New Jersey – NY Rangers 3:2 (kon.) | NY Islanders – Minnesota 5:3 (kon.) | Philadelphia – Montreal 4:2 (kon.)
Pittsburgh – Ottawa 6:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (po pr.) | Washington – Florida 2:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Colorado – Chicago 1:2 (kon.)
Edmonton – Columbus 5:1 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:6 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:2 (kon.)
Boston Bruins
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Středa 03.02.2016, 01:05 • TD Garden, Boston • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

NHL je zpět! Po dovednostních soutěžích a zápasech v rámci All-Star Games následuje nabitý program zámořské soutěže. Proti sobě se postaví také nejtradičnější celky NHL. Boston Bruins přivítá na svém ledě Toronto. Domácí jsou na pozicích zajišťující play-off, naopak Maple Leafs se budou nejspíše muset letos obejít bez další účasti. Začínáme krátce po jedné hodině ranní!

Boston Bruins se po nepovedeném začátku dostal do lepších pozic a nyní je na pozicích zajišťující postup do play-off, ale náskok není kdovíjak skvělý a Medvědi budou muset ještě hodně bojovat. Bruins před krátkou pauzou dostali příděl od Anaheimu, se kterým prohráli 2:6. Bodově svůj celek táhne útočník Patrice Bergeron, jenž má na kontě třiačtyřicet bodů.

Toronto Maple Leafs zažívá další nepovedenou sezónu. Maple Leafs jsou aktuálně na předposledním místě své konference se stejným bodovým ziskem jako Columbus, který jej bodově dotáhl. Svěřenci uznávaného kouče Mikea Babcocka před víkendovou pauzou prohráli čtyři z pěti utkání, což budou chtít proti Bruins přerušit. Nejproduktivnějším hráčem celku je s jednatřiceti body finský útočník Leo Komarov.

Poslední vzájemný zápas

Oba celky se letos utkaly již třikrát a pokaždé se z výhry radovali hokejisté Bostonu. Poslední utkání v TD Garden vyhráli nejtěsnějším způsobem, a to o jednu branku. Rozhodující trefu vsítil v poslední minutě Brad Marchand.

Boston Bruins 3:2 Toronto Maple Leafs
    1. Bergeron (Krug, Miller), 21. Bergeron (Chára, Trotman), 60. Marchand – 5. Komarov (Kadri, Phaneuf), 38. Matthias (Bozak)
    David Pastrňák si spolu se svými spoluhráči v AHL zastřílel

David Pastrňák míří zpět mezi elitu. Společně třeba s Malcolmem Subbanem.

Předpokládané sestavy

Boston: Rask (Subban) – Trotman, Chára, C. Miller, Seidenberg, K. Miller, Krug – Connolly, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Eriksson – Hayes, Spooner, Beleskey – Ferraro, Talbot, Rinaldo

Toronto: Reimer (Bernier) – Rielly, Hunwick, Corrado, Phaneuf, Polák, Gardiner – Komarov, Kadri, Holland – Parentau, Bozak, Grabner – Winnik, Spaling, Matthias – Clun, Froese, Lupul
    Bostonští vjíždějí na led

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

John Scott žije svůj sen!

Boston Bruins: Rask (Subban) – Trotman, Chára, C. Miller, Seidenberg, K. Miller, Krug – Connolly, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Eriksson – Hayes, Spooner, Beleskey – Ferraro, Talbot, Rinaldo

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Rielly, Hunwick, Corrado, Phaneuf, Polák, Gardiner – Komarov, Kadri, Holland – Parentau, Bozak, Grabner – Winnik, Spaling, Matthias – Clune, Froese, Lupul

Rozhodčí: St. Laurent, Kowal – MacPherson, Cormier.

Krásné středeční ráno přeji všem hokejovým nadšencům. Za pár minut se proti sobě postaví velcí rivalové. Boston vyzve na svém ledě Toronto a bude se chtít bodově přiblížit vyšším pozicím.

