PSG – Caen 6:0 (kon.) | Troyes – Remeš 2:1 (kon.) | Bordeaux – Angers 1:3 (kon.)
Lorient – Toulouse 1:1 (kon.) | GFC Ajaccio – Lille 2:4 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
6:0 (2:0)
SM Caen
Sobota 16.04.2016, 17:00 • Parc des Princes (kapacita 48 712), Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost! Přeji příjemný zbytek sobotního večera a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! (18:58:39)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:8.

Zápas je u konce, PSG si po vyřazení z Ligy mistrů aspoň trošku spravilo chuť a před zraky vlastních fandů zničilo Caen vysoko 6:0.

Ve druhé půli přidali domácí 4 góly – ve 49. minutě to byl Edinson Cavani, následně hned v 52. přidal další zásah Ángel di María a v 56. minutě završil bleskovou sedmiminutovku Pařížanů Zlatan Ibrahimović. Vysokou výhru pak v 76. minutě potvrdil střídající Maxwell.

90+2

90+2
    Sirigu se vrhl pod nohy vlastního spoluhráče Layvina Kurzawy a následně oba s úsměvem vstali a není divu – zápas končí vysokou výhrou jejich týmu.

90+1
    Menší kuriozotka teď zastavila hru – na place se totiž objevil druhý balon. Vše je ale rychle vyřešeno a pokračujeme v akci.

90+1
    Stejně jako v prvním poločase uvidíme i nyní dvouminutové nastavení.

90
    Zlatan ukázal, že stále umí! Několika pěknými stahovačkami a podobnými fintami protancoval skrz obranu Caen, ale vzápětí se provinil nedovoleným zákrokem.

89
    Lucas zavezl míč do míst okolo vápna, ale Cavani o balon přišel a vpřed jdou hosté. Bazile zkusil štěstí, ale Kimpembe jeho ránu dobře zablokoval.

88
    Ani druhý rohový kop úspěch neslavil, Pařížané tak stále vedou 6:0. Maxwell má míč v moci a zapojil do hry nového muže na trávníku Taufflieba.

87
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Gregory van der Wiel, přichází Thimotee Taufflieb.

87
    První roh se stal kořistí Féreta, který odvrátil míč na další rohový kop. Mezitím bude ale Paříž střídat.
    86. Po sólu Lucase míč s námahou vyrazil Vercoutre

86
    A Lucas to dotáhl až skoro ke gólu! Zrychlil a prohnal se kolem dvou beků a z úhlu zakončoval, ale Vercoutre byl připraven na bližší tyči a vyrazil na roh!

85
    Hervé Bazile byl zastaven přesiolou obránců a na druhé straně vyráží na zteč Lucas Moura.
    84. Lucasova hlavička po centru Ongendy šla nad bránu

84
    Lucas vysunul napravo nabíhajícího Ongendu a sám se jal pokračovat v pohybu do vápna. Ongenda adresoval centr právě do míst, kde se Lucas Moura vyskytoval, ale hlavička brazilského šikuly mířila moc vysoko!

83
    Jordan Adéoti fauloval Ibrahimoviće a domácí týmzase útočí. Tentokráte ale ani Cavani a po něm ani Zlatan Ibrahimović neuspěli.

82
    Vercoutre nemá komu rozehrát, takže to musí zkusit dlouhým nákopem na půlku Paříže. Nakonec se k míči dostal Rodelin, ale jeho centr skončil u Sirigua.

Michal Konvalina

Branky: 12. Ibrahimović (Di María), 45+2. Matuidi (Ibrahimović), 49. Cavani (Matuidi), 52. Di María (Ibrahimović), 56. Ibrahimović (Kurzawa), 76. Maxwell (Cavani)

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel (87. Taufflieb), Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Di María (67. Ongenda), Stambouli, Matuidi (67. Maxwell) – Moura, Ibrahimović (C), Cavani.
    Náhradníci: Trapp – Maxwell, Aurier, Rimane, Ongenda, Taufflieb, D'Almeida.

SM Caen: Vercoutre – D. Appiah, Yahia, Adéoti, Seube (C), Bessat – Rodelin, Delaplace (81. Makengo), Leborgne, Ntibazonkiza (53. Bazile) – N'Kololo (65. Féret).
    Náhradníci: Reulet – Le Joncour, Diomandé, Makengo, Féret, Louis, Bazile.

Rozhodčí: Varela – Benech, Saint Cricq Lompre