Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Úterý 16.02.2016, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

SEVERSTAL ČEREPOVEC
    Severstalu se ani letošní sezóna nikterak dobře nevyvedla, a na play-off to opět nestačilo. Tento ruský celek obsadil v Západní konferenci poslední příčku, a získal pouze 56 bodů. Pro Čerepovec tak sezóna skončí předčasně, a bude mít dostatek času na přípravu na další sezónu!

Ani Čerepovec v zápase před reprezentační přestávkou nikterak nezářil. Nejprve prohrál na hřišti Ufy, kde se nedokázal prosadit, a odjížděl s prohrou 0:3. V posledním utkání před repre pauzou Severstal sehrál vyrovnané utkání s Magnitogorskem, nicméně o vítězství favorita rozhodl v závěru Oskar Osala!

TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD
    Novgorodu se letošní působení v základní části vydařilo, a zajistil si účast ve vyřazovací části. Momentálně se nachází na sedmé příčce tabulky se ziskem 98 bodů, a vypadá to, že se v úvodním kole play-off utkání s finským Jokeritem!

Torpedo odehrálo před reprezentační pauzou tři zápasy na hřištích soupeřů, a příliš se mu nedařilo. Nejprve Novgorod prohrál s Omskem 1:4, nicméně v následujícím zápase dokázal uspět na ledě Nižněkamsku 4:1. V posledním zápase před reprezentační přestávkou navíc prohrál i na ledě Čeljabinsku 2:4. Do dnešního utkání však Novgorod vstupuje v pozici favorita, který by měl získat tři body.

Příjemné úterní odpoledne všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga se vrací na svénu po reprezentační přestávce. My se společně zaměříme na souboj Torpeda Nižnij Novgorod, který se utká se Severstalem Čerepovec. Úvodní vhazování je naplánováno v 17:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Tichomirov) – Aljajev, Jegoršev, Sergijenko, Budkin, Lukjančikov, Makarov, Stupnikov – Daugavinš, Sjomin (C), Frolov – Videll, Kosticyn, Žerděv – Ruděnkov, Ilyin, Šurakov – Rogov, Gizdatullin, Mozer – Dvurečenskij

Severstal Čerepovec: Smirjagin (Gorjačevskich) – Sizov, Němec, Karlsson, Kudako, Chamidullin, Chochlov, Popov – Skorochodov, Kagarlickij (C), Černov – Demagin, Trubačjov, Vovčenko – Nikoncev, Berdnikov, Trunjov – Mkrjukov, Mojsejev, Vorobjov – Monachov

Rozhodčí: Dějev, Kuljov – Aljošin, Ivanov.

00:01

00:03
    Dnešní utkání začalo s menším zpožděním, nicméně nyní už se hraje!

02:30
    V dnešním utkání jsou zatím aktivnější domácí hokejisté, kteří poslali na Smirjagina dvě střely. To domácí Birjukov musel zasahovat proti pokusu Monachova!

03:38
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Do vedení se však překvapivě dostává posledním tým Západní konference! ONDŘEJ NĚMEC se zmocnil kotouče ve vlastním pásmu, nabruslil s ním do útočného pásma, a přesnou střelou prostřelil Birjukova! Bez asistence.
    03:38 Ondřej NĚMEC - 0:1

04:20
    Severstal vyslal tepve svou druhou střelu v tomto zápase, a ta hned mířila za záda domácího brankáře!

06:49
    Úvodní přesilovou hru dnešního zápasu si zahrají hostující hráči! Stanislav Jegoršev zahákoval jednoho z domácích hráčů, a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

07:50
    Hostující celek je rázem střelecky daleko aktivnější, a například Sergej Demagin vystřelil na branku Birjukova již čtyřikrát! Severstalu se však zatím nepovedlo své vedení navýšit.

08:49
    Domácí celek své úvodní oslabení v tomto zápase zvládnul, a vyloučený Stanislav Jegoršev je zpět na ledě!

10:20
    Domácí Jurij Sergijenko vyslal na branku Smirjagina již dva střelecké pokusy, nicméně ani jeden nemířil přesně!