00:01

00:05
    Úvodní buly vyhráli hokejisté Toronta, kteří ale puk hodně rychle ztratili.

00:27
    Hned po půl minutě opuští ledovou plochu Patrice Bergeron. Ten zamířil do kabin.

01:14
    O rychlou střelu se pokoušel Parentau, ale jeho pokus byl zblokován.

01:39
    Z levého kruhu vypálil hostující Daniel Winnik. Tukka Rask jeho pokus vyrazil do vzduchu, puk nakonec skončil v bezpečí.

02:46
    Toronto je v úvodu střetnutí aktivnějším celkem a defenzívě Bostonu dává zabrat.

03:10
    Torey Krug to zkoušel z pravé strany, ale ani jednou se mu nepovedlo pozorného brankáře překonat.

04:08
    Chárovi se nyní zapletl puk mezi bruslemi, a tak se o střelu pokoušel Nazem Kadri. Ten ovšem vysokého obránce neobstřelil.

04:54
    Po pravé straně postupoval do útočného pásma David Krejčí, ale tomu se nepovedlo nadvakrát přihrát na své spoluráče.

05:34
    Tuukka Rask si nyní musel činit proti nepříjemné střele Daniela Winnika. Puk nakonec pohotově lapil.

06:06
    Další nebezpečná akce Toronta. Po pravé straně pláchl jeden z hráčů v modrobílém, ale jeho střela na zadní tyčku nebyla přesná.

06:55
    S pukem do mezikruží si najel Nazem Kadri, ale ani on nebyl svou střelou úspěšný. Rask bezchybný.

07:21
    Prvním vyloučeným hráčem večera bude obránce Jake Gardiner. Ten zahákoval postupujícího domácího hráče.

07:27
    Toronto ovšem vyhrálo buly a jeden z obránců objel branku a puk poslal po mantinelu pryč z obranné třetiny.

07:54
    Z pravého kruhu se ke střele dostal Ryan Spooner, ale ten svým pokusem nedokázal překonat připraveného Reimera.

08:32
    Ryan Spooner aktuálně posílla z pravého kruhu puk do brankoviště, ale nikdo z hráčů jej nedokázal do branky zakončit.

08:48
    Velká šance Bostonu. Po střele z levého kruhu zazvonila tyčka a puk se následně odrazil mimo ohrožení. Aréna se ovšem zaradovala.

09:37
    Bruins právě vstřelili branku!
    Přesilovku sice domácí nevyužili, ale hned po ní se z velkého tlaku prosazují. Jimmy Hayes posílal z pravé strany puk do brankoviště na svého spoluhráče. Od toho se puk odrazil na hokejku najíždějícího BRADA MARCHANDA, jenž touš uklidil do prázdné branky! Asistence: Jimmy Hayes, Matt Beleskey.
    09:37 Brad MARCHAND - 1:0

Mike Babcock, kouč Toronta si vyžádal Coach's Challenge a žádá o posouzení situace v brankovišti. Sudí se domlouvají.

Branka uznána, Boston se v polovině první třetiny ujímá vedení, střelcem je Brad Marchand!

09:54
    Tyler Bozak nyní postupoval s pukem za brankou, ale nakonec neměl komu přihrát a jeho postupování bylo ukončeno obránci.

10:26
    Do útoku se tak prodrali domácí. Ke střele se z levé strany nakonec dostal Zdeno Chára. Střelu slovenského obránce brankář ale vyrazil.

11:04
    Další akce domácích hokejistů. Do pásma se po pravé straně dostal Matt Beleskey, který ale rychlou a svižnou ránou neskóroval.

11:34
    Další tvrdá rána Cháry od modré čáry byla nyní zablokována bránícími hráči. Následně Toronto vyhodilo puk přes všechny čáry.

