Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Toljatti 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhřeb 6:4 (kon.)
Jokerit – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 18.02.2016, 10:30 • Fetisov hall • KHL

Vladivostok vyhrává na své ledě nad Chabarovskem 3:1.

Branky a nahrávky: 8. Makarov (Kuznětsov, Podšendjalov), 18. Gorškov (Kinrade, Zemčjonok), 60. Booth (Zemčjonok) – 33. Ušenin Vladislav (Ušenin Vjačeslav, Kurbatov).

Děkuji za pozornost. (12:53:36)

59:30 BOOTH - 3:1

59:30
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Střelou do prázdné branky se prosazuje DAVID BOOTH. Je rozhodnuto, domácí tento zápas vyhrají. Asistence: Artjom Zemčjonok.

59:05
    Hosté to zkouší v šesti.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

57:50
    Hosté se snaží vyrovnat, ale přes dobře hrající defenzivu Admiralu to nemají snadné.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině a přesilová hra Amuru stále trvá.

56:13

55:54
    Domácí se dostali do postavení mimo hru, a tak se přerušuje.

55:48
    Znovu další souboj ve středním pásmu.

55:10
    Hraje se čtyři na čtyři a hráči bojují o kotouč ve středním pásmu. Vyložené gólové šance k vidění nejsou. Zápas se v poklidu dohrává.

54:13
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kurbatov – 2 min., vysoká hůl).

53:58
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Mamin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).