Buffalo – Boston 2:3 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Minnesota 4:2 (kon.) | Washington – NY Islanders 3:2 (kon.)
Toronto – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Edmonton 2:7 (kon.) | Florida – Detroit 6:3 (kon.)
St. Louis – San Jose 1:3 (kon.) | Nashville – Philadelphia 3:6 (kon.) | Colorado – Dallas 3:4 (po pr.)
Arizona – Chicago 4:5 (po pr.) | Vancouver – Columbus 1:2 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Anaheim 2:4 (kon.)
Ottawa Senators
2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
Edmonton Oilers
Pátek 05.02.2016, 01:35 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Já se s vámi rozloučím. Děkuji za pozornost a přeji krásný vstup do pátečního dne. (04:26:34)

Československá stopa v utkání

Andrej Sekera (EDM) – 1+0, čas na ledě 20:05

Tři hvězdy utkání

1. Jordan Eberle (EDM) – 2+1
    2. Lauri Korpikoski (EDM) – 0+2
    3. Leon Draisaitl (EDM) – 1+1

Utkání je u konce! Ottawa se musí smířit s další porážkou a pomalu a jistě se může připravit na to, že play-off bude bez nich. Pokud to tak bude samozřejmě pokračovat. Oilers ve třetí třetině přidali další tři branky, čímž potvrdili svou aktivitu v celém utkání. Trefil se slovenský obránce Andrej Sekera, branku poté dal také Leon Draisaitl a na konci utkání dokonal dílo Davidson.

59:49
    Domácí si mohli připsat ještě jeden malý úspěch. Před brankou se snažil jeden z hráčů Ottawy zakončovat, ale ten branku z otočky netrefil.

59:13
    Obránce domácích, Wiercioch si najel po levé straně do střelecké pozice, odkud se mu ale nepovedlo překonat dobře postaveného brankáře.

58:33
    Kombinace domácích hokejistů nebyla úspěšná a skončila jen na zakázaném uvolnění.

57:50
    Utkání se nyní bude spíše jen dohrávat. Mark Letestu posílal puk zpoza vlastní branky jen do středního pásma, kde jsou domácí hráči.
    56:56 DAVIDSON - 2:7

56:56
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Ale tak přeci jen padá sedmá branka. Nynější stav je takový, jako poslední střetnutí v minulém roce. Puk na modrou čáru dostal BRANDON DAVIDSON, jehož střela skončila pod víkem! Třetí přesilovka končí třetím gólem, úžasné. Asistence: Iiro Pakarinen, Lauri Korpikoski.

56:29
    Tato přesilovka není tak dobrá, jako ty předchozí. Nejspíše v tom ale hraje roli současný stav a to kolik zbývá do konce utkání.

55:58
    Taylor Hall se po levé straně prodíral před branku a puk poslal jen do lapačky brankáři Hammondovi. Při jeho snažení se zlomila další hokejka.

55:30
    Po vyhraném buly se ovšem domácím hokejistům povedlo puk vyvést z obranného pásma a následně jej poslat za branku.

55:21
    Chris Wideman dostává dvouminutový trest za hrubost. Edmonton bude moci ukázat svojí přesilovku, která je dneska opravdu skvělá.

55:21
    Connor McDavid unikal do útočné třetiny, ale byl mu odpískán ofsajd. Mladý útočník postupoval dále za branku, kde byl mimo hru poslán na zem obráncem Widemanem.

55:00
    V momentě, kdy končila přesilovka, poslal puk pryč z obranné třetiny takovým obloučkem Mark Letestu.

54:36
    Tvrdou střelu z levé strany vyslal obránce Wideman. Přízemní pokus ovšem obětavým zákrokem zblokoval Lauri Korpikoski.

54:16
    Purcell nyní hodně dobře a aktivně otravuje rozehrávku Ottawy, která se nemůže dostat do útočné třetiny. V tento moment je ovšem jasné, že utkání nejspíše nevyrovná.

53:39
    A další zlomená hokejka. Mika Zibanejad dostal puk na levý kruh, odkud se mu nepovedlo Talbota překonat. Díky zlomené hokejce.