12:10
    Toronto si kombinací na vlastní polovině celkem zahrává. Bostonští se ovšem nerozhodli rozehru napadat.

12:27
    Po dalším nepovedeném útoku z dílny hostů se píská zakázané uvolnění a opět se bude vhazovat před Reimerem.

13:02
    Po kombinaci hostů a následném nahození bude následovat první přesilovka pro hosty. Colin Miller nastavil projíždějícímu hráči koleno.

13:33
    Z levého kruhu nebezpečně pálil Tyler Bozak, který se následně dostal i k dorážce. Ani jeden jeho pokus ale v brance neskončil.

13:59
    Po této akci se domácí podruhé v krátkém časovém sledu osvobodili a puk vyhodili mimo obranou třetinu.

14:39
    Peter Holland dával puk z levého kruhu do mezikruží. Z této pozice zakončoval Gardiner, který ale touš špatnět trefil a ten branku přeplachtil.

15:28
    Toronto je ale i po skončení početní výhody aktivnějším celkem. Vyrovnání ovšem zatím nepřichází.

16:10
    Tuukka Rask nyní nejspíše hodně vyplašil domácí fanoušky. Finský brankář vyjel až k levému kruhu, kde se jej o puk pokoušeli obrat dva hráči. Oba neúspěšně.

16:23
    Boston se nyní za brankou Reimera připravil o puk poté, co se dva hráči střetli. Toronto má nyní touš.

17:25
    Puk dostával střílenou přihrávkou na hokejku Bozak. Tomu se ale z dobré pozice nepovedlo celou akci zakončit.

17:50
    Je tu zbytečné vyloučení pro Toronto. Maple Leafs hráli ve více hráčích než je povoleno. Parentau míří na trestnou.

18:25
    Boston ve velkém snažení. Střely létaly ze všech stran, ale Reimer si se všemi zatím ví rady.

19:01
    Mezitím, co oba celky bojují o puk u pravého mantinelu, začala poslední minuta první třetiny.

19:17
    Bostonu se nyní nepovedlo projít do útočné třetiny. Píská se ofsajd a vhazovat se bude ve středním pásmu.

19:41
    Po další aktivitě od domácích hokejistů vyvezl Daniel Winnik puk raději pryč z pásma a ušetřil tak cenné sekundy.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetina končí za stavu 1:0 pro domácí Boston. Ten se prosadil v polovině třetiny, kdy se do prázdné branky trefil Brad Marchand. Následovaly i další šance Bruins, ale Reimer další puk nepropustil za svá záda.

Střely na branku: 9:9

Oba celky jsou zpátky na ledě a druhá třetina utkání tak bude moci začít. Povede se Torontu utkáná otočit? Napoví následující minuty.

20:01

20:11
    Začátkem třetiny zkoušel pozornost Reimera svou další střelou Zdeno Chára. Hostující brankář puk vyrazil do rohu.

21:07
    Boston se mohl radovat podruhé. Po pravé staně zaútočil David Pastrňák, jehož pokus byl vyražen k Erikssonovi. Ten se ale do odkryté branky nestihl prosadit.

21:50
    Aktivita Bruins pokračuje i ve druhé třetině. Medvědi jsou houževnatí a chtějí v tomto utkání uspět.

22:10
    Toronto se následně osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění. Vhazování před Reimerem.

22:46
    Hosté se dostávali do útoku, ale přes modrou čáru nepřešli. Následuje útok Bostonu.

23:15
    Po střele Matta Beleskeye z pravé strany, která byla zakončena pohotovým zákrokem brankáře, následuje vhazování po levici Reimera.

23:31
    Zac Rinaldo se nyní agresivně prodral až do zakončení. V blízkosti branky zakončoval nad rameno Reimera, ale branku nedokázal vstřelit!

24:13
    Toronto je dneska v útoku hodně bezzubé. Jejich další snažení směrem dopředu mělo jepičí život.

