Sassuolo – Turín 1:1 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:1 (1:1)
Turín FC
Středa 20.01.2016, 20:45 • Stadio Città del Tricolore (Reggio Emilia). • Italská Serie A • 16. kolo

To je z mé strany protentokrát vše, někdy zase na počtenou! (22:47:53)
    Námi sledovaný duel skončil zaslouženou dělbou bodů.

V tom momentě také sudí Domenico Celi naposledy foukl do své píšťalky a ukončil tento vyhrocený zápas. Po změně stran gól nepadl, ačkoliv především Nicola Sansone byl deset minut před koncem setsakramentsky blízko.

90+4

90+4
    Zdá se, že ne! V závaru před Ichazem se nejrychleji zorientoval Kamil Glik a odkopl míč do bezpečí.

90+4
    K nařízené rozehrávce se černozelení dostali až v probíhající poslední minutě nastavení, tak se nechme překvapit, zdali jim poslední akce v tomto zápase přinese kýžený gólový úspěch.

90+3
    Stále se nehraje, klubko hráčů v bílých dresech totiž protestuje u rozhodčího a z tribun se ozývá pískot prokládaný nadávkami v italštině.

90+2
    Afriyie Acquah poblíž půlící čáry naprosto zbytečně zajel do Federica Pelusa a může být ještě rád, že za svůj likvidační zákrok vidí jen žlutou kartu.

90+1
    Nastavení začalo chvilkovým tlakem Sassuolských, domácí se ale do zakončení neprokombinovali a nyní musí čelit protiútoku soupeře.

90
    Sudí Celi nastavil nad základní časový rámec hned čtyři minuty, ještě se tak máme na co těšit!

89
    Po zákroku Federica Pelusa zůstal ležet v bolestech na trávníku Afriyie Acquah, zdá se však, že ghanský středopolař bude nakonec v pořádku.

88
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Matteo Politano.

86
    Za jeden z oněch zákroků dokonce Francesco Magnanelli vidí žlutou kartu.

85
    Minuta se s minutou sešla a stále nic, nepočítáme-li obrovské množství vyhrocených soubojů a hlasitý pískot.

84
    Tato neproměněná šance bude Sansoneho zřejmě strašit ještě dlouho, nyní už se totiž na hřišti zase nic zajímavého neděje.

83
    Dalším hráčem, který si z dnešního duelu odnese karetní škraloup je chorvatský reprezentant Šime Vrsajlko.
    82. Hlavička Sansoneho proletěla těsně vedle!

82
    Tak to byla šance jako hrom! Šime Vrsajlko utekl po pravé straně a poslal do vápna parádní centr, na který si naskočil Nicola Sansone, jeho hlavička ale proletěla těsně vedle pravé tyče!

81
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Cesare Bovo.