52:43
    Darnell Nurse hokejkou zasáhl celkem nešťastně projíždějícího Zacka Smithe a inkasuje tak dvouminutový trest.
    Pittsburghu bude nějaký čas chybět Jevgenij Malkin!

52:25
    Benoit Pouliot dostával puk zpoza branky. Mohl vyrazit směrem dopředu, ale místo toho se mu puk nepovedlo zpracovat.

51:50
    Velké šance domácích. Cam Talbot zneškodnil střelu z bezprostřední blízkosti i od modré čáry. Ta byla ovšem špatná kvůli zlomené hokejce.

50:54
    Puk na branku od modré čáry nahazoval jeden z domácích hráčů. Tomu se ovšem nepovedlo Talbota nějak výrazně ohrozit.

Dnešní utkání sleduje 18 564 diváků.

50:08
    V dalším snažení se puk dostal na druhé straně na hokejku Taylora Halla, kterému se z pravého kruhu nepovedlo trefit branku Hammonda.

49:27
    Ottawa ovšem v posledních sekundách aktivnější. Jejich kombinace ovšem není úspěšná a nekončí brankou.

48:46
    Connor McDavid se po pravé straně prodíral do skvělého protiútoku, ale nakonec mu puk ujel, tak cestu za ním vzdal a jel raději střídat.

47:39
    K puku se na modré čáře dostal obránce Cody Ceci. Ten se do puku rázně opřel, ale branku se mu nepovedlo trefit. U puku Oilers.

46:59
    Krásná kombinace domácích hokejistů nakonec nebyla zakončena brankou, ačkoliv tomu bylo hodně blízko. Před brankou zakončoval bekhendem Bobby Ryan, ale tomu se nepovedlo snížit stav utkání.

46:25
    Před brankou Talbota se následně strhla bitka mezi Darnellem Nursem a Maxem McCormickem. Mladý obránce Oilers svého soka zmlátil a poslal jej na zem. Nejvíce na to byl pyšný jeho otec, který mu zatleskal z hlediště.
    45:53 DRAISAITL - 2:6

45:53
    Schyluje se k debaklu a stejném výsledku, jako když se oba celky potkaly naposledy. Akorát v opačném sledu. Rychlou akci zakončoval střelou z levého kruhu LEON DRAISAITL, kterému se povedlo překonat bezmocného Hammonda! Asistence: Taylor Hall, Teddy Purcell.

45:10
    Jeden z domácích to dokonce zkoušel nahozením od modré čáry, ale to bylo pro defenzívu Oilers spíše bezškodný pokus.

44:25
    Ottawa se pokouší s utkáním něco dělat, ale nejspíše je už hodně pozdě. Jejich snaha není taková, jaká Edmontonu.

43:40
    Rychlou akci domácích nyní vedl Erik Karlsson. Ten od pravého mantinelu přihrál do mezikruží, odkud se jeden z jeho spoluhráčů nedokázal prosadit.
    42:24 SEKERA - 2:5

42:24
    Edmonton svou druhou přesilovku využívá, to je panečku produktivita. Jordan Eberle poslal puk na modrou čáru, odkud se tvrdou střelou prosadil slovenský obránce ANDREJ SEKERA! Asistence: Jordan Eberle, Mark Letestu.

42:18
    Z levého kruhu zkoušel zakončovat svou akci a vstřelit hattrick Jordan Eberle, ale to se mu nakonec nepovedlo. Hammond byl u své tyčky pozorný.

42:06
    Edmonton si nyní vybojoval svou druhou přesilovku. Na mantinel byl poslán jeden z hostů a dvě minuty dostává útočník Prince.

41:26
    Po pravé straně pláchl obránce Sekera, ale jeho rána zápěstím v brance Andrew Hammonda neskončila. Pokračuje se v aktivní hře.

40:58
    Ottawa nadále aktivní ve střelbě. Na branku Cama Talbota letěla střela od modré čáry a následovaly dvě dorážky. Pageau byl z otočky nebezpečný, ale neúspěšný.

40:30
    Závar na straně druhé ukončil brankář Talbot schováním puku do lapačky. Prvotní střela z pravé strany byla Talbotem sražena nad něj.