25:05
    Nahození od modré čáry zkoušel ještě před Raskem tečovat Komarov, ale puk nakonec skončil jen mimi tři tyče.

25:37
    Od modré čáry středem hřiště najel do dobré střelecké pozice David Pastrňák. Český junior ale přízemní střelou nedokázal překonat Reimera.

26:06
    Nebezpečně střílel od pravého mantinelu, hned po přijmutí puku Byron Froese. Jeho svižný pokus ale brankář dokázal zachytit.

26:06
    Po této střele se Joffrey Lupul pustil do jednoho z domácích obránců, ale vše skončilo jen pošťuchováním a strkáním. Následovat bude komerční přestávka.

26:26
    Před branku si nyní rychle a aktivně najel Shawn Matthias, který svižnou střelou chtěl překonat Raska. Ale ten je dnes zatím nepřekonaný.

27:20
    Rošády před brankou Reimera. Bruins tam svého soupeře motali a bránící hráči společně s branářem nevěděli, kde je puk. Nakonec se hra přerušila pro posunutou branku.

27:29
    Rychlý výpad na druhou stranu musel brankář Rask řešit podržením kotouče. Proti němu se hnala vlna modrobílých hokejistů.

27:53
    Po chybě v rozehrávce Bruins se do útoku dostával Tyler Bozak. Ten ovšem své spoluhráče nedokázal svým padáčkem oslovit.

28:28
    Hodně riskantní přihrávku posílal před brankářem Raskem jeden z jeho obránců. Risk vyšel a dopředu jdou domácí.

29:05
    Ale Toronto i tak zahrozilo. V brankovišti zkoušel celou akci zakončovat Lupul, ale tomu se nepovedlo puk dostat za záda připraveného Raska.

29:56
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Po nepovedené akci Bostonu se dopředu dostali hosté, kteří utkání vyrovnali. Po nahazovaném puku Romana Poláka se lehkou tečí do levé šibenice prosadil DANIEL WINNIK! Asistence: Roman Polák, Shawn Matthias.
    29:56 Daniel WINNIK - 1:1

30:43
    Po následném přerušení hry následuje komerční přestávka. Po ní se bude pokračovat za vyrovnaného stavu.

30:52
    Bostonu se přechod do útoku vůbec nepovedlo. Puk skončil za brankou a sudí pískají zakázané uvolnění.

31:09
    Joffrey Lupul posunul puk na modrou čáru, odkud jeden z hráčů posílal hned puk na branku. Raskova svatyně ale ohrožena nebyla.

31:38
    Což se nedá říct o následné šanci! Peter Holland posunul puk před branku na Kadriho, jenž zakončoval bekhendem. Tuukka Rask vytěsnil tento pokus i následnou dorážku!

32:20
    V útoku je ovšem opět aktivní Boston, který by se rád dostal do tempa poté, co byl inkasoval a byl pod tlakem.

32:28
    Jimmy Hayes nyní inkasuje dvouminutový trest za hrubost. Do souboje přijel jako třetí hráč a ramenem zasáhl do obličeje hostujícího hráče.

32:56
    V přesilovce Maple Leafs se ovšem zatím daří spíše Bostonu. Ten nepříliš aktivně atakovaný kombinuje ve vlastní třetině a nikam nespěchá.

33:26
    Toronto je už v útočném pásmu. Aktuálně se bojuje o puk v pravém rohu za brankou finského brankáře.

34:05
    Toronto bylo opět vykázáno a když se tam dostalo zpět, nerozpakoval se Dion Phaneuf. Jeho střelu ale Rask dobře viděl.

34:43
    Po skončení přesilovky zahrozili domácí hokejisté. Ti se po střele nacpali do brankoviště a snažili se dorážet. Reimer si vše pohlídal.

35:10
    Bostonu byl nyní signalizován ofsajd. Roman Polák se tedy s vyhozením nerozpakoval do doby, než byl rozhodčí nucen hru přerušit.

