Třinec – K. Vary 7:0 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Sparta 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:2 (kon.)
    Zdroj: Hokejka TV

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
    Autorem vítězné branky je ONDŘEJ ROMAN.

63:56
    Hosté si berou oddechový čas.

61:06
    Hlavní kouč Libor Zábranský si bere oddechový čas.

61:06
    Nepříjemná situace pro celek z Ostravy. Karol Sloboda (VIT) krosčekoval před vlastní bránou Štencela a Kometu čeká přesilová hra čtyři na tři.

57:17
    Gulašiho tečovaná střela končí těsně vedle vítkovické brány.

51:40
    Nyní se bude hrát ve čtyřech. Michal Gulaši (KOM) – hákování, Petr Kolouch (VIT) – krosček.

51:35
    Szturc v obrovské šanci! Sám mezi kruhy ale netrefil puk!

48:51
    Dnešnímu utkání přihlíží 7579 diváků!

48:33
    Leoš Čermák sám před bránou po neuvěřitelném sprintu, ale ani tentokrát se skóre nemění!

48:06
    Zaťovič se dostal pohlednou kličkou ke střele z mezikruží, ale přestřelil, na druhé straně se zjevil v obrovské šanci Klok, ale proti jeho pokusu zasáhl Vejmelka lapačkou.

46:35
    David Květoň sám před Vejmelkou zkoušel forhendovou kličku, Vejmelka ale drží svůj tým, stejně jako jeho protějšek Bartošák!

45:46
    Haščák najížděl sám na Bartošáka, ale bekhendem neuspěl, následně se v mezikruží dostal do obrovské šance Zaťovič, ani jeho střela však neprošla do sítě!

41:20
    Vojtěch Němec se Zaťovičem se dostávali do přečíslení dva na jednoho, první zmiňovaný ale nemohl přihrát, hostující obránci si dobře poradili.

39:50
    Čermák sám před bránou nezpracoval puk! To by byla tutovka pro domácího kapitána.

35:20
    Tak teď to budou mít domácí hodně těžké! Tomáš Malec (KOM) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za zdržování hry a inkasuje také osobní desetiminutový trest za nesportovní chování! Trest odpyká Tomáš Vondráček.

34:31
    První přesilovou hru v utkání si zahrají také Ostravští. Michal Gulaši (KOM) inkasuje dvě minuty za napadení.

31:57
    Čtvrtý vítkovický hráč v dnešním zápase usedá na trestnou lavici. Daniel Krenželok (VIT) podrazil soupeře ve vlastní třetině a už sedí na trestné lavici.

27:10
    Haščák v přečíslení dvou na jednoho hledal Vojtu Němce před bránou soupeře, do jeho přihrávky ale včas vložil hůl vracející se obránce.

22:35
    Květoň upadl v pásmu a nemohl si vzít kotouč, nicméně vzápětí chyboval Kvapil a David Květoň pomalým tempem najížděl sám na Vejmelku, ten podržel svoje mužstvo dobrým zákrokem a přerušil hru.

19:58
    Kvapil ještě těsně před koncem v obrovské šanci, když na levé straně pálil do poloodkryté brány, ale Bartošák se skvěle přesunul!

18:02
    Kometa si zahraje půl minuty přesilovou hru pěti proti třem. Jan Výtisk (VIT) posunul při Štenclově střele vlastní bránu a zavírají se za ním vrátka trestné lavice!

18:02
    Kvapil vybídl Štencela, ten ale po nádherném pasu nerozradostnil místní publikum!

16:33
    Další přesilová hra pro Kometu, v pořadí druhá. Ivan Baranka (VIT) inkasuje dvě minuty za napadení.

14:32
    Káňa se vrhl do rychlého protiútoku a střelou zpoza obránce vyděsil Bartošáka, o pár sekund později se dostal k ještě nebezpečnějšímu pokusu v blízkosti brány, ale i tentokrát byl Bartošák bezchybný!

09:01
    První početní výhodu v dnešním utkání si zahrají domácí. Na trestnou lavici už sedí Daniel Krenželok (VIT), který ve vlastním pásmu krosčekoval protihráče.

04:33
    Velký zmatek před Vejmelkou a Vojtěch Tomi trefuje tyčku brněnské brány! Teď při domácích stálo velké štěstí!

03:37
    Zaťovič v útočné třetině našel za obranou postaveného Marcela Haščáka a brněnský útočník stál tváří v tvář Bartošákovi, bekhendová klička mu ale nevyšla!

02:14
    To byla první velká šance utkání! Kapitán domácích Leoš Čermák vybojoval puk u mantinelu a našel dobře postaveného Dočekala, který si musel zpracovat kotouč a následně měl hodně těžkou pozici před Bartošákem, dokázal vystřelit, ale gólman Vítkovic předvedl jistý zákrok.