40:06
    Hned po buly si do střelecké pozice najel Teddy Purcell. Hostující forvard pálil z levé strany, odkud ale branku jen přestřelil.

40:01

Druhá třetina dnešního střetnutí je minulostí. Zajímavou střelou, které do branky dopomohla štěstěna vyslal Mark Stone a bylo zase o co hrát. Domácím se ale nepovedlo vyrovnat a udeřil Zack Kassian. Ten dostal moc prostoru na levém kruhu, odkud se mu povedlo vrátit dvoubrankové vedení svému celku.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Po střele od modré čáry, kterou vyrazil Cam Talbot jen na pravou stranu, ihned pálil do branky Mika Zibanejad. Ten z úhlu nechal vyniknout mladého brankáře!

39:34
    Puk z levé strany nebezpečně posílal do ohně Mike Hoffman, ale Cam Talbot se toutou střelou nenechal překonat.

39:06
    Ottawa si zajímavě přihrávala, ale ze žádné akce se jí nepovedlo ideálně vystřelit. Ryan posílal puk do brankoviště, kde ale nikdo nezakončil.

38:06
    Darnell Nurse je vyloučen na dvě minuty za držení. Ottawa má k dispozici dvouminutovou přesilovku.

38:01
    Darnell Nurse nejdříve zastavoval nedovoleně postupování domácích na levé straně. Ke střele se následně prodral Erik Karlsson, který byl ale neúspěšný!

37:36
    Andrew Hammond opět pozorný proti nebezpečnému pokusu z pravého kruhu. Domácí brankář pokus schoval v lapačce a počkal na hvizd sudího.

36:57
    Aktivní Zack Kassian posílal puk zpoza branky na lépe postavené spoluhráče, ale k těm se puk nakonec nedostal.

36:17
    Puk na modré čáře převzal domácí útočník Mike Hoffman. Ten následně posílal svižnou ránou puk do brankoviště, ale ten skončil nakonec mimo.

35:26
    Dvě velké šance druhé formace Olejářů. Nejdříve svou akci zakončoval střelou z mezikruží McDavid, ale ten Hammonda nepřekonal. Neúspěšný byl také Jordan Eberle střelou do šibenice!

34:57
    Po vyhození puku směrem dopředu, které skončilo zakázaným uvolněním, byla k vidění hodně dobrá bitka. Do sebe se pustili Eric Gryba a Zack Smith. Obránce Oilers byl hodně vyprovokován, ale svému protivníkovi uštědřil více ran.

34:38
    Oilers mají puk ve své obranné třetině, odkud se směrem dopředu moc neženou.

34:08
    Po dalším přerušení hry následuje komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat ve středovém kruhu.

33:38
    Edmonton i nadále aktivní v útočném pásmu. Ambiciózní celek dneska hraje opravdu dobře a pokud mu to vydrží, může pomýšlet na play-off.
    32:58 KASSIAN - 2:4

32:58
    A hosté na to odpovídají. Puk do jízdy dostal ZACK KASSIAN. Ten se na levém kruhu odhodlal ke střele a možná překvapivě propálil brankáře Hammonda! Asistence: Eric Gryba, Leon Draisaitl.

32:50
    Po rychlé akci se dostali domácí do útoku, ale jejich střela z blízkosti nebyla zakončena gólově.

31:47
    Následně Ottawa špatně zakládá útočnou akci a je z toho další zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácím brankářem.

31:36
    Od modré čáry pálil na branku Andrewa Hammonda Mark Letestu, ale tomu se branku nepovedlo ohrozit.

31:02
    Hned po buly se ovšem posunula Hammondova branka. Hra se přerušuje a následuje komerční přestávka. Stav je 3:2 pro Edmonton.

30:52
    Následně se domácím nepovedlo udržet puk, který vyhodili jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Hammondem.

30:16
    Po levé straně vjel do útočného pásma Leon Draisaitl. Tomu se nepovedlo ale zakončit, protože byl přišpendlen na mantinel.

