Ústí n/L – Kladno 1:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 3:2 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 4:5 (kon.)
Přerov – Havířov 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Slavia 3:4 (po pr.) | Kadaň – Jihlava 3:2 (kon.)
Most – Třebíč 1:2 (po pr.)
HC Most
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 12.11.2016, 17:30 • ZS Most • Chance liga • 23. kolo

Tak nakonec rozhodla jediná šance v prodloužení. Po hodně průměrném zápasu si hosté z Třebíče nakonec odváží dva body a Most klesá na dno tabulky. (19:48:50)

63:24
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic se Třebíč dostala před brankou do situace 2/1, Mrázek našel před brankou JÁNA NIKO, který napoprvé Hübla nepřekonal, ale odražený puk dokázal z otočky poslat do prázdné mostecké branky 1:2 Asistence: Petr Mrázek.

62:42
    Vypadalo to na faul na Wasserbauera, ale vylučovat se nebude.

61:58
    Na druhé straně nic nevymyslel Slavíček.

61:30
    Hostující trojice zamkla Most před Hüblem.

60:35
    Prodloužení je zatím hodně opatrné, nic moc se neděje.

60:01

Poslední třetina nijak nevybočila z dnešního trendu. Čeká nás prodloužení 3/3, které by mohlo přinést více šancí a možná i rozhodnutí.

60:00

59:19
    Třebíč sevřela domácí před Hüblem, tlak ale žádnou šanci nepřinesl.

58:32
    Vhazování před Jekelem, prodloužení začíná nabývat reálných obrysů.

57:49
    Most kontroluje puk, ale branku Horáků rozhodně neatakuje.

56:59
    Už mi to přijde, že oba celky jsou spokojeni se ziskem jednoho jistého bodu.

56:05
    Blaha se po pravé straně protáhl až před Hübla. dostal se i do zakončení, domácí gólman si s jeho sřelou poradil.

55:21
    Čejka si netroufl rozehrát přes napadajícího Černého a usadil se s pukem za vlastní brankou.

54:25
    Mrázek v přečíslení 2/1 nedokázal dobře nahrát Malcovi.

53:46
    Jekel ukrývá puk před dojíždějícím Alinčem.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 9. Rod (Divíšek) – 21. Kristl (Dolníček, R. Erat), 64. Niko (Mrázek)

HC Most: J. Hübl – Charousek, Strejček, K. Černý, Rulík, Hora, Cvrk – Kubinčák, Alinč, Smolka – Rod, Divíšek, Slavíček – Řehoř, J. Šimeček, Dufek – Mical, Trübenekr.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Blaha, Schejbal – R. Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Jan Wasserbauer, T. Havránek, Psota – Malec, Milfait, Dymáček.

Rozhodčí: Würtherle – Krátký, Šimka