Dunajská Streda – Trenčín 1:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 0:2 (kon.) | Trnava – Skalica 5:1 (kon.)
Myjava – Michalovce 3:0 (kon.)
TJ Spartak Myjava
3:0 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 16.04.2016, 19:00 • Spartak Myjava • Niké liga

V druhom polčase napokon domáci celok pridal ešte dva góly a tento zápas tak vyhráva 3:0! V 50.minúte za stavu 1:0 zahodil ešte Peter Sládek penaltu, avšak v 72.minúte strelil druhý gól domácich Dávid Škutka a v 81.minúte pridal svoj druhý gól v tomto zápase Erik Daniel a stal sa tak hrdinom tohto zápasu!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok sobotného večera! Dovidenia a dočítania nabudúce! (20:53:01)

90+1

90+1
    Žltú kartu dostáva Jaroslav Machovec (Spartak Myjava).

90
    Hlavný rozhodca Kamil Horváth nadstavuje ešte jednu minútu!

90
    Žltú kartu dostáva Marcos Perez Calero (MFK Zemplín Michalovce).

89
    Momentálne čakáme na údaj o nadstavenom čase, zrejme sa veľa času pridávať nebude.

88
    Hostia sa snažia aspoň o čestný zásah v tomto zápase a po zisku lopty sa tlačia do zakončenia, avšak nedarí sa im vyslať strelu na bránu domácich, Myjava dnes zvládla robotu v defenzíve až na menšie zaváhania na výbornú!

87
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Dávid Copko.

86
    Myjava sa s loptou dokázala za chvíľu opäť dostať pred pokutové územie hostí, avšak Michalovce si celú situáciu postrážili a nedovolili domácim nič zaujímavé vymyslieť.

85
    Z pravej strany posielal do pokutového územia loptu Tomáš Kóňa, avšak vo vzduchu bol úspešnejší brankár hostí Keleman a loptu už má vo svojich rukaviciach.

84
    Dopredu sa však tlačia domáci futbalisti, ktorí sú pri chuti a môžu si dovoliť skúšať aj zaujímavé a riskantnejšie prihrávky a situácie.

83
    Tak ak nebolo rozhodnuté doteraz, tak teraz je už určite! Domáci vyhrávajú už rozdielom triedy a určite tento zápas dotiahnu to víťazného konca. Moc futbalovej krásy na ihrisku v závere zápasu nevidíme.

82
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Martin Koscelník, prichádza Panagiotis Deligiannidis.

81
    Myjava dala gól!

Domáci diváci sa dnes radujú po tretíkrát! Skvelý center z ľavej strany prepadol za obranu hostí, loptu zachytil ERIK DANIEL, ktorý mal dostatok času a priestoru niečo vymyslieť, napokon šikovne oklamal obrancu hostí a strieľa svoj druhý gól v tomto zápase – 3:0!

80
    Hostia sa ešte snažia niečo s výsledkom spraviť, avšak akonáhle sa dostanú ku lopte, nemajú žiadny priestor ako zaútočiť, pretože Myjava skvelo bráni svoje územie.

79
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Peter Sládek, prichádza Luboš Kolár.

77
    Už to vyzerá na ihrisku tak, že je o víťazovi tohto zápasu rozhodnuté, čo je vidieť aj na prevedenej hre. Do konca zápasu však predsa len ostáva ešte nejaký ten čas, takže Michalovce ešte majú šancu sa pokúsiť niečo s výsledkom spraviť.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 1147 divákov.

75
    Domáci celok zahrával chvíľu na to rohový kop, po centri od Kóňu zakončoval Škutka, svoj druhý gól v tomto zápase však nepridal. Rozohrávať od svojej brány bude brankár hostí Kelemen.