Arnhem – Heracles 1:1 (kon.) | Feyenoord – Groningen 1:1 (kon.) | Alkmaar – Zwolle 5:1 (kon.)
Kerkrade – Eindhoven 0:3 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:1 (0:1)
FC Groningen
Sobota 16.04.2016, 19:45 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 31. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s Vámi! Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! (21:43:21)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:11.

Je dobojováno, zápas končí remízou 1:1. Ve druhé půli jsme stejně jako v prvním poločase viděli jeden gól. Ten vstřelil v 65. minutě hlavou domácí Tonny Vilhena, čímž vyrovnal skóre. Dále už se pak spíše odehrával boj než fotbal a zejména domácímu Kramerovi dnes nervy opravdu tekly!

90+5

90+5
    Z rohu už nezapršelo a dnešní vyhecovaný zápas končí.

90+5
    Groningen se už uchýlil k odkopům od vlastní brány a málem se to vymstilo! Kramer se hlavou opřel do centru zleva a protáhl Padta, který míč vyrazil na roh!

90+4
    Kramer nakonec v oné roztržce strčil do obránce Lindgrena a z rukou sudího vidí zaslouženou žlutou kartu!

90+4
    Domácí tým rozehrál po skrumáži ve vápně rohový kop a i po něm se do konfliktu s obranou Groningenu dostal Michiel Kramer, kterému dnes tečou nervy!

90+3
    Groningenští se ale dostali k míči a Lindgren odkopl balon daleko pryč, už to s nadějemi hostujícího týmu alespoň na bod vypadá docela dobře.

90+2
    Feyenoord zakládá postupný útok rozehrávkou od Kennetha Vermeera.

90+1
    Rick Karsdorp si ze strany seběhl za vápno a z hranice šestnáctky vyslal míč levačkou na bránu, kterou nakonec o kousek minul.

90+1
    Higler nastavil druhý poločas o celých 5 minut.

90
    Alexander Sørloth za doprovodu týmového lekáře odkulhal z placu, pokračuje se zatím bez něj.

89
    Alexander Sørloth vlétl do vápna Rotterdamu jako utržený ze řetězu a po ostrém Karsdorpově zákroku se bolestivé srazil s Vermeerem. Domácí brankář nakonec míč sebral a vypadá docela v pořádku, hostující forvard už tolik ne. Leží ve vápně a drží se za pravé koleno...

88
    Hoesen se hned zapojil do akce a pomohl vybojovat aut, Groningenští sbírají poslední zbytky sil a vrhají se do útoku.

88
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Oussama Idrissi, přichází Danny Hoesen.