11:20
    A hostující Severstal se dostává již do dvoubrankového vedení!Arťjom Vorobjov našel ve vlastním pásmu DMITRIJE MOJSEJEVA, který si nabruslil do pásma, a přesnou střelou překonal Birjukova! Asistence: Arťjom Vorobjov.
    11:20 Dmitrij MOJSEJEV - 0:2

13:20
    Hostující celek pokračuje v aktivním výkonu, a další střelu vyslal Vadim Berdnikov, nicméně Birjukov tentokrát zasáhl.

13:40
    Hostující celek si zahraje další přesilovou hru! Z vlastního pásma vyhodil Stanislav Jegoršev kotouč do hlediště, a míří na trestnou lavici!

15:40
    Domácí celek však zvládl i své druhé oslabení v tomto zápase, a vyloučený Stanislav Jegoršev je již zpět na ledové ploše!

17:30
    Severstal zatím svého soupeře přehrává, a má i velkou převahu co se týče počtu střel na branku! Domácí vystřelil pětkrát, avšak hosté celkem patnáctkrát!

19:27
    V samotném závěru si zahraje přesilovku také domácí Torpedo, neboť se Sergej Monachov provinil hákováním!

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

První třetina nabídla celkem dvě branky! Do dnešního vstoupil překvapivě lépe Severstal, který se dostal do vedení již ve čtvrté minutě zásluhou Ondřeje Němce. Na jeho branku dokázal navázat Dmitrij Mojsejev, který navýšil vedení svého celku!

Severstal tak má před druhou třetinou, která začne přibližně v 17:57, slušný dvougólový náskok!

20:01

21:27
    Domácí celek ještě na začátku druhé třetiny dohrával přesilovou hru, nicméně prosadit se nedokázal, a Monachov je zpět na ledě.

22:45
    Ve druhé třetině jsou odehrány skoro tři minuty, avšak ani jeden z brankářů však nemusel zasahovat.

24:40
    Domácí celek dokázal dostat kotouč do branky, nicméně rozhodčí celou situaci následně konzultovali s videorozhodčí, a gól nakonec neuznali!

26:25
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Torpedu se ve druhé třetině konečně prosazuje, a snižuje na rozdíl jediné branky! Autorem branky je ALEXANDER BUDKIN! Asistence. Kaspars Daugavins, Jurij Sergijenko.
    26:25 Alexander BUDKIN - 1:2

28:13
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Chamidullin – 2 min., hákování).

28:16
    Novgorod se dokázal dvakrát prosadit během necelých dvou minut, a rázem máme srovnáno! O druhou branku domácích se postaral ARŤJOM ALJAJEV, který dostal krásnou přihrávku od Sjomina! Asistence: Dmitrij Sjomin, Kaspars Daugavinš
    28:16 Arťjom ALJAJEV - 2:2

29:20
    Domácí celek dokázal po třech sekundách bleskově využít přesilovou hru, a rázem je srovnáno. Domácí jsou momentálně aktivnější, a ženou se za vedoucí brankou.

29:33
    Kaspars Daugavinš si sice zatím připsal dvě asistence, teď však hákoval, a oslabuje svůj tým!

30:00
    Domácí sice velmi rychle srovnali stav, zanedlouho si však Severstal bere ztracené vedení zpět! Čerepovec využívá zásluhou branky PAVLA ČERNOVA přesilovou hru, a jde znovu do vedení! Asistence: Igor Skorochodov, Ilja Chochlov.
    30:00 Pavel ČERNOV - 2:3

32:40
    Domácí celek je po obdržené brance aktivnější, a ke střele se dostal Denis Šurakov, jehož pokus však Smirjagin vyrazil!

35:20
    Novgorod je v této třetině střelecky aktivnější, a svého soupeře zatím přestřílel v poměru 11-7. Severstal se však zatím stále drží ve vedení!

36:50
    Dmitrij Sjomin prověřil svižnou střelou pozornost Smirjagina, nicméně brankář Severstalu střelu vyrazil.

37:40
    Smirjagin musel opět zasahovat, tentokrát proti střele Sergeje Kosticyna!

39:48
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Igor Ruděnkov – 2 min., podražení).
    Oleg Znarok přivezl do Česka hodně omlazený tým, avšak i s ním dokázal náš výběr jednou porazit!

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Domácí Torpedo dokázalo ve druhé třetině velmi rychle srovnat po brankách Alexandera Budkina a Arťjoma Aljajeva! Hostující Severstal měl však následně k dispozici přesilovou hru, a tu dokázal proměnit Pavel Černov!

