Leverkusen – Frankfurt 3:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:0 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 3:2 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Darmstadt – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Bayern – Schalke 3:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (1:1)
Hertha BSC
Sobota 16.04.2016, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 30. kolo

Z mé strany je to vše. Přeji krásný zbytek soboty a někdy zase u Bundesligy napočtěnou. (17:28:02)

Dnešní utkání sledovalo 27 745 diváků!

Velká radost domácího celku po závěrečném hvizdu znamená, že Hoffenheim vítězí a připisuje si důležité body, které je nejspíše bez baráže udrží v Bundeslize! Domácí celek byl ve druhém poločase lepší a byl za to odměněn brankou Marka Utha v pětaosmdesáté minutě. Naopak Hertha prodlužuje svou šňůru bez výhry na tři zápasy.

90+4

90+4
    Do velké šance se dostával hostující van den Bergh, který dostal míč do vápna. Z této pozice se mu ovšem nepovedlo zakončit. Míč netrefil a následně upadl.

90+3
    Po nepovedené akci hostů se do protiútoku dostával Amiri, kterému se ale z pravého křídla nepovedla přesně přihrát.

90+2
    Domácí fotbalisté kombinují před vápnem a je jasně vidět, jak se jim do zakončení nechce. Spíše drží míč na svých kopačkách a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Herthě se nepovedla akce, a tak se k výkopu dostává domácí brankář, který nikam spěchat nebude.

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací doby. Hoffenheim se ujal vedení, které bude chtít za každých podmínek udržet. Nastavují se tři minutky.

88
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Genki Haraguči, přichází Alexander Baumjohann.

87
    Tak to je skvělé pro domácí celek, který je blízko k zisku důležitých bodů do ligové tabulky. Hoffenheim by se těmito body mohl vyhnout baráži.
    85. Mark UTH - 2:1

85
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Z rohového kopu padá vedoucí branka! Centr z pravé strany padl na hlavu Niklase Süleho, který mířil k levé tyčce. Tam se do něj ještě hlavičkou opřel MARK UTH, který tak obrátil stav utkání!

85
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Steven Zuber.
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Vladimír Darida, přichází Johannes van den Bergh.

84
    Domácí celek se svou kombinací dostal do zajímavé šance, ze které vybojoval roh. Po centru z pravé strany míč odvrátil jeden z bránících hráčů.

82
    Andrej Kramarić dostal míč před vápnem a mohl akci nadále rozvíjet přihrávkou na své spoluhráče. Místo toho ovšem nelogicky naběhl do dvojice bránících hráčů, kteří jej u míč obrali.

81
    Začíná nám poslední desetiminutovka v řádné hrací době. Fotbalisté domácího Hoffenheimu kombinují na vlastní polovině a trpělivě čekají na nějaké okénko.