HK Mladí Draci Šumperk
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 08.10.2016, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • 9. kolo

Třinečtí Oceláři ovládli utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu a dokázali zvítězit na ledě Šumperku v poměru 4:1. O branky se postarali Pavel Matěj, Tobiáš Marguš a Filip Cienciala v dresu hostů. Za domácí korigoval Daniel Urban. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (13:36:11)

52:27
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Přeci jen se domácí dočkali alespoň čestného úspěchu, když kotouč za záda gólmana dostal DANIEL URBAN. Asistence: Jan Kašpar.

50:28
    Štěpán Macháček si připisuje další nedovolený zákrok a je vyloučen za faul kolenem.

49:35
    Třinec právě vstřelil branku!
    FILIP CIENCIALA navyšuje vedení svého celku. Asistence: Matouš Čmiel.

47:00
    Dnešní utkání sleduje 40 diváků.

46:56
    Vysokou holí zahrál kapitán hostů Tobiáš Marguš a je vyloučen na dvě minuty.

45:32
    Štěpán Macháček se provinil nedovoleným bráněním a je vyloučen na dvě minuty.

40:22
    Hned po začátku třetí části hry je na dvě minuty vyloučen Adam Rutar za držení.

40:01

Ve druhé části hry se hostům podařilo navýšit vedení o jednu branku díky přesnému zásahu kapitána Tobiáše Marguše. Před sebou máme třetí část hry, kde budou chtít domácí zaznamenat minimálně čestný úspěch.

40:00

30:59
    Dan Weber je vyloučen na dvě minuty za napadení.

28:59
    Do tříbrankového vedení svůj celek posílá kapitán TOBIÁŠ MARGUŠ. Asistence: Matouš Čmiel.

25:39
    Marek Kesler držel protihráče a je za to vyloučen na dvě minuty.

20:01

Máme za sebou první periodu, v níž se hostům podařilo dvakrát skórovat díky Pavlu Matějovi. Uvidíme, jak se oběma celkům povede ve druhé třetině.

20:00

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 53. Urban (J. Kašpar) – 1. Matěj (Konderla), 11. Matěj, 29. Marguš (Čmiel), 50. Cienciala (Čmiel)

HK Mladí Draci Šumperk: D. Kašpar (Zlatnický) – Rutar (C), Ott, Cekr, Štrbík – Hepnar, Kesler, Vogel, Horký, Kaplan, Kučera, J. Kašpar, Plhal, Urban (A), Vintr, Moravec
    HC Oceláři Třinec: Kučera (Švančara) – Bulava, Konderla (A), Srníček, Wantulok, Cienciala, Weber – Králík, Čmiel (A), Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Marguš (C), Mikler, Rybnikár, Macháček

Rozhodčí: Dufka – Doležel, Zapletal