29:13
    Již po skončení přesilové hry pálil Erik Karlsson na branku Talbota. Ten ale ani nemusel zasahovat, jeho puk byl přizvednut mimo ohrožení.

28:37
    Erik Karlsson obdržel přihrávku a hned puk poslal na jednoho ze spoluhráčů. Ten se dostával do skvělé střelecké pozice, ale puk mu nakonec ujel.

28:10
    Následně se musel proti střele Erika Karlssona od modré čáry činit Cam Talbot. Hostující branlkář ale problémy nepřipustil.

27:19
    Do úniku se dostával Mark Letestu, ale toho obránci nakonec o puk obrali a jdou do útoku.

27:02
    A přichází velká šance na vyrovnání! Mark Fayne fauloval jednoho z domácích hokejistů a ti mají přesilovku.
    26:46 STONE - 2:3

26:46
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí hokejisté z následného útoku skórují a je zaděláno na dramatu! MARK STONE najel s pukem do útočné třetiny a střelou z pravé strany skóroval pomocí tyčky a brankářových zad! Asistence: Erik Karlsson.

26:26
    Zajímavě se nyní prodral do zakončení Zack Kassian. Hostující forvard se prodral přes čtveřici bránících hráčů, ale brankáře Hammonda se mu nepovedlo překonat. Následně upadl a vysunul branku. Následuje komerční pauza.

25:47
    A následné snažení směrem dopředu ze strany domácí Ottawy bylo ukončeno poté, co se jeden z hráčů objevil v ofsajdu.

25:18
    Bobby Ryan to zkoušel z pravé strany. Puk ovšem špatně trefil a ten se dokutálel jen za branku. Následně se jej zmocnili hosté.

24:47
    Teddy Purcell přijmul přihrávku, ale puk mu odskočil. Následně se mu nepovedlo projít přes bránící hráče.

23:56
    Aktivní hra Edmontonu v útočném pásmu nebyla zužitkována brankou, ale následně domácí vyhodili jen na zakázané uvolnění.

23:12
    Po levé straně se do útoku prodíral Mika Zibanejad, kterému se ale do střelecké pozice nepovedlo projít. Proti byla dvojice bránících hráčů.

22:46
    Cam Talbot nyní musel řešit střelu, která mu ale moc problémů nenadělala. Vhazovat se bude po jeho levici.

22:02
    Nyní se to domácím hokejistům daří a kombinují před brankou Cama Talbota. K žádné střele se ovšem ještě nedostali.

21:31
    Ottawa se již od prvních sekund snaží dostat do útočného pásma, ale zatím se jí to nepovedlo ani jednou. Nahození pokaždé seberou bránící hráči Oilers.

20:49
    Následně po levé straně zaútočil Taylor Hall, kterému se ale nepovedlo překonat připraveného Andrewa Hammonda.

20:24
    Do útočné třetiny se prodíral Leon Draisaitl, ale tomu nakonec puk ujel, a tak německý hokejista nemohl zakončit.

20:01

Oba celky jsou zpátky na ledě a druhá třetina dnešního utkání může začít.

První třetině tohoto utkání nechybělo nic. Dvě rychlé branky zasebou, následovala také bitka, snížení a střídání brankářů. Skóre otevřel tvrdou střelou od modré čáry Mark Fayne, kterého následoval dvakrát Jordan Eberle. Ten těžil z práce neskutečného Connora McDavida. Ten zaznamenal za čtyři třetiny po návratu již pět bodů. Za domácí snižoval střelou z levého kruhu Mike Hoffman.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:53
    Poslední zákrok první třetiny předvedl Cam Talbot. Ten musel řešit nebezpečnou střelu z pravé strany, ale pohotově si s ní poradil.

19:29
    Z pravé strany zkoušel puk do brankoviště posílat obránce Ceci, ale místo branky zamířil jen vedle. Ottawa je ovšem stále u puku.

18:51
    Velká šance Oilers. Před branku si najel obránce Darnell Nurse a zakončoval z bezprostřední blízkosti. Hammond ovšem nyní svůj celek podržel!

18:17
    Darnell Nurse nahodil puk ze střední vzdálenosti za branku Hammonda. Pro něj si ovšem ani jeden z hráčů nenajel.

