Toronto – Detroit 1:2 (kon.) | Carolina – Washington 3:2 (3:2 po s.n.) | Ottawa – Buffalo 2:4 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
Dallas Stars
Sobota 08.10.2016, 04:00 • T- Mobile Arena, Las Vegas • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (06:42:34)

Los Angeles ještě v poslední třetině sice dokázalo snížit, když se prosadil Dowd, jenže Dallas nepřipustil žádný tlak a naopak svému soupeři opět odskočil, protože se z protiútoku trefil po druhé v utkání Nemeth. Výhru Dallasu už jen v závěru pečetil střelou do prázdné brány Spezza. Stars tedy porazili Kings v Las Vegas 6:3.

59:23
    Dallas právě vstřelil branku!
    JASON SPEZZA se přes celé kluziště trefuje do opuštěné klece, a potvrzuje tak vítězství Dallasu. Bez asistence.

59:09
    Toffoli nahrál na pravou stranu Muzzinovi, jehož střela končí v Niemiho lapačce.

59:03
    Los Angeles si samozřejmě bere svůj oddechový čas.

59:03
    Ritchie (DAL) ještě oslabuje na dvě minuty svůj celek.

58:52
    Los Angeles si v útočné třetině přihrálo rukou, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

58:25
    Brownova střela z pravé strany jen proletěla kolem brány Dallasu.

58:11
    Hosté jen poslali puk do středního pásma.

57:50
    Zatkoff odjíždí na svou střídačku!

57:16
    Dallas se dostal do svého útočného pásma, kde hostující hokejisté ubírají vteřiny z konečného času.

56:55
    Setoguchiho střela z pravé strany byla zblokována už před Niemim.

56:16
    Dallas jen vyhodil puk přes celé kluziště, a tak je Stars odpískáno zakázané uvolnění.
    55:18 NEMETH - 3:5

55:18
    Stars se dostali do rychlého protiútoku, kde Roussel nahrál Hudlerovi, který ještě na pravém křídle viděl najíždějícího PATRIKA NEMETHA, jenž se se svou střelou překonal Zatkoffa. Asistence: Jiří Hudler, Antoine Roussel.

54:54
    Kempe nahrál na střed pásma zcela volnému Toffolimu, jehož střela však letěla mimo bránu Dallasu.

54:40
    Kings se následně hnali do rychlého protiútoku, jenže jejich snaha byla příliš velká, protože se dostali do ofsajdu.

54:29
    Jamie Benn nahrál z rohu kluziště na střed, kde ihned z jedničky vystřelil Eaves, jehož střelu Zatkoff vyrazil jen k Spezzovi, který však nedokázal překonat přesunujícího se brankáře.

53:44
    McKenzie předvedl parádní forčeking, čehož využil Smith, který se dostal až do zakončení, které Zatkoff vyrazil za svou klec.

53:12
    Po zblokované střele Hamhuise se Los Angeles podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

52:54
    Stars kombinují v útočné třetině.

52:05
    Parádní akci předvedl ve vlastním oslabení Toffoli, jenž před bránícím Oduyou udělal prvotřídní otočku a zakončil bekhendem, který nakonec Niemi dokázal zneškodnit.

51:31
    Kings vyhráli následné vhazování a poslali puk přes celé kluziště.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:18
    Jake Muzzin (LAK) přesekl hokejku Sharpa, a tak dostává dvě minuty za sekání.

50:47
    A tak se Dallas pustil do rychlého protiútoku, na jejímž konci byla střela Ritchieho, kterou Zatkoff bez větších potíží chytá.

50:31
    Andreoff se už už dostával do dobré příležitosti, ale místo střely raději přihrával a tento pas už hostující obrana zblokovala.

50:02
    Jamie Benn vyslal další střelu, jenže tento pokus letěl mimo bránu Los Angeles.
    49:03 DOWD - 3:4

49:03
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Kings snižují na rozdíl jediné branky, když domácí využili zaváhání hostující obrany. McNabb nahrál z rohu kluziště na střed pásma, kde byl připravený NIC DOWD, který už prostřelil Niemiho. Asistence: McNabb.

48:44
    Honka poslal hodně tvrdou střelu z pravého kruhu, kterou Zatkoff vyrazil mimo sovu klec.

