Boston – Washington 2:3 (kon.) | Buffalo – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Dallas 6:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 2:3 (po pr.) | Columbus – Minnesota 2:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:4 (kon.) | Calgary – Tampa 3:1 (kon.)
Buffalo Sabres
1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Florida Panthers
Středa 06.01.2016, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání ve First Niagara Center v Buffalu sledovalo 18 560 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů nashledanou! (03:43:36)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jaromír Jágr 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:21
    Touto parádní trefou se prezentoval Huberdeau, který přispěl k 10. vítězství Panthers v řadě!

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Jonathan Huberdeau (FLA) 1+1
    2. Roberto Luongo (FLA) 31 zák., 1 gól, 96.9%
    3. Corban Knight (FLA) 1+1

Dnešní utkání je tedy u konce a Florida si odváží dva body za vítězství 1:5. Do třetí třetiny to sice bylo pouze o jednu branku, ale ve 46. minutě se zničehonic prosadil Corbon Knight, který zaznamenal druhou branku v sezóně. V závěru uťal očekávaný tlak Buffala při úniku Jonathan Huberdeau, jenž se trefil necelé čtyři minuty před koncem, a pojistku do prázdné brány pak v čase 58:39 přidal Brandon Pirri. Hosté tak mají desátou výhru v řadě a domácí naopak i přes sympatický výkon zůstávají ve spodních patrech tabulky.

59:48
    Domácí obránci si přihrávají mezi sebou a zdá se, že se o nic většího už nepokusí.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
    58:39 Brandon PIRRI - 1:5

58:39
    Florida právě vstřelila branku!
    Ano a teď už je definitivně hotovo! Ve středním pásmu si opravdu velký kus ukousl Eichel, který si to namířil mezi tři hráče Floridy, ztratil puk a BRANDONU PIRRIMU už nedělalo problém trefit odkrytou bránu Buffala. Asistence: Willie Mitchell

57:51
    Linus Ullmark už je na střídačce a Buffalo to zkouší v šesti hráčích v poli!

57:42
    Eichel udržel puk proti jednomu ze soupeřů a poté našel Reinharta, kterému ale rána vůbec nesedla. Buffalo se drží v útočném pásmu.

57:21

57:03
    Domácí jsou hodně rozhození a nyní nejsou schopni založit útok ani v krátké přesilové hře. Florida míří za desátou výhrou v řadě.

56:53
    56:06 Jonathan HUBERDEAU - 1:4

56:06
    Troufnu s říct, že je hotovo! Evander Kane v útočném pásmu dlouho kroužil a poté trefil jen hokejku Barkova, který rozjel bleskovou akci. Přihrávkou finský útočník našel JONATHANA HUBERDEAUA, který měl dobrou rychlost a tváří v tvář Ullmarkovi si poradil. Asistence: Alexander Barkov

55:21
    Přesilová hra Floridy je rychle u konce. Hodně přísné vyloučení musí zkousnout Dmitrij Kulikov (FLA), jenž dostává trest za držení

54:53
    Přichází komplikace pro domácí celek! Na trestnou lavici totiž na dvě minuty za podražení míří Jake McCabe (BUF).

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 23. O'Reilly (Eichel, McGinn) – 10. Jágr (Huberdeau), 29. MacKenzie (Knight, Petrovic), 46. Knight (Howden, MacKenzie), 57. Huberdeau (Barkov), 59. Pirri (Mitchell)

Buffalo Sabres: Ullmark (Johnson) – Ristolainen, Gorges "A", Bogosian, McCabe, Franson, Colaiacovo – Reinhart, O'Reilly "A", Kane – Girgensons, Eichel, McGinn – Gionta "C", Larsson, Moulson – Legwand, Schaller, Foligno
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Gudbranson, Campbell "A", Ekblad, Kulikov, Petrovic, Mitchell "C" – Jágr, Barkov, Huberdeau – Smith, Bjugstad, Jokinen – Shaw, Trocheck, Pirri – Knight, MacKenzie "A", Howden

Rozhodčí: Dan O’Halloran, Dean Morton – Greg Devorski, Steve Miller

Diváci: 18.560