Hamburg – Darmstadt 1:2 (kon.) | Stuttgart – Bayern 1:3 (kon.) | W. Brémy – Augsburg 1:2 (kon.)
Frankfurt – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Ingolstadt – Mönchengladbach 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 1:1 (kon.)
Hamburger SV
1:2 (0:1)
SV Darmstadt 98
Sobota 09.04.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 29. kolo

Je za námi zajímavý druhý poločas, v němž se hosté nejprve ujali dvoubrankového vedení, když se prosadil Gondorf. Hamburg stále narážel na pevnou obranu Darmstadtu, kterou dokázal prolomit až v nastaveném času. Naději vykřesal Lewis Holtby. Více již ale domácí nestihli. Darmstad tak zdolal Hamburg 2:1, díky čemuž vytěžil cenné body potřebné k záchraně bundesligové příslušnosti. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:4 (17:23:54)

90+3

90+3
    Holtby nyní navíc fauloval, a tak se zdá, že Darmstadt tři body uhájí. Domácí se ale v závěru vydávají ze všech sil.

90+2
    Hamburg se opět tlačil kupředu, ovšem nyní míč odkopl Sulu.
    90+1. Lewis HOLTBY - 1:2

90+1
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Domácí přece jenom vykřesali jiskřičku naděje. Müller nalezl vynikajícím pasem za obranu hostí LEWISE HOLTBYHO, který neomylně zakončil. Darmstadt tak čekají horké dvě minuty.

90
    A nyní ještě Reis (HAM). Domácí jsou skutečně nedisciplinovaní.

90
    Ještě se bude žlutit, za odstrčení protihráče je "odměněn" domácí Spahić (HAM).

90
    V závěru základní hrací doby měli hosté volný kop, ovšem momentálně spíše šetří čas. Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Dlouhý míč končí opět u Mathenii, který s výkopem pochopitelně příliš nepospíchá. Čas se chýlí ke svému konci, troufám si říci, že je o vítězi rozhodnuto.

88
    Nyní pro změnu Sakaj nalezl Lassogu, ovšem jeho hlavička neměla potřebné parametry. O rozehrávku se postará Mathenia.

87
    Stále stejný obraz hry. Pohodová obrana hosté v kontrastu s marným tlakem Hamburgeru. Do konce základní hrací doby zbývají tři minuty.

86
    Ani rohový kop domácích neslavil úspěch. K zakončení se tlačil Bahoui, ovšem hosté míč včas odkopli do bezpečí. Utkání se blíží ke svému konci.

85
    Hamburg se snaží dobývat hostující pole, ovšem jedná se spíše o platonický tlak. Darmstadt má dnes velice dobře zorganizovanou defenzivu.

84
    Kop od rohového praporku nakonec nebyl úspěšný, Adler míč vyboxoval do bezpečí. Následuje poslední střídání, Vrančiće nahradí Sirigu.

83
    Wagner vedl protiofenzivu, po níž chtěl centrovat. Vybojoval alespoň rohový kop. Útočník hosté navíc burcuje hlasisté fanoušky k ještě většímu výkonu.

82
    Rausch je na hranici brankové čáry ošetřován, zřejmě došlo ke křečím. Zkušený borec odchází střídat, bundesligovou premiéru si odbude mladík Platte.

81
    Tak to je obrovská škoda pro hosty. Gondorf dostal výbornou přihrávku do běhu a dostal se až do vápna. Tam jej ale doběhli domácí zadáci, kteří pohotově zasáhli. Z nadějné šance tak nebylo nic.

80
    Diekmeier vhodil dlouhý balon do vápna, který hosté odvrátili. Následoval další centr z kopačky Lassogy, který si ale sbalil Mathenia. Hostující brankář si počíná výtečně.