Ufa – Minsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Jokerit 3:1 (kon.) | Kazaň – Viťaz 3:2 (2:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Soči – Vladivostok 6:5 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.)
N.Novgorod – Kunlun 3:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Red Star Kunlun
Sobota 10.09.2016, 16:30 • Nagorny Arena, Nižnij Novgorod • KHL

59:59
    Ještě jedna zajímavá situace, za podražení je nařízeno trestné střílení pro Novgorod!

57:40
    Bude se trestat. Vladimir Galuzin (NNO) dostává za sekání trest 5 minut + do konce utkání. Kunlunu však již mnoho času na zvrat nezbývá.

54:28
    Bude se opět trestat, za faul kolenem odjíždí na lavici hanby Alexandr Frolov (NNO).

39:44
    Ještě jedno vyloučení před koncem druhé části. Damien Fleury (KUN) dostává 4 minuty za sekání. Trest byl navýšen pro přítomnost krve ve tváří soupeře.

37:41
    Opět trest, hostující Sean Collins (KUN) je potrestán za podražení.

37:15
    Současně za hrubost je potrestán Sam Lofquist. Hrát se tak bude 4 na 4.

37:15
    Je tomu skutečně tak, Mikulovič (KUN) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:04
    Další přesilová hra pro domácí, hosté jsou velmi nedisciplinovaní. Alexandr Mikulovič (KUN) obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.

28:08
    Přesilová hra pro Kunlun, za podražení odjíždí na trestnou lavici Alexandr Frolov (NNO).

25:40
    Přesilová hra pro Torpedo, za držení dostává menší trest Tuuka Mäntylä (KUN). Navýší domácí své vedení?

17:02
    Další trest, nyní na hostující straně. Kunlun se provinil hrou v šesti. Trest za střídačku odpyká opět Rudi Jing (KUN).

14:41
    Bude se opět vylučovat, tentokráte na domácí straně. Za nedovolené bránění je potrestán Sam Lofquist (NNO).

08:36
    Po první výraznější šanci utkání se hra vrátila do starých kolejích. Dojde ale taktéž k úvodnímu vyloučení. Za podražení odjíždí za katr Rudi Jing (KUN).

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 9. I. Višněvskij (Galuzin, Žerděv), 28. Ashton (Galuzin, Žerděv), 35. Galuzin (Kolganov, Žerděv) – 60. Rau

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – M. Osipov, I. Višněvskij, Jegoršev, Lofquist, Šulenin, Kolganov – Ashton, Galuzin, Žerděv – Daugavinš, Frolov, D. Sjomin – Mozer, Rasskazov, Norman – D. Žarkov, Urakov, Gračjov – V. Kuljomin.
    Red Star Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Jalasvaara, Salmela, Pereťagin, Viklund, Mäntylä, Bellemore, Mikulovič, Jüe – Wärn, Rau, Lahti – Fleury, Marcinko, Pereskokov – Pöysti, Collins, Jašin – Ponikarovskij, Veličkin, Jing.

Rozhodčí: Gusev, Oskirko – Metalnikov, Sirotkin