Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Havířov – Most 4:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 2:0 (kon.) | Šumperk – Slavia 1:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 5:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:3 (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 06.01.2016, 18:00 • Kalich Arena • Chance liga • 38. kolo

Po dramatickém utkání si nakonec druhý bod bere domácí Stadion zásluhou Jana Bergera. Utkání tak končí za stavu 4:3p.

Děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (20:32:53)

63:42
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    JAN BERGER špičkou své hole tečoval kotouč mířící na bránu a od ní se puk odrazil přesně do horní části Vejmelkovy branky. Asistence: Jakub Šulc, Ondřej Mikliš.

63:01

62:48
    Nedvídek střílel z kruhu pro vhazování a kotouč se od Vejmelky odrazil do ochranné sítě.

61:48
    Domácí kombinují.

61:15

61:01
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Erat - 2 min., nedovolené bránění).

60:03
    Vhazování v prodloužení vyhrávají domácí.

60:01

Poslední třetina nabídla vyrovnání ze strany Třebíče. Litoměřice si sice náskok dokázaly opět získat zpět, ale na ten hosté před koncem stihli odpovědět. Na řadě je tedy prodloužení, při kterém budou mít hosté stále minutu a patnáct sekund ze své přesilovky.

60:00

59:15
    Oddechový čas pro hosty.

59:15
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Šulc - 2 min., sekání).

58:34
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    MATĚJ PSOTA pronikl s jeho spoluhráči až před Pavelku, kde obdržel pohotovou přihrávku a stejně pohotově stihl vystřelit do pootevřené klece. Asistence: Milan Přibyl, Jan Wasserbauer.

58:14
    Icing Třebíče.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 28. Kristl (Doležal), 40. Bílek (Doležal, Kalla), 51. Kopta (Doležal), 64. Berger (Šulc, Mikliš) – 7. Pekr (Erat, Malena), 45. Podlipnik (Erat, Dolníček), 59. Psota (Přibyl, Wasserbauer)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Toman, Bílek, Mikliš, Šulc, Piegl, Hronek, Havránek – Kalla, Doležal, Kristl – Kopta, Nedvídek, Švagrovský – Berger, Miškář, Přeučil – Krátoška, Racek, Orság. Trenér: Říha.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Čejka, Bartoň, Šaur, Schejbal, Šik, Nesvadba – Erat, Dolníček, Pekr – Kusko, Zohorna, Švec – Wasserbauer, Psota, Přibyl – Čech, Juráň, Pokorný. Trenér: Mička.

Rozhodčí: Grech – Kokrment, Malý