Calgary – Anaheim 4:6 (kon.) | Florida – Pittsburgh 2:1 (2:1 po s.n.) | Nashville – Dallas 2:3 (po pr.)
Chicago – Toronto 7:2 (kon.) | Arizona – Montreal 6:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 2:5 (kon.)
Nashville Predators
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Dallas Stars
Úterý 16.02.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Forsberg dostal k zakončení spoustu prostoru

Hvězdy tedy dokázaly uspět na půdě Nashvillu. Výhra v prodloužení znamená, že mají stále stejně bodů jako první Chicago. Navíc mají na Jestřábi pořád tři zápasy k dobru. (04:42:59)

63:49 Mattias JANMARK - 2:3

63:49
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté využili jeho zaváhání k vítězné brance. Seguin sice napoprvé Huttona nepřekonal, ale následně poslal kotouč na druhou stranu a MATTIAS JANMARK neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Tyler Seguin.

63:41
    Neal se nedokázal prosadit proti trojnásobné přesile.

62:20
    Smith nabíral rychlost, ale na útočné modré ho připravili hosté o kotouč.

61:35
    Na druhé straně dopadl úplně stejně Johansen.

60:57
    Klingberg tak dlouho rozmýšlel svou střelu, až nakonec ideální čas promrhal.

60:01

Dallas sice svého soupeře přestřílel 30:25, ale rozhodující branku nedokázal vsítit, a že měl k ní Benn hodně blízko. V Nashvillu se tak bude muset jít do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:01
    Poslední dvě minuty závěrečné části.

56:45
    Smith se pokoušel o individuální akci, ale proti trojnásobné přesile Stars neměl šanci.

55:39
    Jamie Benn odmítl rozhodnout zápasu. Ačkoliv byl sám před Huttonem, tak ho ani natřikrát nedokázal překonat.

54:54
    Johansenova rána mířila jen těsně vedle hostující svatyně.

54:06
    Oba týmy se začínají soustředit na obranu a čím dál, tím více se hraje ve středním pásmu.

53:00
    na domácího gólmana si nepřišel ani Eaves.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 12. Smith (Ekholm, Ellis), 37. Forsberg (Smith) – 26. Eakin (Ja. Benn, Oduya), 27. Hemský (janmark, Ničuškin), 64. Janmark (Seguin)

Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Josi. Weber (C), Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Jarnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Salomaki, Gaustad, Watson. Trenér: Peter Laviolette.
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jo. Benn – Jam. Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Ničuškin, Janmark, Hemský – Fiddler, Faksa, Sceviour. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: McIsaan, McCauley – Cormier, Sericolo