48:21
    Dallas nahodil puk za bránu LA, kde se puk neočekávaně odrazil mimo Zatkoffa, ale naštěstí pro domácí zde nebyl ani jeden z hráčů Stars, který by toho využil.

48:00
    Dallas vyhodil puk přes celé kluziště, a tak je hostům odpískáno zakázané uvolnění.

47:45
    Jamie Benn nahrál před bránu Eavesovi, jenž jen vystřelil do připraveného Zatkoffa.

47:16
    Kempe vyslal další navštívenku směrem na bránu Dallasu a Niemi vyrazil puk na své obránce.

47:01
    Kempe už přijímal puk až za modrou čárou, a tak se Kings dostali do ofsajdu.

46:53
    Dlouhým pasem našel Honka na útočné modré najíždějícího Jamieho Benna, kterému se z levé strany podařilo zakončit a Zatkoff raději jeho střelu udržel ve své výstroji.

46:36
    Oduya jen poslal puk do útočné třetiny Dallasu, avšak zde se hosté příliš dlouho neohřáli.

46:09
    Muzzin pálil od modré čáry, jenže jeho pokus letěl hodně mimo bránu Dallasu.

45:38
    Stars se na krátký okamžik ocitli ve své útočné třetině, jenže nepřesná střela Faksy Dallas vyhnala pryč.

45:20
    Hned dvě střely Mersche nyní byly zblokovány už před Niemim.

45:04
    Dallas se nedostal ze svého útočného pásma, a tak je tu další zakončení, když z hranice levého kruhu střílel Dowd, který jen trefil lapačku Niemiho.

44:47
    Kings nyní střílí z každé pozice, protože na Niemiho letí další puk, který tentokrát vyslal Forbort.

44:07
    Kempe dostal hodně prostoru na levé straně, kde i vystřelil a Niemi se musel mít opět na pozoru.

43:52
    Niemi si připisuje další zákrok, když na něj z pravé strany vyslal hodně nepříjemnou střelu Brown.

43:42
    To samé zkusil na druhé straně i Dallas, jenže si vedl zcela stejně, jako jeho soupeř.

43:15
    Andreoff jen nahodil puk do útočné třetiny, kde se k němu dříve dostávají hostující hokejisté.

42:40
    Kings se poté přesunuli do svého útočného pásma, kde nakonec od modré střílel LaDue, jehož pokus končí až u Niemiho.

42:22
    Dallas jen odevzdal puk do svého útočného pásma.

41:46
    Dallas se pustil do rychlého protiútoku, kde nakonec vyslal svou dělovku Oleksiak a jeho pokus skončil v lapačce Zatkoffa.

41:04
    Puk je za bránou Dallasu, jenže domácí šli střídat, a tak mají hosté dostatek času založit novou akci.

40:33
    Další útočná rozehrávka LA už nevyšla, protože puk letěl přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

40:19
    Andreoff dostal na levé straně hodně prostoru, a tak si ještě trochu vybruslil a následně vystřelil a Niemi musel proti jeho střele vytáhnout svou lapačku.

40:01

Ve druhé třetině se Dallas dostal hned dvakrát do vedení. Na branku Honky, totiž v přesilové hře odpověděl Brown, ale poté Stars udeřili hned dvakrát během třiceti vteřin, když se prosadili Oduya a Faksa, a Stars tak po dvou třetinách vedou nad Kings 4:2.

40:00

39:30
    Hamhuis jen poslal puk do středního pásma, kde si jej přebírají domácí hokejisté.

38:47
    Ja. Benn drží puk za bránou Los Angeles, kde na něj dotírají hned dva bránící hráči.

38:28
    Nyní Brownovi nahrál Kempe a domácí útočník vystřelil ze středu útočné třetiny přímo do středu brány.

37:59
    Toffoli parádně našel křižnou přihrávkou zcela volného Browna, který si však ještě puk zpracoval, a dal tak čas Niemimu na přesun a finský brankář jeho následnou střelu vyrazil.

37:25
    Andreoff se dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti, které však hosté dokázali zneškodnit.

37:07
    Setoguchi se s pukem dostal až do útočného pásma, kde i vystřelil, jenže jeho pokus je sražen až do ochranné sítě.

36:48
    Oleksiak jen nahodil puk směrem na bránu LA a jeho pokus zblokovali už bránící hráči Kings.

