Varnsdorf – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc B – Opava 2:0 (kon.) | Znojmo – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)

87
    Balón je na půlce a nic nenasvědčuje tomu, že bychom byli svědky ještě alespoň jedné branky.

85
    Balón je na kopačkách Hanáků, kteří s ním nikam nespěchají, také nemají kam.

82
    Do konce utkání již příliš mnoho času nezbývá a domácí Olomouc drží pohodové dvougólové vedení.

78
    Po hektických posledních minutách se nám tempo hry opět zklidnilo a sledujeme hru s míčem na polovině hřiště.

73
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouci se daří během chvíle odskočit na rozdíl dvou branek. Podruhé v utkání se prosadil ADAM ŠEVČÍK.

71
    A je tu první branka utkání. Olomouc jde do vedení zásluhou ADAMA ŠEVČÍKA, který dokázal prostřelit Květoně.

70
    To se jim ovšem příliš nedaří. O slovo se také přihlásili fotbalisté Olomouce, kteří se snaží dostat kombinační hrou před vápno Opavy.

68
    Opava si vzala v posledních minutách balón na své kopačky a snaží se s ním ohrozit branku domácí Olomouci.

65
    Je před námi okolo pětadvaceti minut. Dočkáme se v nich úvodní branky?

62
    Na druhé straně musel být v pozoru také hostující Květoň.

60
    Olomouc na chvíli zatlačila svého soupeře, ovšem k přímému ohrožení opavské branky nedošlo.

57
    Blíží se odehraná hodina hry. Branku jsme zatím neviděli a dle předváděného výkonu to vypadá, že ještě chvíli neuvidíme. Obě mužstva hrají spíše takticky, z výborné denfezívy a nikam se s míčem nehrnou.

53
    Květoň, který o poločase vystřídal v brance Lasáka se zatím příliš neohřál. Zasahovat zatím vůbec nemusel.

50
    Tak ani zkraje druhého poločasu nejsme svědky kombinačního fotbalu se šancemi.

46

45

41
    Balón je opět na půlce, kde se o něj přetahují obě mužstva. Ani jedno se s ním však nedostává blíž, aby ohrozilo branku.

37
    Je před námi zhruba osm minut první půle a nic nenasvědčuje tomu, že by se skóre utkání mělo do poločasu měnit.