17:31
    Do útoku se opět dostával lajna, která zařídila dvě branky. Benoit Pouliot ovšem přejel modrou čáru v momentě, kdy tam jeden z jeho spoluhráčů byl dříve.

16:54
    Olejáři jsou ale i nadále aktivní před brankou dvojky Senators. McDavid Edmontonu nahodil více sebevědomí.

16:28
    Následně to zkoušel po přejetí modré čáry Nail Yakupov. Ten svým pokusem ovšem nedokázal překonat střídaného Hammonda.

16:00
    Obránce Wiercioch rozehrál další akci zpoza branky, ale Senátorům se nepovedlo projít do útočné třetiny.

15:10
    Senátory vstřelená branka očividně nabudila a domácí se ženou za další brankou.
    14:23 Mike HOFFMAN - 1:3

14:23
    Ottawa přesilovou hru bleskově využívá a snižuje na rozdíl dvou branek. Karlsson našel na levém kruhu MIKEA HOFFMANA a ten střelou zápěstím trefil přesně růžek branky. Asistence: Erik Karlsson, Bobby Ryan.

14:06
    Ottawa si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Pouliot.

13:50
    Ottawa má velice silný tlak, vstřelená branka by ji zcela jistě pomohla.

13:20
    Borowiecki si na druhé straně sjel mezi kruhy a vystřelil zápěstím těsně vedle levé tyče.

12:32
    Edmonton měl po vstřelené brance silný tlak, ale tentokrát obrana Senators odolala.

11:16
    Po této brance se z branky stěhuje Craig Anderson, jenž ale proti těmto střelám nemohl moc udělat. Na jeho místo jde Andrew Hammond.
    11:16 EBERLE - 0:3

11:16
    Tak to je kanonáda! McDavid poslal puk zpoza branky před ní na volného JORDANA EBERLEHO, který se přesnou ránou prosadil a využil tak přesilovou hru! Asistence: Connor McDavid, Benoit Pouliot.

10:52
    Edmonton bude mít dokonce první přesilovku. Dvouminutovým trestem je potrestán Chris Neil za hrubost.

09:27
    Nakonec z toho byl pěstní souboj mezi obránce Grybou a útočníkem McCormick. Více ran rozdal hostující hráč.

09:10
    O puk se bojuje za brankou brankáře Talbota, krerý dneska ještě nemusel vážněji zasahovat.

06:30
    Tak to je skvělý nástup do utkání v podání hostujících hokejistů. Uvidíme, co s tím Ottawa udělá.
    05:10 EBERLE - 0:2

05:10
    A je tu druhá branka! Po levé straně pláchl JORDAN EBERLE, který měl sice vedle sebe postavené McDavida, ale nepřihrál mu. Místo toho zakončil celou akci střelou pod víko! Asistence: Connor McDavid, Benoit Pouliot.
    04:29 FAYNE - 0:1

04:29
    Hosté jdou jako první do vedení! Matt Hendricks posunul puk z pravého kruhu na modrou čáru. MARK FAYNE z této pozice dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Matt Hendricks, Lauri Korpikoski.

03:18
    Za brankou Oilers ovšem nyní aktivnější domácí, kteří zkouší svého soupeře zatlačit.

02:09
    S pukem na hokejkáých zatím aktivnější hosté, kteří jsou po poslední výhře nad Columbusem evidentně nabuzení.

01:19
    Bekhendem to z dobré pozice zkoušel Nail Yakupov, který svým pokusem donutil brankáře Andersona k prvnímu zákroku večera.

00:33
    První střelu z levého kruhu vysílal Taylor Hall, ale ten místo branky trefil jen hokejku připraveného obránce.

00:10
    Úvodní vhazování vyhráli hokejisté Edmontonu, kteří jsou ovšem hned napadáni houževnatými hráči Ottawy.

00:01

Krásné ráno přeji všem fanouškům nejkvalitnější hokejové ligy na světě. Ottawa Senators za pár chvilek přivítá na svém ledě Edmonton. Všechny oči jsou upřené na Connora McDavida. Začne s menší prodlevou.

