Slavia – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Teplice 2:1 (kon.)
Liberec – Táborsko 3:3 (kon.) | Sparta – Trenčín 3:4 (kon.) | Karviná – Brno 2:2 (kon.)
Ružomberok – Dolný Kubín 8:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 2:0 (kon.) | Sokolov – Karlovy Vary 11:0 (kon.)
AC Sparta Praha
3:4 (1:3)
AS Trenčín
Středa 20.01.2016, 14:00 • Stadion Evžena Rošického • Přípravný zápas

Je tu konec. Ve druhém poločasu Sparta vyhrála, ale výsledek už neotočila. V 52. minutě totiž opět z penalty skóroval Koolwjik. David Lafata sice dal 2 branky, ty už ale na obrat nestačili. Na Spartě byla vidět vůle po vyrovnání, ale Trenčín velmi dobře vzdoroval. Sparta prohrává prvně s Trenčínem, se kterým se v přípravě setkává třetím rokem. Slovenský aspirant na titul si odváží domů výhru 4:3. (15:53:12)

90+1

90+1
    Z rohu Sparta nezahrozila, rozhodčí asi bude pískat konec.

90
    Byl z toho protiútok. Fatai ale nedokázal ideálně zpracovat. Přesto se Sparťané dostali ještě do zakončení a získali roh.

89
    Trenčín získal vhazování na útočné polovině. Šetří cenné vteřinky a možná si vypracuje i šanci.

88
    Dvě chyby v rozehrávce Sparty a Trenčín má dvě střely. Ta druhá od Moraese končí na břevně.

87
    Teď to opravdu vypadá, že se projevuje náročný program.

86
    Tlak Sparty je slabší. Možná dochází síly.

85
    Slovenský tým se dostává i do zakončení. Teč útočníka ale netrefuje branku. Štěch nemusí zasahovat.

83
    Na útočnou polovinu se opět dostává po delší době Trenčín.

81
    Závěrečné minuty ale budou zajímavé. Trenčín se bude bránit, Sparta se bude snažit o vyrovnání.

81
    Kopnutí se ujal Bořek Dočkal. Přestřeluje.

80
    Sparta chce vyrovnat. Získává standardní situaci z přijatelné vzdálenosti.
    78. David LAFATA - 3:4

78
    Sparta právě vstřelila branku!
    Dočkal ho rozehrál velmi dobře. Našel hlavu DAVIDA LAFATY, který snižuje na rozdíl jediné branky.

78
    Přibývá faulů. Po jednom z nich se volného kopu ujímá Bořek Dočkal.

76
    Z rohu nic nebylo. Sparťané ale nadále u míče.

Ondřej Kočka

Branky: 6. Juliš, 57. Lafata, 78. Lafata – 17. Rabiu, 21. Moraes, 29. Koolwjik (pen.), 52. Koolwjik (pen.)

AC Sparta Praha: Štěch – Zahustel, Holek (C), Mazuch, Costa – Fatai, Mareček, Jiráček, Matějovský, Hybš – Juliš
    Náhradníci: Bičík – Brabec, Frýdek, Vácha, Jánoš, Dočkal, Lafata

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek, Schet, Koolwjik, van Kessel, Rabiu, Madu, Bero, Maduka, Moraes, Kleščík (C)
    Náhradníci: Vozár – Holúbek, Bala, Lawrence, Ojim