36:08
    A další zakončení McKenzieho, které musel Zatkoff vyrážet mimo svou klec. Dallas je nyní mnohem lepším celkem než Los Angeles.

35:42
    Smith zavezl puk do útočné třetiny, kde nahrál McKenzimu, jehož bekhendové zakončení zblokovala domácí obrana.

35:15
    Až nyní je puk v obranné třetině Dallasu, kde se bude vhazovat po icingu Stars.

34:52
    Los Angeles je kompletní, jenže Dallas dále pokračuje ve svém útočením.

34:02
    Shore nabral rychlost a s pukem zajel až za bránu Kings, odkud přihrával na Roussela, avšak jeho pokus netrefil bránu.

33:51
    Los Angeles se podařilo vyhodit puk až za bránu Niemiho.

33:25
    Nahrávku Jamieho Benna tečoval Toffoli a puk se následně odklouzal mimo obranné pásmo Kings.

32:47
    Dallas navíc bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty vyloučen
    32:16 FAKSA - 2:4

32:16
    Hosté ujeli ve dvou na jednoho, kde Sharp přihrál RADKU FAKSOVI, jenž mu ještě chtěl puk vrátit, jenže touš se odrazil od bruslí bránícího Martineze až do brány Los Angeles. Asistence: Patrick Sharp.
    31:33 ODUYA - 2:3

31:33
    Honka vypálil od modré čáry a jeho střela se dostala za bránu, kde byl Spezza, který jej ihned přihrál před brankoviště, kde byl JOHNY ODUYA, jenž využil zaváhání Zatkoffa a dostal puk do brány Kings. Asistence: Jason SPezza, Julius Honka.

31:06
    Hamhuis nakonec vystřelil hodně nenápadnou střelu směrem na bránu a Zatkoff jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

30:25
    Roussel nahrával zpoza brány mezi kruhy, jenže zde nebyl nikdo, a tak puk klouže do středního pásmá.

29:58
    Nyní už se Stars usadili ve své útočné třetině, ale hosté zatím jen kombinují kolem brány Kings.

29:34
    Dallasu se nepodařil rychlý přechod do útočného pásma a puk jen letí přes celé kluziště až na zakázané uvolnění.

29:15
    McNabb vystřelil od modré čáry a jeho poksu končí v lapačce hostujícího brankáře.
    28:38 BROWN - 2:2

28:38
    Kings využívají přesilovou hru! Gilbert měl kotouč na modré čáře a jen nahodil puk směrem na bránu Dallasu, kde jej parádně tečoval DUSTIN BROWN, a poslal touš do brány hostů. Asistence: Gilbert, Alec Martinez.

27:58
    Avšak po nepřesné střele Toffoliho se hosté osvobozují a především odcházejí střídat.

27:33
    Kings kombinují ve svém útočném pásmu a puk zatím létá z hokejky na hokejku.

27:05
    Další vhazování už dopadlo lépe pro Dallas, který vyhodil puk přes celé kluziště.

26:53
    Ihned po vhazování pálil Muzzin a Niemi jeho střelu chytá svou lapačkou.

26:47
    Jullius Honka (DAL) dostává dvě minuty za hákování, a tak si Kings zahrají další přesilovou hru.

26:01
    Nolan nahrál na modrou Muzzinovi, jehož následná střela byla zblokována až do ochranné sítě.

25:44
    Nemeth jen poslal puk do středního pásma, kde se k němu opět dostávají domácí.

25:19
    Los Angeles se dostalo do útočného pásma, ale Nemeth odtut domácí celek hodně rychle vyhnal.

24:09
    Ihned po vhazování střílel Gilbert a puk sice letěl mimo bránu Dallasu, ale Niemi si jej sebral svou lapačkou.

24:05
    Kings se ihned snaží srovnat stav utkání, když od modré střílel Ledeu a jeho pokus končí ve výstroji Niemiho.

22:44
    Tak to byla nádherná akce! Hudler podržel puk v útočném pásmu, kde následně přihrál najíždějícímu JULIUSI HONKOVI, jemuž Kings vyklidili cestu, a tak se dostal až před Zatkoffa, kterého překonal kličkou do forhendu. Asistence: Jiří Hudler, Dan Hamhus.

