Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
HK Soči
5:2 (0:1, 4:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
Úterý 16.02.2016, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:00:44)

Česká stopa v utkání

Lukáš Kašpar (SBA) – 0b, 4s, TOI: 15:55
    Václav Nedorost (SBA) – 0b, 5s, TOI: 14:42

Ve třetí třetině se už utkání víceméně jen dohrávalo, přičemž obě mužstva si připsala po jedné brance. Hokejisté Slovanu Bratislava ve značně pozměněné sestavě vedli a ještě před polovinou zápasu měli více ze hry, poté ovšem hráči Soči vyškolili Slovan z produktivity, když domácím stačilo na čtyři branky v rozmezí osmi minut pouhých šest střel. Domácí zlomili utkání na svou stranu a připsali si tři cenné body do tabulky, díky kterým si upevnili čtvrtou pozici v Západní konferenci. Lví podíl na výhře Soči má švédský forvard Petersson, který vstřelil hattrick, jeho dvorní nahrávač Maxwell, jenž zaznamenal celkem čtyři asistence a také brankář Barulin, který několikrát podržel své mužstvo.

59:00
    Na začátku poslední minuty tohoto utkání mají kotouč na svých holích domácí.

58:16
    Semjonov tvrdě vypálil od modré čáry, Garnett vyrazil puk před sebe, přičemž Morozov zblízka dorážel. Kanadský brankář se ale překonat nenechal.

58:00
    Začaly poslední dvě minuty dnešního klání.

57:48
    Hokejisté Slovanu hrají v plném počtu.

57:22
    Glazkov zaváhal u modré čáry, čehož využil Lušňák, vybojoval puk a Belasí se znovu osvobodili.

56:55
    Hráči Soči se rovněž dopustili ofsajdu.

56:45
    Belasým se následně znovu povedlo poslat puk přes všechny čáry.

56:20
    Krikunov vyslal na modrou čáru příliš prudkou přihrávku, kterou Petersson nezpracoval a domácí se sami připravili o pásmo.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

55:48
    Přesilová hra pro Soči. Střídačka Slovanu špatně vystřídala a rozhodčí ji udělil dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
    54:59 Pavol SKALICKÝ - 5:2

54:59
    Slovan právě vstřelil branku!
    Hokejisté Slovanu využívají početní převahu a kosmeticky upravují stav zápasu. Sersenovu střelu od modré čáry tečoval za Barulinova záda PAVOL SKALICKÝ. Asistence: Michal Sersen.

54:24
    Další Barkerovu střelu od modré si opět Barulin pohlídal.

54:05
    Barkerovu střelu od modré Barulin pokryl.

53:43
    Bratislavští se mohou prosadit v přesilové hře. Dvě minuty za hákování dostal Alexej Semjonov.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 30. Denis Kazjonov, 32. Petersson (Maxwell), 35. Petersson (Maxwell, Skačkov), 38. Skačkov (Maxwell, Anisin), 53. Petersson (Maxwell, Wilson) – 9. Nagy (Barker, Sersen), 55. Skalický (Sersen)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Semjonov, Jalasvaara, Wilson, Pajgin, Mamašev, Glazkov, Malevič – Krikunov, Ignatuškin (C), Kosticyn – Maxwell, Skačkov, Petersson – Dmitrij Kazjonov, Denis Kazjonov, Ščegolkov – Morozov, Anisin, Jakubov.
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Pavlas) – Sersen, Barker, Švarný, Starosta, Rosandič, Bačík – Nedorost, Kašpar, Tvrdoň – Jeglič, Tičar, Šťastný – Bartovič (C), Skalický, Šiška – Miklík, Nagy, Lušňák.

Rozhodčí: Kiseljov, Olenin – Palej, Otmachov