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson, Methot, Cerci, Wiercicoch, Wideman, Borowiecki – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Stone, Pageau, Smith – Chiasson, Lazar, Dziurzynski – Neil, McCormick, Prince

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Schultz, Nurse, Fayne, Sekera, Gryba, Davidson – Purcell, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Pouliot – Yakupov, Letestu, Kassian – Pakarinen, Hendricks, Korpikosko

Rozhodčí: Pochmara, Pollock – McElman, Murchison.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Předpokládané sestavy

Ottawa: Anderson (Hammond) – Karlsson, Methot, Cerci, Wiercicoch, Wideman, Borowiecki – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Stone, Pageau, Smith – Chiasson, Lazar, Dziurzynski – Neil, McCormick, Prince

Edmonton: Talbot (Nilsson) – Schultz, Nurse, Fayne, Sekera, Gryba, Davidson – Purcell, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Pouliot – Yakupov, Letestu, Kassian – Pakarinen, Hendricks, Korpikosko

Milan Michálek (OTT) – 32 zápasů, 6+4
    Andrej Sekera (EDM) – 50 zápasů, 5+13

Poslední vzájemný zápas

14.2.2015, Canadien Tire Center
    Ottawa Senators 7:2 Edmonton Oilers
    8. Michálek (Hoffman, Karlsson), 21. Ceci (Condra, Chiasson), 21. Turris (Stone, Michálek), 24. Michálek (Turris, Stone), 39. Chiasson (Condra, Karlsson), 55. Hoffman (Zibanejad, Ryan), 56. Legwand (Wiercioch, Ryan) – 16. Roy (Hamilton, Jakupov), 24. Fayne (Petry, Ference)

Edmonton Oilers je opět poslední a fanoušci, kteří si dávali naděje na lepší sezónu, smutní. Ovšem tento týden se do řad tohoto slavného celku vrátilo zázračné dítě jménem Connor McDavid. Talentovaný hokejista řídil výhru svého celku po více jak dvouměsíční pauze jednou brankou a dvěma asistencemi. Šance na play-off jsou mizivé, ale nic není nemožné a Edmonton může tuto sezónu dobrými výkony přeci jen zachránit.

Ottawa Senators i letos bojuje na hraně play-off. Nyní po odehrání více jak padesáti zápasů je ovšem na dvanáctém místě se ztrátou pěti bodů na Pittsburgh a New Jersey. Tučnáci mají dokonce o dva zápasy méně. Senátoři naposledy právě s Penguins prohráli. V šíleném zápase prohrávali 3:1, vedli 4:3, ale nakonec se museli smířit s prohrou 6:5. Nejproduktivnějším hráčem je Bobby Ryan, který nasbíral již třiačtyřicet bodů.

Pikantní duel se dnes odehraje v Canadian Tire Centre, kam zajíždí také kanadský celek, a to Edmonton Oilers. Ottawě pomalu a jistě utíká možnost zahrát si v play-off. Edmontonu tato šance již utekla, olejáři ale věří s navrátivším Connorem McDavidem na úspěšné zítřky. Utkání začíná krátce po půl druhé ráno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

David Panuška

Branky a nahrávky: 15. Hoffman (Karlsson, Ryan), 27. Stone (Karlsson) – 5. Fayne (Hendricks, Korpikoski), 6. Eberle (McDavid, Pouliot), 12. Eberle (McDavid, Pouliot), 33. Kassian (Gryba, Draisaitl), 43. Sekera (Eberle, Letestu), 46. Draisaitl (Hall, Purcell), 57. Davidson (Pakarinen, Korpikoski)

Ottawa Senators: Anderson (12. Hammond) – Karlsson, Methot, Cerci, Borowiecki, Wiercicoch, Wideman – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Stone, Pageau, Smith – Chiasson, Lazar, Dziurzynski – Neil, McCormick, Prince
    Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Fayne, Sekera, Gryba, Davidson, Schultz, Nurse – Purcell, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Pouliot – Yakupov, Letestu, Kassian – Pakarinen, Hendricks, Korpikoski

Rozhodčí: Pochmara, Pollock – McElman, Murchison

Diváci: 18 564