22:18
    Nolan střílel z pravé strany a jeho pokus jen proletěl kolem brány Dallasu.

21:33
    Další výhoz Dallasu, který zatím parádně hlídá především střední pásmo, přes které Kings nemohou projít.

21:15
    Dallasu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

20:50
    Martinez dostal nabito na modré čáře a jeho střela zasáhal Niemiho do jeho pravého betonu.

20:14
    Patrick Eaves (DAL) dostává hned zkraje druhé třetiny dvě minuty, když je vyloučen za hákování.

20:01

Je za námi první třetina, ve které měli o trochu více navrch domácí hokejisté, jenž se i ve své první přesilové hře dostali do vedení, když Mersch tečoval puk za záda Niemiho. Dallas však dokázal srovnat, protože se při hře čtyř proti čtyřem prosadil Nemeth.

20:00

19:30
    Clifford zpoza brány přihrával před Niemiho, kde se od Shora odrazil puk přesně pod lapačku hostujícího brankáře.

19:12
    Nolan byl zcela volný na pravé straně, jenže dostal pas za své záda, a tak ještě musel těžce zpracovávat a jeho následná střela neměla potřebné parametry.

18:51
    Puk je znova ve střední třetině, kde o něj oba týmy bojují u trestných lavic.

18:15
    Dallasu nyní dělá problémy napadání domácích hráčů a Stars nakonec jen zahodili puk až do svého útočného pásma.

17:47
    Martinez vyslal svou navštívenku od modré čáry a Niemiho jeho střela zasáhla přímo do plastrónu.

17:22
    Eaves střílel od modré čáry a touš byl sražen mimo bránu Kings jedním z bránících hráčů.

16:44
    Po střele Lindella od modré čáry vznikl před bránou Kings pořádný nepořádek a Zatkoff vůbec nevěděl, kde puk je.

16:16
    Jenže ten skončil hned ve středním pásmu, kde si puk sebrali Kings, kteří se však následně dostali do ofsajdu.

16:03
    Stars drží puk za svou bránou, odkud hosté rozjedou další útok.

15:27
    McNabb jen od modré vyslal puk na teč, jenže ani jeden z jeho spoluhráčů jej nedokázal trefit.

15:08
    Krátce po vhazování se však puk dostal až do hlediště, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat ve středním pásmu.

15:00
    Kings se nevydařila jejich další útočná rozehrávka a puk letí přes celé kluziště až na icing.

14:35
    Oduya na poslední chvíli zastavil Lewise, jenž už se málem hnal sám na Niemiho, ale švédský obránce mu vypíchl puk z hole.

14:02
    Roussel obdržel pěknou přihrávku až do útočného pásma, jenže zde se o něj parádně postaral jeden z obránců Kings.

13:33
    Kings se však zatím nedaří založit nějakou kloudnější ofenzivní akci.

13:07
    Dallas se na krátký okamžik ocitl ve svém útočném pásmu, jenže Kings je odtud hodně rychle vyhnali.

12:26
    Brown poslal puk přes celé kluziště, jenže už to bylo po konci oslabení, takže je domácím odpískáno zakázané uvolnění.

12:05
    Ritchie to nyní zkoušel z hodně velkého úhlu a jeho pokus domácí brankář vyrazil za svou klec.

11:33
    Hamhuis vypálil od modré čáry a Zatkoff jeho pokus pouze vyrazil mimo svou bránu.

11:23
    Honka vystřelil ihned po přejezdu modré a Zatkoff jeho střelu viděl, takže puk skončil v jeho výstroji.

10:31
    Stars se prosazují při hře čtyř proti čtyřem! Sharp vystřelil od modré a PATRIK NEMETH jeho pokus tečoval směrem na Zatkoffa, který touš ještě vyrazil před sebe, jenže švédský obránce se k němu dostal dříve a na po druhé už brankáře Kings překonal. Asistence: Patrick Sharp.

10:10
    Tentokrát však přesilovka Kings končí předčasně, protože Jake Muzzin (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

09:44
    Po zblokované střele LeDeua se puk dostal až mimo útočné pásmo Kings.

09:20
    Dallas dostal puk do středního pásma, kde se od jednoho z hráčů Kings odrazil mimo hrací plochu.

