Hoffenheim – Hertha 1:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hamburg 3:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:0 (1:0)
Hertha BSC
Neděle 30.10.2016, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 9. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (17:24:45)

Fauly: 10:19.

Hoffenheim se může i s Pavlem Kadeřábkem radovat ze zisku třech bodů. V prvním poločase se nejdříve hnali více do útoku hosté, ale nevytvořili si jednou příležitost ke vstřelení branky Následně se prosadili domácí, když hlavičku umístil přesně pod břevno Niklas Süle. Druhý poločas byl v rukách domácího celku. Hoffeinheim nepouštěl soupeře téměř vůbec k míči, ale nedokázal pojistit jedinou branku zápasu a tak i po konci zápasu je jediným střelcem Süle.

90+3

90+3
    V poslední minutě nastaveného času se ještě hosté přece jen dostali na útočnou polovinu, ale po nákopu Allana se dostal míč jen k Toljanovi a ten míč odpravil daleko od svého brankáře.

90+2
    Domácí vezli pojistku do branky soupeře, ale Kramarić zadrobil míč ve vápně a poté již nedokázal nikomu přihrát ani vystřelit.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
    90. Rune Jarstein drží svůj tým fantastickým zákrokem

90
    Fantastický zákrok Jarsteina ještě drží hosty ve hře alespoň o bod. Wagner se dostal před svého obránce. Našel zcela volného Kramariće, který ve stoprocentní šanci nechal vyniknout Jarsteina.

89
    Po akci na pravé straně měli domácí ještě autové vhazování v blízkosti rohového praporku. Dlouhý aut asi pohlídal Rune Jarstein.

88
    Závěr zápasu se blíží a hostů nejsou schopni se dostat ani na polovinu soupeře. Nyní byl znovu nepříjemně dohrán Pavel Kadeřábek Pekaríkem.

87
    Třicet metrů od vápna hostů byl faulován Kramarić a domácí měli k dispozici volný přímý kop. Po centru se dostal k míči právě Kramarić, ale po kličkách na hranici vápna ztratil míč.

86
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Adám Szalai.

86
    Střídající Julian Schieber nezvládl dohrávku souboje a strčil do soupeře do po odehrání. Dostává ze to žlutou kartu.

85
    Ve středu pole získal míč Sebastian Rudy, který ihned vyslal míč do středu útoku na Wagnera. Ten však prudký pas nezpracoval.

84
    Nyní už to vypadalo, že vše bude v pořádku při převzetí míče, ale i střídající Sami Allegui si nepohlídal ofsajdovou hranici.

83
    Posledních zhruba deset minut pro Herthu, aby vstřelenou brankou dosáhla na vyrovnání a odvezla si z Hoffenheimu alespoň bod.

82
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Vedad Ibišević, přichází Sami Allagui.

Vít Schück

Branky: 31. Süle (Demirbay)

Karty:   63. Weiser (HER), 70. Stark (HER), 76. Allan (HER), 86. Schieber (HER)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 10:19.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Süle, Vogt, Hübner, Zuber (64. Toljan) – Rupp, Rudy (C) (86. Szalai), Demirbay (80. Amiri) – Kramarić, Wagner.
    Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Polanski, E. Vargas, Toljan, Amiri, Szalai.

Hertha BSC: Almenning Jarstein – Weiser, Lustenberger, Brooks, Pekarík – Stark – Esswein (58. Schieber), Skjelbred (73. Kalou), Allan, Haraguči – Ibišević (C) (82. Allagui).
    Náhradníci: Kraft – Kalou, Allagui, Hegeler, Schieber, Mittelstädt, Baak.

Rozhodčí: Cortus – Schlager, Badstübner (vš. Německo)