina), 65. Bartoš (Bicek)

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Briják, Dinda, Gáborčík, Fabian (A), Malina, Kasík, D. Šterbák – Bartečko (A), Heizer, Štrauch – Kroták (C), Bajaruns, Paločko – R. Rapáč, Paukovček, Števuliak – Achs, Rusnák, Koyš
    HC Košice: Melicherčík (Halász) – Deyl, Cebák, P. Mikuš, Macejko, Šedivý, Dudáš, Pavúk – Bartánus (C), Suja, Bicek (A) – Jenčík, Češík, Bartoš (A) – Chovan, Hrnka, Lelkeš – Bortňák, Boltun, Hričina

Rozhodčí: Jonák, Štefik – Kacej, Stanzel