Trnava – Spišská N. Ves 6:5 (kon.) | Senica – Detva 2:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 5:1 (kon.)
Humenné – Prešov 1:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 1:0 (kon.) | Bardejov – Nové Zámky 1:2 (kon.)
HC 19 Humenné
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Prešov
sk Středa 06.01.2016, 17:30 • Zimný štadión Humenné • 1. liga (SR) • 34. kolo

Prešovskí hokejisti si z Humenného odnášajú cenné 3 body.

Náš prenos sa končí. Ďakujem za pozornosť a želám ešte príjemný zvyšok večera. (19:42:27)

59:48
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    A je rozhodnuté! Prešov v tomto dueli definitívne pečatí svoje víťazstvo. Rozhodujúci gól strieľa IGOR HALÁS. Asistencie si pripisujú Roman Kohutiar a Tibor Tartaľ.

Dnešné stretnutie sleduje 484 divákov.

58:00
    Posledné 2.minúty do konca stretnutia.

49:11
    Ďalšie vylúčenie na strane domáceho Humenného. Na trestnej lavici sedí Michal Roháčik na 2.minúty za nedovolené bránenie.

Humenné hru dlho neudržalo v rovnovažnom stave. Uvidíme či sa im podarí využiť presilovku alebo či dokážu ešte vyrovnať. Času do konca stretnutia je dostatok.

48:20
    Prešov strieľa gól v oslabení! Autorom gólu je JURAJ DANCSÁK.

47:06
    Vylúčenie prichádza aj na samotného brankára Prešova. Robert Marton dostáva 2.minúty za úmyselné posunutie bránky.

43:19
    Humenné dáva gól! Tak ako Prešov strelil rýchly gól na začiatku druhej tretiny, rovnakým spôsobom vyrovnáva aj Humenné ! Gól strelil DALIBOR MIKULA. Asistenciu si pripisuje Christián Michalčin.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:47
    Presilovka sa však pre domácich končí. Vylúčenie prichádza aj na ich strane. Previnil sa Ladislav Hopkovič – 2.minúty za podrazenie.

35:28
    Ďalšie vylúčenie pre hostí. Erik Nitriansky odchádza z ľadu na 2.minúty za držanie.

23:53
    Prvý trest prichádza aj pre prešovských hokejistov. Na trestnej lavici už sedí Han Kihoon – 2.minúty za nedovolené bránenie.

22:22
    A na trestnej lavici sedí opäť Michal Grega (MHK Humenné). 2.minúty za úmyselne vyhodený puk.

21:25
    Hneď v úvode tretiny padol gól! Úspešným strelcom je IGOR HALÁS. Asistenciu si pripisuje Marek Pitka.