Varnsdorf – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc B – Opava 2:0 (kon.) | Znojmo – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (1:1)
FK Frýdek-Místek
Středa 20.01.2016, 11:00 • Andrův stadion • Tipsport liga • Skupina D

Zápas je u konce a výsledkem je nejspíš spravedlivá remíza. Třetí ve skupině D Tipsport ligy tak zůstává Frýdek-Místek a poslední místo obsadilo Znojmo. (12:40:42)

90

89
    Ještě poslední pokus v podání Znojma. Střela na bránu ale gólové parametry neměla.

85
    Tlak Znojma se Frýdek snaží ustát pomocí vlastního útočení. Nyní měli možnost rozehrát rohový kop, ale i tentokrát, stejně jako v šesti předchozích případech, se nic vážného nestalo.

83
    Znojmo chvíli obléhalo šestnáctku soupeře, ale nic nebezpečného si nevytvořilo.

80
    10 minut do konce a stále platí remízový stav, který by byl výhodnější pro Frýdek-Místek. Ten by si remízou zajistil třetí pozici ve skupině D.

79
    Stehlík měl ideální šanci na strhnutí vedení na stranu svého týmu, ale nastřelil tyč!

75
    Delší pasáž hry drželo míč Znojmo, po jeho ztrátě však soupeř vyrazil do bleskového protiútoku, který skončil nedůrazným zakončením.

72
    Druhý poločas nepřináší mnoho zajímavého, hraje se hlavně ve středu pole.

64
    Před vstupem do poslední čtvrtiny zápasu to vypadá, že vyhrát může kdokoliv, aktuálně více hrozí Znojmo.

58
    Rohové kopy dnes nejsou zbraní ani na jedné straně, tentokrát se jeden nepovedl Znojmu.

53
    Statistika držení míče se sice srovnala, přesto vyrazili do dalšího útoku hráči Frýdku. Střela na bránu nakonec neznamenala potíže pro Znojmo.

49
    Boj o třetí místo v tabulce skupiny D je otevřený, lepším týmem zatím překvapivě i ve druhé půli Frýdek.

46

Znojmo se brzkým gólem dostalo do vedení a poté dlouho nic zvláštního k vidění na hřišti nebylo. Hráči Frýdku-Místku sice drželi míč, ale do zakončení se nedostávali a to až do 43. minuty, kdy vyrovnal Byrtus. Do druhého poločasu se tak půjde nanovo.

45

43
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Špatnou rozehrávku Znojma zachytil OLDŘICH BYRTUS a s pomocí teče dostal míč do Dolečkovy brány.

42
    Na konci prvního poločasu si Znojmo vybojovalo vůbec první roh a dostalo se i do zakončení. Prepsl zakročit však nemusel, míč skončil mimo jeho bránu.

37
    V něčem přece hráči Frádku-Místku dnes dominují a to v rohových kopech. Vedou už 4:0. Do vážného ohrožení se však nedostali ani z jednoho z nich.

Jiří Hendrich

Branky: 7. Stáňa – 43. Byrtus

1. SC Znojmo FK: Doleček – Chereda, Mezlík, Pokorný, Helísek, Lipták, Njire, Nepožitek, Danoski, Stáňa, Žondra
    Náhradníci: Konvalina – Šumbera, Stehlík, Ulimbasevs, Nehyba, Njire, Šamánek, Urbanec,

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Skwarczek, Bytus, Krčula, Liberák (K), Krišto, Stratil, Hošek, Vyskočil, Klabník
    Náhradníci: Ilko, Hykel, Vašenda, Talián, Uljaky, Slaninka, Joel, Farský, Nitko, Michálek

Rozhodčí: Nejezchleb – Dohnálek, Sedláček