35:24
    Vhazovalo se tedy před Reimerem. Po buly se nahození na branku odhodlal jeden z domácích, ale ten brankáře vůbec neohrozil.

35:54
    Dion Phaneuf si nyní počkal na průjezd Davida Pastrňáka a strčil mu hokejku pod nohy. Hodně přísné vyloučení pro rázného obránce.

36:29
    David Krejčí dostával přihrávku zpoza branky na přední tyčku. Z dobré pozice se mu ale nakonec nepovedlo skórovat, český hokejista byl zablokován.

37:14
    Sledujeme skvělý hokej s rychlým tempem. V oslabení zkoušeli zahrozit hosté, ale jejich pokus nebyl úspěšný.

37:51
    Boston v přesilovce moc nebezpečný nebyl. Toronto nyní puk vyhodilo z pásma a je jasná, že tato přesilovka brankou neskončí.

38:26
    Reimer je ovšem i nadále zaměstnávám pokusy ze všech pozic. Konec přesilovky tedy téměř nic neznamenal.

39:07
    Nazem Kadri projel od své branky až do útočné třetiny. Tam nestřílel, ale zkoušel předat puk najíždějícímu hráči. Ten ale přihrávku nepřijal.

39:32
    V posledních sekundách druhé třetiny se bude ještě vhazovat před Reimerem. Pětice hráčů Bostonu střádá plány.

39:58
    V závěrečných sekundách pálil na branku od modré čáry Morgan Rielly, ale ten byl pod tlakem a puk nahodil jen vedle branky.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Druhá třetina nám nabídla shodně jednu branku. Čtyři minuty před polovinou utkání vyrovnával Daniel Winnik, který tečoval nahození Romana Poláka od modré čáry. Šance byly k vidění na obou stranách, Toronto bylo po vstřelení branky o něco lepším celkem.

Střely na branku: 23:22
    Pohled z komentátorské pozice v TD Garden

Oba celky se vrací na ledovou plochu a třetí třetina nám za pár chvilek začne. Toronto utkání vyrovnalo, a tak budeme sledovat urputný souboj i ve třetí třetině.

40:01

40:14
    Brad Marchand se zmocnil puku a zkoušel se prosadit střelou tahem. Nakonec neuspěl, ale Reimer i tak musel puk přidržet.

40:55
    Tak to byla krásná kombinace domácích hokejistů zakončena druhou brankou. David Pastrňák poslal puk na Davida Krejčího. Ten si puk nechal nahrát o mantinel a následně jej nabídl do brankoviště BRADU MARCHANDOVI, který skóroval dnes podruhé! Asistence: David Krejčí, David Pastrňák.
    40:55 Brad MARCHAND - 2:1

41:21
    A je tam další branka, Boston je nabuzený a nejspíše toto utkání rozhoduje! Po závaru před brankou se prosadil český útočník DAVID KREJČÍ! Asistence: Torey Krug, David Pastrňák.
    41:21 David KREJČÍ - 3:1

42:30
    Tak to je šok pro hostující hráče. Ti se snaží něco směrem dopředu vymyslet, ale v tomto stavu je to těžké.

42:55
    Do dobré střelecké pozice dostal puk Leo Komarov, jenž vyslal směrem na branku Raska přízemní střelu. Finský brankář bez problémů kryje.

43:29
    A činit se musel také James Reimer. Ten si poradil se střelou jednoho z domácích, který zakončoval svou akci střelou z pravého kruhu.

44:04
    Toronto se už chtělo aktivně vydat dopředu, ale místo toho se hokejisté kanadského celku stáhli a kombinují v obraně.

44:48
    Další houževnatý útok českých hokejistů aktivní směrem dopředu. Tam se jim ale nyní nepovedlo celou akci zakončit.

44:57
    A na druhé straně se dostával puk na hokejku Joffreyho Lupula, který jej ale nedokázal zpracovat dříve, než dorazil k brankáři.