09:14
    Antoine Roussel (DAL) dostává dvě minuty za hákování, a tak si Kings zahrají už svou třetí přesilovou hru.

09:06
    Andreoff vypálil z hranice pravého kruhu a jeho střela mířila přesně do středu brány, kde byl připravený Niemi.

08:52
    Spezza znova vyslal hodně nenápadnou střelu od mantinelu a Zatkoff jeho pokus opět chytá do své lapačky.

08:30
    Puk skončil na střídačce Dallasu, a tak se bude vhazovat před bránou Niemiho.

08:11
    Jamie Benn dostal puk až za bránou Los Angeles, a tak je přesilovka Kings už u svého konce.

07:52
    Dallas vyhazuje kotouč přes celé kluziště.

07:27
    Brown byl nyní zcela sám před Niemim, ale domácí útočník nedokázal přehodit ležícího brankáře.

07:08
    Muzzin zavezl puk do útočného pásma, kde však jeho následné nahození zblokovali hosté až do ochranné sítě.

06:49
    Spezza jen nahodil puk směrem na Zatkoffa, kde ještě nebezpečně kroužil Jamie Benn, ale domácí brankář má puk ve své moci.

06:23
    Jenže přesilovka Dallasu končí předčasně, protože Radek Faksa (DAL) podrazil Browna, a dostane tak dvě minuty.

06:12
    Od modré nyní pálil Hamhuis, jehož pokus možná ještě někdo tečoval, avšak Zatkoff stál na svém místě a puk má ve výstroji.

05:39
    Toffoli navíc ve středním pásmu získal kotouč a vydal se až do útočné třetiny, kde i vystřelil a trefil břevno hostující klece!

05:31
    Stars se však zatím nemohou dostat do svého útočného pásma.

05:03
    Tentokrát si přesilovou hru zahraje Dallas, když je na dvě minuty za hákování vyloučen jeden z hráčů Kings.

04:51
    Niemi musel předvést další těžký zákrok, když na něj z pravé strany jel jeden z domácích útočníků, který trefil brankáře Dallasu do jeho masky.
    03:52 MERSCH - 1:0

03:52
    Kings využívají přesilovou hru! Toffoli dostal nabito do levého kruhu, odkud ihned vystřelil a MICHAEL MERSCH ještě tečoval puk těsně před Niemim, kterému prošel puk mezi jeho betony. Asistence: Tyler Toffoli, Martinez.

03:35
    Gilbert vystřelil od modré , jenže jeho střela letěla mimo bránu Dallasu.

03:16
    Stars se podařilo vytlačit Los Angeles mimo své obranné pásmo.

02:30
    Kings budou hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za držení vyloučen jeden z obránců DAllasu.

02:12
    Hostující obrana se dostala do potíží, čehož využil Clifford, který se mezi kruhy dostal k odraženému puku a následně trefil tyč Niemiho brány.

01:26
    Sharp střílel od modré čáry, jenže jeho střela byla zblokována už před bránou Los Angeles.

00:01

Vítám vás u online přenosu z dalšího utkání přípravy NHL, ve kterém nás konkrétně čeká střet Los Angeles Kings a Dallasu Stars. Utkání se odehraje v Las Vegaské T-Mobile aréně, kam nyní přípravnou řežu přiváží právě Los Angeles, které zde sehraje dva zápasy. První utkání s Dallasem startuje už v sobotu ráno ve 04:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. Mersch (Toffoli, Martinez), 29. Brown (Gilbert, Martinez), 50. Dowd (McNabb) – 11. Nemeth (Sharp), 23. Honka (Hudler, Hamhuis), 32. Oduya (Spezza, Honka), 33. Faksa (Sharp), 56. Nemeth (Hudler, Roussel), 60. Spezza

Los Angeles Kings: Zatkoff – McNabb, Martinez, Muzzin, LaDue, Forbort, Gilbert – Setoguchi, Kempe, Brown – King, Andreoff, Lewis – Mersch, Dowd, Toffoli – Clifford, Latta, Nolan.
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Hamhuis, Honka, Lindell, Oduya, Nemeth, Oleksiak – Sharp, Spezza, Eaves – Ja. Benn, Faksa, Hudler – Roussel, Shore, Ritchie – McKenzie, Smith, Fontaine.

Rozhodčí: Watson, Kozari – Heyer, Wheler