Coimbra – Benfica 1:2 (kon.) | Sporting – Marítimo 3:1 (kon.)
Academica de Coimbra
1:2 (1:1)
Benfica Lisabon
Sobota 09.04.2016, 19:30 • Estádio EFAPEL, Coimbra (kapacita: 30.075 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. U dalších online přenosů se na Vás budu těšit. Do té doby se mějte hezky. Přeji Vám pohodový sobotní večer! (21:32:40)

Máme se za sebou zápase 29. kola portugalské ligy mezi Academicou de Coimbra a Benficou Lisabon. Hosté byli po celý zápas jasně lepší týmem, ale na vítězství se pořádně nadřeli. Po góle Nuna Pedra šli domácí do vedení, ale ještě do poločasu dokázal vyrovnat Kostas Mitroglou. Ve druhém poločase hosté prakticky nepouštěli svého soupeře k ohrožení své branky a v 85. minutě rozhodl střídající Raul Jimenez o vítězství svého týmu v poměru 1:2. Benfica si tedy připisuje tři důležité body do tabulky Primeira ligy.

90+8

90+7
    Sudí ještě dával příležitost domácím, ale jejich útočnou akci zastavuje ofsajd a už se pravděpodobně nic nestane.

90+6
    Ederson je však schopen pokračovat ve hře a uvádí míč do hry odkopem od své brány.

90+5
    Ederson nyní zůstává na zemi s menšími zdravotními problémy a nechává se ošetřit klubovými lékaři, což se pochopitelně nelíbí hráčům v černých dresech.

90+4
    Na pravé straně dobře kombinovali hráči Coimbry, ale následný centr odvrací do bezpečí hostující stoper.

90+3
    Almeida nechal doputovat míč do autu a Benfica bude vhazovat v blízkosti vlastního rohového praporku.

90+2
    V druhé nastavené minutě dostává žlutou kartu za svůj zákrok Nii Plange.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec normální hrací doby.

90
    Výhodu standartní situace mají domácí. Pro ně to může být jedna z posledních možností k vyrovnaní.

89
    Academica se v závěru zápasu žene kupředu. Podaří se jí vyrovnat nebo si tři body odnesou hosté z Lisabonu?

87
    Naposledy střídají i domácí. Rabiola pospíchá na střídačku a za něj naskakuje Aderlan.
    85. Raul JIMENEZ - 1:2

85
    Benfica právě vstřelila branku!
    Lisabon zužitkovává svůj dlouhodobý tlak a v závěru utkání se ujímá vedení! Centr Almeidy z pravé strany si v pokutovém území zpracoval RAUL JIMENEZ, který následně prostřelil Trigueiru v bráně Academicy. Pro domácí borce je tohle těžká rána, ze které se budou jen těžko vzpamatovávat.

83
    Na centr z pravé strany si naskočil Jardel, který však míč pouze přizvedl a následně si pro něj došel Trigueira, který uklidňuje hru.

83
    Ke smůle Benficy se při zakončení nedohodli dva její hráči a míč končí vedle brány Academicy.

82
    Gaitánova skvělá práce vyústila v další roh pro Lisabon, který rozehraje sám hostující kapitán.

81
    Benfica dnes naposledy střídá. Eliseu dnes dohrál a místo něj naskakuje Raul Jimenez.