Slavia – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Teplice 2:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 3:3 (kon.) | Sparta – Trenčín 3:4 (kon.) | Karviná – Brno 2:2 (kon.)
Ružomberok – Dolný Kubín 8:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 2:0 (kon.) | Sokolov – Karlovy Vary 11:0 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté se dočkali vyrovnání za pět minut dvanáct. Prosadil se JAKUB KUČERA střelou z pravé strany.

86
    Brno bude zahrávat rohový kop.

85
    Ondřej Lingr se dostal do dobré šance, nakonec šla jeho střela těsně nad branku.

83
    Brno je při chuti a tlačí svého soupeře.

79
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky, posledních deset minut bude ještě zajímavých. JAKUB ŠURAL po rychlé akci zakončil přesně k levé tyči.

74
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

69
    Hraje se nahoru dolů bez vážnějších šancí.

65
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí hráči jdou do vedení o dvě branky. Po centru Šišlera se prosadil hlavou SYLVANUS NIMELY.

63
    Lingr utekl všem. Dostal do rychlého protiútoku. Sám proti brankáři neuspěl.

59
    Fiala centroval na zadní tyč, kde se nacházel Lingr. Ten však ve skluzu míjí branku.
    Nějak nám ten trávník začíná bělat

57
    Vše nasvědčovalo tomu, že Brno vyrovnalo. Na poslední chvíli však asistent rozhodčího zvedl praporek, branka není uznána kvůli ofsajdu.

53
    Tak si to mohou zkusit ještě jednou.

52

48
    Brno zahrávalo volný přímý kop ze třiceti metrů. Z něj však nic nevytěžilo a u míče jsou hráči Karviné.