45:23
    Talbot dostával puk do jízdy a svou akci zakončoval bekhendem. Ve své snaze byl ovšem faulován a následuje tak přesilovka. Potrestaným Corrado.

46:10
    Bostonští měli nějaké střelecké pokusy, ale Reimer dneska drží naděje svého celku, ačkoliv už třikrát inkasoval.

46:34
    Další série šancí. Torey Krug dokonce poslal puk svým pokusem jen do břevna Reimerovo branky!

47:24
    Vyloučeným Corrado se vrhnul na led a jeho celek je již kompletní. Toronto se štěstím přežilo oslabení a během komerční pauzy má čas na menší poradu.

47:44
    Tuukka Rask nyní odolal nájezdu útočníků Toronta. Po střele Morgana Riellyho se zkoušel ještě dorážkou prosadit Grabner. Oba si ale na finském brankáři vylámali zuby.

48:24
    Toronto zakládalo útok přihrávkou na Daniela Winnika, ale tomu se ve středním pásmu přihrávku nepovedlo zachytit.

49:02
    Tak z této akce branka prostě padnout musela. Hosté tam několikrát zakončovali v blízkosti Raska, ale pokaždé finská brankář odolal. Na střelu Morgana Riellyho, kterou ještě tečoval LEO KOMAROV ovšem nemohl zareagovat! Asistence: Morgan Rielly, Roman Polák.
    49:02 Leo KOMAROV - 3:2

49:38
    A opět se hraje o hodně! Po aktivitě domácích vyvezl puk do útočné třetiny Leo Komarov, který technickou střelou po zemi vybojoval pásmo.

50:12
    Maple Leafs se již prodírali do dobré pozice, odkud mohli celou akci zakončovat. Po přejetí modré čáry se ale hosté nedomluvili a píská se ofsajd.

51:03
    Nyní se můžeeme těšit na opravdu skvělý hokej. Hra se přelévá ze strany na stranu a oba celky chtějí skórovat.

51:31
    A hosté vyrovnávají a opět stejným způsobem! Po obléhání branky Raska se ke střele od modré čáry odhodlal Matt Hunwick, jehož nahazovaný puk ještě před brankářem tečoval NAZEM KADRI! Asistence: Matt Hunwick, Leo Komarov.
    51:31 Nazem KADRI - 3:3

52:06
    Na Reimera následně letěla další nebezpečná rána. Z dobré pozice pálil Loui Eriksson, ale tomu se svou střelou nepovedlo vrátit Bruins vedení.

52:56
    Nazem Kadri se následně prodíral po levé straně a zkoušel obejít bránící hráče. Jeden z nich jej ovšem poslal krosčekem do obličeje na zem.

53:49
    Hraje se hodně důrazně a hráči nemají ani metr ledu pro sebe. V době střely domácích hokejistů byli také atakováni. Reimer ale přeci jen musel puk schovat v lapačce.

54:20
    Před dalším komerční pauzou je stav utkání opět vyrovnaný a dnešní utkání bude ještě hodně zajímavé. Povede se některému celku rozhodnout už v základní hrací době?

54:49
    David Krejčí zavezl puk na levou stranu a přenechal jej obránci Krugovi. Ten na branku poslal střelu, která ale nebezpečná nebyla.

55:36
    Kadri mohl být hrdinou! Odražený kotouč posílal do odkryté branky a stačilo se jen z menšího úhlu trefit. Hokejista s egyptskými předky ale zasáhl jen boční sítku!

56:25
    Tak trošku to vypadá, že Toronto chce dneska o něco více. Bruins tlačilo v pásmu a domácí se museli osvobodit vyhozením na zakázané uvolnění.

56:55
    Nevypadá to na to, že by Maple Leafs čekali na prodloužení. Kanadský celek hodlá utkání rozhodnout co nejdříve.

