Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 16.02.2016, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

42:00
    K vážnější šanci se můžou dostat v následné přesilové hře. Dvě minuty za sekání si odpyká Vjačeslav Osnovin.

38:16
    Domácí si navíc zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za sekání obdržel Vjačeslav Osnovin a Metallurg má unikátní šanci vstřelit gól do šatny.

32:08
    Když už to vypadalo, že domácí začnou přejímat útočnou iniciativu, budou se muset znovu bránit. Dvě minuty za hákování obdržel Vladislav Kaletnik.

27:17
    Budou to však hosté, kteří si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za držení obdržel Jaroslav Chabarov, který u brány nedovoleně zastavil Vjačeslava Osnovina.

20:52
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za držení obdržel Vladimir Děnisov.
    16:27 Faul Batyršina

16:27
    Ou, tak to byl hodně nepříjemný zákrok. Rafael Batyršin udeřil snad loktem na hlavu jednoho z hráčů Čeljabinsku. Rozhodčí udeřil útočníkovi Metallurgu trest 2+10 minut.

10:51
    Kuriózní situace. Domácí měli hrát po faulu Afonasjevského přesilovou hru, ovšem v ponechané výhodě podle soudu rozhodčího hráli v sedmi, za což domácí střídačka obdržela dvouminutový trest. Jelikož ale Afonasjevskij dostal čtyřminutový trest, přeci jen budou hrá domácí přesilovou hru.