Třebíč – Motor ČB 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 3:2 (2:1 po s.n.) | Kadaň – Most 1:5 (kon.)
Slavia – Jihlava 1:3 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 2:3 (po pr.) | Přerov – Šumperk 3:2 (po pr.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 03.02.2016, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 47. kolo

61:36
    Rozhodující moment? Jaroslav Mrázek (KLA) dostává dvě minuty za hákování a hosté si zahrají početní výhodu.

55:13
    Další šanci ale dostávají hosté. Václav Skuhravý (KLA) dostává 2+10 minut za zákrok do oblasti hlavy a krku.

49:48
    Ondřej Holomek (UNL) přidržel Martina Procházku a dostává menší trest za tento prohřešek.

46:27
    Jan Rudovský (KLA) dostává menší trest za podražení.

38:17
    David Tůma (UNL) dostává dvě minuty za hákování.

34:28
    Přečíslení hostů museli domácí přerušit faulem. David Růžička (KLA) dostává menší trest za nedovolené bránění.

26:08
    Trochu přísný trest pro hosty. Dvě minuty za držení dostává Ondřej Holomek (UNL).

19:26
    Poslední vyloučení třetiny obstarají domácí. Tomáš Redlich (KLA) dostává menší trest za nedovolené bránění.

16:12
    Rytíři měli velmi povedený závěr přesilovky a budou v ní pokračovat. Petr Tenkrát (UNL) po konci Sobotkova trestu zahákoval Ptáčka a dostal dvě minuty.

14:07
    Parádně to udělal Rudovský. Naznačil střelu a objel bránícího Brože. V jasné šanci jej fauloval Daniel Sobotka (UNL), který dostává dvě minuty za sekání.

07:59
    Daniel Sobotka (UNL) je prvním potrestaným Severočechem. Dvě minuty za krosček pro hostujícího beka.

03:21
    Přehnaná aktivita ale končí vyloučením. Dvě minuty za držení dostává Vojtěch Šilhavý (KLA).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 10. Pitule (Procházka), 55. Redlich (Pitule, Kehar) – 9. Tenkrát (Bernad), 47. Chalupa (Tenkrát, Bernad), 63. Tůma (Roubík, Tenkrát)

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Kehar, Mrázek, Růžička, Těrnavskij, Ptáček – Procházka, Skuhravý, Rudovský – Machač, Stach, Bílek – Kindl, Pitule, Dalecký – Redlich, Lukáč, Šilhavý.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Brož, Sobotka, Bernad, Chalupa, Holomek, Hes, Macek, Skočovský – Tůma, Roubík, Kloz – Tenkrát, Čurda, Kuchler – Křivohlávek, Melka, Merta – Navarra, Gengel, Janák.

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Maštalíř