57:34
    Ale po protiútoku mohlo být vše jinak! Po levé straně pláchl jeden z domácích rychlíků. Pokusem z této pozice ale nedokázal skórovat.

57:51
    Rychlý přechod Toronta směrem do útoku byl zastaven rozhodčím a vhazovat se bude zpátky před Reimerem.

58:22
    A další protiútok hostů! Závěrečnou přihrávku na levou stranu dostal Leo Komarov, ale tomu se z této pozice nepovedlo svou akci zakončit.

59:18
    Jimmy Hayes vybojoval puk za brankou a vrhá se s ním směrem dopředu, kde by rád vymyslel nějakou akci.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Neskutečná třetí třetina končí a my budeme svědky prodloužení. V úvodních sekundách domácí dvakrát skórovali s přispěním obou českých hokejistů a vypadalo to, že se nic nemůže stát. Toronto ovšem dvakrát skórovalo po teči před brankou a poslalo tak zápas do prodloužení. Kdo si připíše druhý bod na své konto?

60:01

60:18
    Brad Marchand ujížděl společně s Bergeronem do úniku. Zakončoval právě dvougolový střelec, který chtěl přidat třetí trefu. Reimer byl nyní proti!

60:58
    David Krejčí se prodíral po levé straně, ale do útočné třetiny nakonec neprošel. Následně si pomohl faulem a bude vyloučen.

61:39
    Toronto hraje ve čtyřech a bude mít dlouho přesilovku. Z pravého kruhu nebezpečně pálil Winnik, který branku ale přestřelil.

61:48
    David Krejčí nejdříve podržel Leo Komarova a když věděl, že půjde na trestnou lavici, ještě jej poslal na zem tvrdým hitem.

62:25
    Boston se zatím brání hodně statně a puk se jim daří posílat pryč z obranné třetiny. Torontu se nedaří usadit se v útoku.

62:43
    Nyní to zkoušel z pravého kruhu osamocený Dion Phaneuf. Ten mířil do vzdálenější šibenice, ale proti jeho střele byl připraven pozorný Rask.

63:06
    Tak to je panečku obrat! Nazem Kadri zavezl puk do útočné třetiny, kde jej předal najíždějícímu PIERRU-ALEXANDROVI PARENTAUOVI, který první střelou trefil Raska, ale z dorážky se tento hokejista již prosadil! Asistence: Jake Gardiner, Nazem Kadri.
    63:06 PIERRE-ALEXANDER PARENTAU - 3:4p

Prodloužení nakonec rozseklo toto napínavé utkání plné zvratů a gólů! Boston oteřel skóre v polovině třetiny, kdy se do prázdné branky trefil Brad Marchand.

Druhá třetina dopadla stejným výsledkem, jen s rozdílem, že skórovali hosté. Čtyři minuty před polovinou utkání vyrovnával Daniel Winnik, který tečoval nahození Romana Poláka od modré čáry.

Třetí třetiny byla reklamou na hokej. V úvodních sekundách domácí dvakrát skórovali s přispěním obou českých hokejistů a vypadalo to, že se nic nemůže stát. Toronto ovšem dvakrát skórovalo po teči před brankou a poslalo tak zápas do prodloužení, kde v přesilové hře utkání rozsekl Parentau.

David Pastrňák (BOS) – 0+2, čas na ledě 11:47

Já se s vámi loučím, přeji příjemné vstávání, respektive dobrou noc. Někdy u NHL napočtěnou. (04:07:23)

David Panuška

Branky a nahrávky: 10. Marchand (Hayes, Beleskey), 41. Marchand (Krejčí, Pastrňák), 42. Krejčí (Krug, Pastrňák) – 30. Winnik (Polák, Matthias), 50. Komarov (Rielly, Polák), 52. Kadri (Hunwick, Komarov), 64. Parenteau (Gardiner, Kadri)

Rozhodčí: St. Laurent, Kowal – MacPherson, Cormier