Před třetí třetinou má tak hostující celek jednobrankový náskok! Poslední perioda začne přibližně v 18:56.

40:01

41:48
    Severstal hrál na začátku třetí třetiny přesilovou hru, nicméně ji využít nedokázal, a vyloučený hráč je zpět na ledě!

44:40
    První střelu ve třetí třetině vyslal domácí Jevgenij Mozer, nicméně brankář Smirjagin byl na svém místě!

45:37
    Hostující Severstal se na začátku třetí třetiny prosazuje, a výrazně se přibližuje k dnešnímu vítězství! Autorem čtvrté braky Čerepovce je MAXIM TRUNJOV! Bez asistence.
    45:37 Maxim TRUNJOV - 2:4

48:30
    Hostující celek je zatím ve třetí třetiny opravdu produktivní! Na branku Tichomirova Čerepovec vyslal jednu střelu, a ta hned skončila v síti!

48:50
    Domácí celek si zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici míří hostující Vadim Kudako za podražení.

50:50
    Domácí celek však přesilovou hru využít nedokázal, a vyloučený Vadim Kudako je zpět na ledové ploše!

52:24
    Domácí Novgorod má další šanci na vstřelní snižující branky! Na trestnou lavici míří Ondřej Němec za podražení.

53:40
    Torpedu se však při přesilové hře vůbec nedaří, a ve třetí třetině zatím dokázal vystřelit pouze jednou!

54:24
    Domácí celek ani druhou přesilovou hru v této třetině nevyužil, a Ondra Němec je zpět na ledové ploše.

56:44
    Pozor! Domácí Torpedo snižuje tři minuty před koncem základní hrací doby na rozdíl jediné branky! Autorem branky je IGOR RUDENKOV! Asistence: Denis Šurakov, Jurij, Sergijenko.
    56:44 Igor RUDĚNKOV - 3:4

57:40
    Ve třetí třetině je stále střelecky aktivnější hostující celek, který vyslal na branku Tichomirova již pět střel, domácí borci stříleli celkem čtyřikrát.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

57:47
    Domácí vzal oddechový čas, a hned po něm to Torpedo zkouší bez brankáře!

58:51
    A Torpedu se vyplatila hra bez brankáře! Minutu před koncem srovnává NIKOLAJ ŽERDĚV na 4:4, a s největší pravděpodobností nás čeká prodloužení! Asistence: Alexander Frolov.
    58:51 Nikolaj ŽERDĚV - 4:4

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Hostující celek se dostal na začátku třetí třetiny do dvoubrankového vedení, nicméně domácí celek dokázal v závěru vstřelit dvě branky, a čeká nás prodloužení!

60:01

61:05
    Velká komplikace pro domácí celek! Torpedo špatně střídalo, a hostující tým si zahraje přesilovou hru!

62:26
    Dnešní utkání je u konce, a z vítězství se nakonec raduje hostující celek! Přesilovou hru nakonec využil přesnou střelou ONDŘEJ NĚMEC, který rozhoduje o vítězství svého celku! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.
    62:26 Ondřej NĚMEC - 4:5

Dnešní utkání je u konce! Severstal Čerepovec si v tomto zápase celkem dvakrát vybojoval dvoubrankový náskok, avšak v obou případech o něj vždy přišel. Celé utkání tak dospělo do prodloužení, ve kterém se prosadil Ondřej Němec, který tak rozhodl o vítězství svého celku!

ČESKSLOVENSKÁ STOPA
    Ondřej Němec (CER) – 2+0, 5 střel, TOI – 23:12

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic. (19:40:04)

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 27. Budkin (Daugavinš, Sergijenko), 29. Aljajev (Sjomin, Daugavinš), 57. Ruděnkov (Šurakov, Sergijenko), 59. Žerděv (Frolov) – 4. Němec, 12. Mojsejev (Vorobojov), 30. Černov (Skorochodov, Chochlov), 46. Trunjov, 63. Němec (Kagarlickij)

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (od 30.Tichomirov) – Aljajev, Jegoršev, Sergijenko, Budkin, Lukjančikov, Makarov, Stupnikov – Daugavinš, Sjomin (C), Frolov – Videll, Kosticyn, Žerděv – Ruděnkov, Ilyin, Šurakov – Rogov, Gizdatullin, Mozer – Dvurečenskij

Rozhodčí: Dějev, Kuljov – Aljošin, Ivanov