Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
US Boulogne
1:3 (0:0)
FC Lorient
Středa 20.01.2016, 19:30 • Stade de la Libération, Boulogne-sur-Mer • Francouzský pohár

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:07:30)

Utkání končí vítězstvím Lorientu, který si v prodloužení zajistil postup do další fáze francouzského poháru.

120

119
    Lecomte chytá další střelecký pokus domácích a dodává svému týmu potřebný klid.

117
    Další útočná akce Lorientu, střelu Guerreira vyráží Fabre.

116
    Lorient právě vstřelil branku!
    A vypadá to, že je rozhodnuto! Svým druhým gólem v prodloužení dává BENJAMIN JEANNOT svému týmu dostatečný náskok.

112
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Lorientu.

109
    Niangbo se snaží něco vymyslet u levého rohového praporku, nakonec ale v souboji s obráncem Lorientu ztrácí míč.

107
    Koné odvrací centr domácích z levé strany, dobrý obranný zákrok.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

104
    A hosté i z dalšího útoku ohrozili branku soupeře, po střele Guerreira musí Fabre zasahovat.