Ufa – Minsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Jokerit 3:1 (kon.) | Kazaň – Viťaz 3:2 (2:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Soči – Vladivostok 6:5 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.)
N.Novgorod – Kunlun 3:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Red Star Kunlun
Sobota 10.09.2016, 16:30 • Nagorny Arena, Nižnij Novgorod • KHL

59:59
    John Norman se pokusil vypálit k pravé tyči, ovšem bohužel pro domácí neproměňuje.

59:59
    Ještě jedna zajímavá situace, za podražení je nařízeno trestné střílení pro Novgorod!
    59:52 Chad RAU - 3:1

59:52
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Hosté nakonec přesilovou hru přece jenom využívájí,i když poměrně pozdě. Ránu od modré čáry vytěsnil Proskurjakov před sebe, načež touš do branky dorazil RAU CHAD. Bez asistence.

57:40
    Bude se trestat. Vladimir Galuzin (NNO) dostává za sekání trest 5 minut + do konce utkání. Kunlunu však již mnoho času na zvrat nezbývá.

54:28
    Bude se opět trestat, za faul kolenem odjíždí na lavici hanby Alexandr Frolov (NNO).

39:44
    Ještě jedno vyloučení před koncem druhé části. Damien Fleury (KUN) dostává 4 minuty za sekání. Trest byl navýšen pro přítomnost krve ve tváří soupeře.

37:41
    Opět trest, hostující Sean Collins (KUN) je potrestán za podražení.

37:15
    Současně za hrubost je potrestán Sam Lofquist. Hrát se tak bude 4 na 4.

37:15
    Je tomu skutečně tak, Mikulovič (KUN) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:04
    Další přesilová hra pro domácí, hosté jsou velmi nedisciplinovaní. Alexandr Mikulovič (KUN) obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.
    34:15 Vladimir GALUZIN - 3:0

34:15
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Tak nyní již utkání patří plně domácím. Puk se po rychlí kombinaci dostal na modrou čáru, kde měl napřaženo VLADIMIR GALUZIN. Proti dělové ráně pak neměl Makarov šanci zasáhnout. Asistence: Ilja Kolganov, Nikolaj Žerděv.

33:12
    Jašin měl na holi snížení nepříznivého stavu, avšak v ideální pozici pravého kruhu nedokázal využít toho, že se domácí brankář právě přesouval a branku trestuhodně minul. Následnou dorážku již defenziva Torepda eliminovala.

28:08
    Přesilová hra pro Kunlun, za podražení odjíždí na trestnou lavici Alexandr Frolov (NNO).
    27:02 Carter ASHTON - 2:0

27:02
    Domácím se to podařilo, po pohledné kombinaci navyšuje vedení Torpeda CARTER ASHTON, který z mezikruží zamířil s milimetrovou přesností. Asistence: Vladimir Galuzin, Nikolaj Žerděv.

25:40
    Přesilová hra pro Torpedo, za držení dostává menší trest Tuuka Mäntylä (KUN). Navýší domácí své vedení?

17:02
    Další trest, nyní na hostující straně. Kunlun se provinil hrou v šesti. Trest za střídačku odpyká opět Rudi Jing (KUN).

14:41
    Bude se opět vylučovat, tentokráte na domácí straně. Za nedovolené bránění je potrestán Sam Lofquist (NNO).
    08:51 Ivan VIŠNĚVSKIJ - 1:0

08:51
    Domácí přesilovou hru bleskově využívají. Po přihrávce z pozice pravého kruhu propálil vše IVAN VIŠNĚVSKIJ. Asistence: Vladimir Galuzin, Nikolaj Žerděv.

08:36
    Po první výraznější šanci utkání se hra vrátila do starých kolejích. Dojde ale taktéž k úvodnímu vyloučení. Za podražení odjíždí za katr Rudi Jing (KUN).

07:26
    John Norman zachytil mizernou rozehrávku hostí a posunul puk najíždějícímu Mozerovi. Ten však z bezprostřední blízkosti pozorného Makarova nepřelstil.

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 9. I. Višněvskij (Galuzin, Žerděv), 28. Ashton (Galuzin, Žerděv), 35. Galuzin (Kolganov, Žerděv) – 60. Rau

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – M. Osipov, I. Višněvskij, Jegoršev, Lofquist, Šulenin, Kolganov – Ashton, Galuzin, Žerděv – Daugavinš, Frolov, D. Sjomin – Mozer, Rasskazov, Norman – D. Žarkov, Urakov, Gračjov – V. Kuljomin.
    Red Star Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Jalasvaara, Salmela, Pereťagin, Viklund, Mäntylä, Bellemore, Mikulovič, Jüe – Wärn, Rau, Lahti – Fleury, Marcinko, Pereskokov – Pöysti, Collins, Jašin – Ponikarovskij, Veličkin, Jing.

Rozhodčí: Gusev, Oskirko – Metalnikov, Sirotkin