Chrudim – Králův Dvůr 0:0 (2:4 po pen.) | Písek – Kolín 2:1 (kon.) | Dobrovice – Most 3:1 (kon.)
FK Dobrovice
3:1 (0:1)
FK Baník Most 1909
Sobota 09.04.2016, 16:30Česká fotbalová liga • 24. kolo

90+1
    Konec zápasu. Dobrovičtí si zaslouženě připisují tři body, když měli celý zápas obrovskou převahu, kterou dokázali brankově zúročit až ve druhém poločase. (18:21:57)

90+1
    Domácí uklízejí do zámezí a utkání se chýlí k závěru.

90+1
    Most ještě rozehrál roh a z voleje pěkně zakončil Macháček. Bartoš se vrhl po levé ruce a vyškrábl na další roh.

90
    Nastavuje se jediná minuta.

89
    Opět střídají obě mužstva. U domácích nahrazuje Rudolfa Březina, u hostů místo Maráka nastupuje Macháček.

87
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Je asi definitivně rozhodnuto. Jaroslav Rudolf přihrál zprava pod sebe a DAVID MIŠKOVSKÝ umístil placírku k tyči mimo dosah Divkovićových paží.

86
    Hosté zůstali vepředu a po krátkém okamžiku si roh zopakovali, ale do zakončení se neprotlačili.

85
    Domácí posledních 15 minut výrazně polevili a teď se málem Mostu podařilo vyrovnat. Dorostenec Kasal si narazil s Hejdou a z úhlu vypálil na Bartoše, který vyráží na roh.

83
    Boček z protiútoku nastřelil obránce a domácí se marně dožadují ruky. Pokud byla, tak u těla, sudí správně nepíská penaltu.

82
    Soběslav s Kasalem se doslova kutáleli jeden po druhém, rozhodčí po odrazu míče ukázal na roh pro hosty. Domácí i nadvakrát odvrátili.

81
    Rychlý brejk Dobrovice, Miškovský skluzem uvolnil Rudolfa, jenže jeho přízemní centr končí na mosteckých kopačkách.

80
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Hájek, přichází Kasal.

80
    Žlutou kartu viděl dobrovický Krystan za taktický faul po ztrátě míče.

79
    Jubilejní desátý roh pro Dobrovici.

78
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, nahrazuje ho Boček.
    Třináctigólový kanonýr Marek Volf vyšel střelecky naprázdno už popáté za sebou.

76
    Začíná poslední čtvrthodina zápasu, v posledních minutách se nikomu nedaří založit kloudnou akci.

71
    Devátý roh Dobrovice je zastaven útočným faulem.

70
    Novák zprava našel Miškovského, ten krásnou přihrávkou nabil Osvaldovi a jeho střelu přes obránce zázračně na čáře likviduje Divković.

68
    Po levém křídle celkem snadno prošel hostující Štefko a zpoza šestnáctky napřáhl ke střele, která letěla příliš vysoko.