Walldorf – Darmstadt 1:0 (kon.) | Hannover – Düsseldorf 6:1 (kon.) | Heidenheim – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Fürth – Mohuč 2:1 (kon.) | Norimberk – Schalke 2:3 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hoffenheim 2:1 (po pr.)
Bayern – Augsburg 3:1 (kon.) | Dortmund – Union Berlín 1:1 (3:0 po pen.)

Fürth právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné. "Unglaublich", jak křičí můj německý kolega, Greuther proti bundesligovému soupeři otáčí stav ve svůj prospěch! VETON BERISHA se po závaru před Lösslem dostal k odraženému míči a pohotově ho poslal pod břevno!
    78. Sercan SARARER - 1:1

78
    Tak tohle asi nikdo nečekal, Greuther z naprosto ojedinělé akce vyrovnává! SERCAN SARARER si vyměnil míč s Berishou, pronikl až do šestnáctky a poté přesnou střelou po zemi překonal Lössla!
    68. Jhon CÓRDOBA - 0:1

68
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Hostům to vyšlo, FSV se něco přes dvacet minut před koncem ujímá vedení! Na Mallıho povedený centr si naskočil JHON CÓRDOBA a kolumbijský útočník po pouhých čtyřech minutách na hřišti otevřel skóre!